Видно чи у фейсбук хто заходив – як це дізнатися ?

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

Акаунти в фейсбук знають все про своїх власників. І якщо бізнес-сторінки були створені, щоб їх побачило якомога більше людей, то особисті профілі не завжди призначені для сторонніх очей. Так чи інакше, всі, хто публікує в мережі свої пости, фото та відео, хочуть знати, хто переглядав публікації і наскільки вони виявилися цікавими для аудиторії……………….

 

Хто переглядав сторінку

Відповідь: — Ні, не видно.Але можна відстежити хто заходив до вас спец методами !!!

Приміром ?

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

Питання давно обговорюється і не дає спокою багатьом користувачам: видно по звітах у фейсбук коли, і головне хто заходив на сторінку. Таких відомостей немає, і ніколи не буде. Це зроблено не для того, щоб тримати всіх в невіданні: за такої інформації легко буде відстежити активність користувачів, що йде врозріз з політикою безпеки компанії.

Тим не менш, є кілька перевірених способів. Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

 

Хитрощі для відстеження візитів

Безліч цікавих користувачів, починаючи дізнаватися, видно гостей профілю в фейсбук, часто попадаються на виверти шахраїв. Будь-які сторонні сервіси, які обіцяють послугу стеження за відвідуваннями, нелегальні. Більшість з них вимагатимуть оплату, нічого не запропонувавши натомість.

Замість цього краще скористатися цілком законними методами.

 

Найкращий варіант !!! — Завантажити плагін в SUPER VIEWER FOR FACEBOOK

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

 

Інструкція:

 1. Завантажуєте плагін super viewer for facebook ввівши назву в ГуглВидно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 2. Встановлюєте додаткову функцію — social profile переглядуВидно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 3. Готово Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ? Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ? — тут же на фейсбуці буде розділ — Гості – де все буде видно

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

 

А ось відео як встановити плагін :

 

Ще секретні варіанти

 1. Сервіс «Ви можете їх знати». Є припущення, що в цей список потрапляють не тільки друзі друзів або можливі колеги та однокурсники. Крім можливих знайомих, можна виявити в даному списку людей, які цікавилися профілем.Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 2. Програми-пастки, що розміщуються на сторінці. Однак видно через ці програми у фейсбук гостей сторінки повністю? Відобразяться лише ті, хто з необережності перейшов по посиланню.

 

3. Пошук по перших буквах імені. Спосіб нешвидкий. Якщо набрати в пошуку будь-яку букву, відобразяться імена людей: якщо ви не цікавилися ніким з цього списку, значить, ця людина недавно заходив до вас.

4. Коди у браузері. (Класний Метод) Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ? Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ? На перший погляд, метод для справжніх хакерів. Він дозволить дізнатися тільки видно друзів, заходили до вас у фейсбук останнім часом.

 

 

Ви можете їх знати:

Використовуємо код браузера:?

Такий спосіб буде працювати тільки з комп’ютера, мобільні браузери не підтримують функцію перегляду кодів. Отже, підійде Chrome, Mozilla, Yandex-браузер.

 1. Зайти в фейсбук і натиснути на фото профілю в лівому верхньому кутку.
 2. У будь-якому вільному місці натиснути правою кнопкою миші. В меню виберіть «Перегляд коду сторінки».Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 3. На сторінці ввести F3, відкриється рядок пошуку, в ній ввести «InitialChatFriendsList».Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 4. Знайдена фраза буде виділена кольором, поруч з нею посилання на профілі друзів, нещодавно заходили в гості.Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 5. Будь-яке посилання, без останньої цифри, можна скопіювати і вставити в рядку браузера замість номера свого профілю. Відкриється профіль одного з друзів.Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?
 6. Через тире від посилання проставлені числа, 1 належить тим профілем, який заходить в гості частіше інших, і так далі.

 

 

Статистика бізнес сторінок

Власники особистих профілів цікавляться, перш за все, окремими людьми. Для бізнесу не важливо, видно відвідування конкретних осіб їхні сторінки у фейсбук, головне – знати загальні параметри цільової аудиторії. У цьому ключі соц. мережа активно йде назустріч. Для підбору цікавого контенту та аналізу ефективності реклами необхідно постійно моніторити статистичні дані.

