Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібно

Перед тим як відзначити людини в Фейсбуці в публікації, користувачеві необхідно додати його в друзі. Відмітка аккаунта на зображенні або в пості дозволяє залучити до публікації увагу навіть тих користувачів, які заходять у ФБ рідко і не мають звички регулярно оновлювати стрічку.

Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібноЗавдяки позначок, цікаві публікації набирають перегляди та оцінки набагато швидше, ніж при репостах.

Що таке відмітка

Відмітка в соціальній мережі являє собою згадка людини або спільноти, при цьому зазначеного в публікації людині приходить повідомлення. Після переходу по посиланню користувач може ознайомитися з інформацією, на яку інші люди хочуть звернути його увагу. У пості залишається посилання на аккаунт людини, яка в ньому зазначається. Якщо інша людина натисне на цю посилання, він перейде в обліковий запис зазначеного юзера.

Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібноВідмітка користувачів – це спосіб зробити публікацію більш популярною.

Згадка людини на фотографії або у пості дозволяє привернути його увагу до опублікованої інформації. Наприклад, опублікувавши відеозапис або фото з минулого свята, користувач відзначить на ній своїх знайомих, які можуть зберегти публікацію. Згадка доцільно і для корпоративних акаунтів, зокрема якщо керівник хоче поділитися важливою інформацією зі своїми підлеглими.

Як відзначити в запису

Як самостійно зробити відмітку запису публікації:

 1. Здійснюється вхід в обліковий запис у соціальній мережі Facebook.
 2. Після авторизації в основному вікні створюється текст нової публікації.
 3. Для позначки іншого користувача потрібно ввести знак @, після чого надрукувати ім’я. Якщо дії потрібно виконати з телефону, то необхідно натиснути на кнопку «Відзначити людей». Якщо пост публікується з ноутбука або персонального комп’ютера, юзер може скористатися кнопкою «Зазначити людини».
 4. Після цих дій повинен відкритися список друзів, в якому вибирається потрібний обліковий запис.
 5. Написана запис публікується.
Читайте також:
Як видалити публічну сторінку компанії в Фейсбук

На фотографії в Фейсбук

Щоб позначити людини на зображенні, потрібно виконати наступні дії:

 1. З телефону або комп’ютера проводиться завантаження необхідного зображення. Користувач може вибрати фото з альбому в соцмережі.
 2. Відкривається картинка, після чого потрібно натиснути на індикатор у вигляді бирки, розташований у верхній частині екрана.
 3. Потім вибирається місце, де потрібно зробити мітку. За допомогою мишки можна вибрати область обличчя людини, зображеного на фото.
 4. Вибирається ім’я друга, якого необхідно відзначити.

Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібноЗазначити іншу людину на фото можна як зі стіни, так і при збільшенні потрібного фото.

Як видалити згадування про іншу людину

Якщо треба видалити позначку або в запису був випадково відзначений інша людина, виконуються наступні дії:

 1. Натискається ім’я зазначеного одного. З правого боку з’являється значок у вигляді хрестика, на нього треба натиснути. Після цього мітка в пості видаляється.
 2. Якщо позначку необхідно видалити в запису, то потрібно натиснути на значок у вигляді трьох точок, розташований з правого боку від запису. У вікні, натискається кнопка «Редагувати публікацію». Потім користувач клікає на ім’я одного, яке потрібно видалити, і натискає на значок у вигляді хрестика.
 3. Якщо треба прибрати позначку з коментарів під записом, натискається кнопка «Видалити».

Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібноПрибрати мітку публікації можна натиснувши відповідну кнопку у невеликому меню самої публікації.

Що робити, якщо користувач не хотів бути відзначеним на фото

Якщо з якоїсь причини юзер хоче видалити згадування свого облікового запису з поста або з фотографії, треба зробити наступне:

 1. Виконується вхід в обліковий запис.
 2. Натискається кнопка для переходу в журнал дій, розташована під фотографією обкладинки.
 3. Потім треба підвести курсор до стрілкою, розташованої в правому кутку запису, з якої необхідно видалити згадування.
 4. Натискається кнопка «Поскаржитися/Видалити позначку».
 5. Вибирається пункт «Це моє зображення».
Читайте також:
Як у Фейсбук змінити назву і змінити прізвище в ПК або телефону

При необхідності можна попросити свого знайомого, щоб він прибрав посилання на аккаунт.

Моя довідка - Корисні поради