Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

Незважаючи на популярність і доступність соціальної мережі Fb, багато хто до цих пір запитують, як відкрити Фейсбук на різних пристроях — на ПК, мобільний телефон, через додаток на Android або iOS. Нижче розглянемо короткі інструкції для кожного з пристроїв.Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

На комп’ютері

Багато користувачів соцмереж продовжують використовувати Fb на ПК. Це пояснюється великою зручністю при перегляді відео або фото, налаштування бізнес-сторінок або вирішення інших завдань. Щоб відкрити Фейсбук на цьому пристрої, зробіть такі кроки:

 1. Перейдіть по посиланню facebook.com.
 2. Заповніть поля для входу. У верхньому вкажіть e-mail, на який проходила реєстрація, телефонний номер (якщо він був підтверджений) або ім’я користувача (за наявності).
 3. Пропишіть пароль.
 4. Натисніть кнопку Увійти.

Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

Якщо ви забули пароль, його можна скинути. Для цього перейдіть за посиланням facebook.com/login/identify знайдіть свій обліковий запис за номером телефону, e-mail або ПІБ, а після тисніть Пошук і слідуйте підказкам. Врахуйте, що для скидання пароля необхідно додати в профіль інший мобільний телефон або поштовий ящик. З допомогою прив’язаного номери зробити це не вийде.

На мобільних пристроях

Деякі користувачі вважають за краще входити в соцмережа з телефону через мобільну версію. Такий варіант зручний, адже дозволяє заощадити місце на апараті і не встановлювати додаток. Щоб відкрити Фейсбук, зробіть наступне:

 1. Увійдіть на сайт m.facebook.com.
 2. Заповніть верхнє поле. Як і в минулому випадку, щоб відкрити профіль, необхідно вказати прив’язаний e-mail, телефонний номер або ім’я власника облікового запису.
 3. Пропишіть правильний пароль, без якого відкрити Фейсбук не вийде.

Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook
Якщо виникли труднощі для входу, увійдіть по посиланню facebook.com/login/identify, про яку згадувалося вище, і пройдіть процедуру відновлення.

Читайте також:
Як додати геолокацію у фейсбук - Інструкція

Через додаток на Android

Власники смартфонів з Android можуть відкрити додаток Facebook і працювати через нього. Програма для мобільного пристрої має достатній функціонал для перегляду сторінок, залишення коментарів, редагування та вирішення інших завдань. Щоб відкрити програму на Фейсбук, зробіть наступні кроки:

 1. Скачайте програму з Плей Маркет, якщо це не зроблено раніше.
 2. Увійдіть в нього.
 3. Заповніть поле, вказавши ім’я для входу, телефонний номер або адресу e-mail.
 4. Внесіть спеціальний код у поле пароль.
 5. Тисніть Увійти.

Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

Якщо на смартфоні або планшеті, з якого ви намагаєтеся відкрити профіль, вже виконаний Вхід, доторкніться до імені профілю. У разі, якщо ви забудете пароль, його легко відновити за вказаною вище схемою. Зробити це через додаток не вийде.

Через Айфон

Користувачі Айфонів також часто задають питання, як відкрити мій профіль у Фейсбуці. Тут можна використовувати той же принцип, що розглянуто вище:Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

 1. Скачайте програму в App Store.
 2. Увійдіть додаток і заповніть у верхньому полі e-mail, телефонний номер або ім’я для входу (при наявності).
 3. Пропишіть пароль і натисніть на кнопку Увійти.

Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в FacebookЯкщо ви раніше увійшли в свій аккаунт на Айфоне, доторкніться до фотографії профілю для входу. Зазначимо, що у випадку з додатками (у тому числі для Андроїд) може знадобитися установка Месенджера для спілкування.

Через Facebook Lite

Для користувачів смартфонів з невеликою пам’яттю можна завантажити і відкрити Фейсбук через спеціальну програму версії Lite. Її особливість полягає в меншій вазі і урізаному функціоналі. В іншому, щоб відкрити Fb, необхідно завантажити та увійти в додаток шляхом заповнення розглянутих вище полів.Відкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в FacebookВідкрити Фейсбук | Як відкрити мій профіль в Facebook

Підсумки

Як видно, відкрити Фейсбук і почати ним користуватися на різних пристроях — питання декількох секунд. Головне пам’ятати дані для входу, а саме телефон, пошту або секретний набір символів.

Читайте також:
Як сторінку Instagram відв'язати від Фейсбуку і навпаки

Моя довідка - Корисні поради