У верхній частині сторінки знаходиться кнопка «Статистика», при натисканні в лівій частині з’явиться перелік розділів, доступних в даному сервісі:???

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

 1. Огляд. Загальні відомості про публікації. Тут у вигляді графіків наочно представлені дані про дії на сторінці перегляду публікацій і відео, кількості лайків, охопленні та залучення аудиторії. Кожен з підрозділів можна вивчити більш детально.
 2. Акції. Всі відомості про рекламних кампаніях, що проводяться за останні два місяці: охоплення, залученість, рекламний бюджет. Окремої уваги заслуговує функція «Показати результати»: тут зібрані дані про структуру аудиторії за статтю, віком, території, реакція окремих груп на кожну публікацію. Також у розділі є попередній перегляд зовнішнього вигляду реклами на екрані комп’ютера і мобільних пристроїв.
 3. Позначки «Подобається». У розділі 2 графіка. На першому – лайки за всю історію сторінок, а також за окремими періодами. На другому – чисті позначки «Подобається», за мінусом негативних відміток, також з можливістю вибору періодів. Тут можна побачити кількість платних і органічних лайків.
 4. Охоплення. Тут розміщені графіки, які показують число людей, що бачили публікації або інші дії з розбивкою по реакціям на кожен з видів дій.
 5. Переглянути сторінки. Динаміка кількості переглядів за періодами, демографічні дані аудиторії, джерела переходу на сторінку і типи пристроїв, з яких заходять користувачі.
 6. Дії на сторінці. Графік відображає кількість кліків за видами контактної інформації: «як добратися», «веб-сайт», «номер телефону», все це з розбивкою аудиторії за статтю, віком, місцем перебування і типами пристроїв.
 7. Публікації. Коли передплатники бувають в соціальній мережі і, отже, бачать більше публікацій.
 8. Заходи. Тут інформація про впізнаваності, тобто скільки осіб було порушено заходом, і про залученості – скільки з них проявили свої реакції на захід.
 9. Користувачі. Тут зібрана вся інформація про передплатників, їх розподіл за віком, статі, мови, території.

Як видно, адміністратори сторінок фейсбуку мають повну інформацію про своїх читачів і їх ставлення до інформації, що публікується……..

 

 

Статистика відео в мережі

Відеоролики захоплюють популярність у всіх куточках інтернету. Опублікувавши новий ролик, перш за все, хочеться дізнатися, видно по статистиці в фейсбук скільки набралося переглядів і хто дивився відео, як його оцінили.

Для цього існує цілий розділ: «Відео метрика».

Цікава інформація ?

Видно чи у фейсбук хто заходив  як це дізнатися ?

Тут зібрана статистика для всіх роликів, які були завантажені в соц.мережа або працюють за принципом «click-to-play», тобто відкриваються без переходу по зовнішніх посиланнях.

Як ознайомитися з відео метрикою:

 1. У верхній частині сторінки натиснути кнопку «Статистика».
 2. У нижній частині списку доступний розділ «Відео».

Для кожного фільму доступна інформація:

 • загальна кількість переглядів;
 • кількість користувачів, які переглянули відео (тут можна зрозуміти, скільки людина повторно дивилися ролик);
 • перегляди за тривалістю відео: доступна градація по тимчасовим інтервалам, тобто, які моменти в ролику зацікавили глядачів більше всього (повний функціонал доступний для рекламних роликів);
 • метрики контрольних точок: до якого часу люди додивилися відео;
 • для відео-реклами збирається демографічна інформація: стать, віковий діапазон, місце знаходження глядачів (тільки для аудиторії від 100 осіб).

Статистичні дані зберігаються у фейсбуці 2 роки.

Facebook – мережа з необмеженими можливостями для спілкування та бізнесу. При грамотному використанні інформації можна досягти великих результатів……………

Моя довідка - Корисні поради