Видалення публікацій і обмеження функцій при порушеннях правил Facebook

Попередження Facebook про видалення матеріалів

Попередження про створення матеріалів проти іншої людини

Матеріали, що містять злий намір проти особи або групи осіб, видаляється з сайту. У Facebook враховуються також вимоги видалення вмісту, який направляє небажану увагу на конкретних людей.

Щоб запобігти виникненню такої ситуації в майбутньому, уважно досліджуйте вміст опубліковане в групі, якою ви керуєте або до якої ви належите.

Видалення публікацій і обмеження функцій при порушеннях правил Facebook

Попередження про незаконної завантаження фотографії або відео

Фотографії та фільми, що зображують оголених тіл, вживання наркотиків або інші небажані графічні елементи заборонені на Facebook, так само, як фотографії і відео, що зображують насильство або небезпечні для людини або групи.

Щоб запобігти виникненню такої ситуації в майбутньому, ви повинні уникати публікації фотографій або фільмів, які порушують Правила Facebook, і видалити ті, які ще знаходяться у Вашому акаунті.

Попередження про використання контенту без дозволу

Нові фотографії або інші матеріали (наприклад, фільм, додані Вами на сайт можуть бути видалені з-за інциденту, що стосується відсутності згоди. У разі, якщо Ви додаєте утримання на Facebook з зображень інших людей, ви повинні мати дозвіл на цю публікацію. Це стосується і матеріалів, що містять зображення Ваших друзів і сім’ї.

Пам’ятайте також, що Facebook видаляє фотографії дітей віком до 13 років на вимогу батьків.

Для того, щоб уникнути виникнення проблем у майбутньому, для всього змісту, додається на Facebook, подбайте про згоду на їх публікацію. Це стосується і матеріалів, що містять зображення ваших друзів і сім’ї.

Як подивитися віддалене вміст

З технічних причин, а також міркувань безпеки, Facebook не може надати опису або копій віддаленого змісту, якщо раніше воно не було прикріплено до повідомлення з попередженням.

Читайте також:
Фейсбук створити посилання моєї сторінки | Скопіювати посилання на людини

Facebook видаляє фотографії годуючих матерів

Немає. Адміністрація соціальної мережі вважає, що грудне вигодовування є природним і красивим. І приймає радість матерів, бажаючих поділитися своїм досвідом з іншими людьми на Facebook. Більшість таких фотографій відповідають правилам.

Однак, фотографії, що зображують повністю оголені груди, на яких дитина не зайнятий годуванням, порушують Положення про права та обов’язки діючих на Facebook. Ці правила базуються на аналогічних стандартах, що діють на телебаченні і в журналах.

Попередження про неправильному використанні Facebook

Яка поведінка визнаються Facebook неправильним

  • Порушення Правил Facebook: Це публікація контенту, що містить наготу, загрози, пропаганда ненависті або графічне зображення насильства, а також використання сайту для переслідування іншої особи.
  • Надмірне використання функцій: Існують ліміти, що обмежують частоту, з якою ви можете використовувати функції на сайті. Надмірне використання функції не допускається, оскільки може дратувати і турбувати інших користувачів.

Попередження про додавання друзів

Неодноразові запрошення в друзі людей, яких ви не знаєте особисто, розглядається як посягання на приватне життя і не узгоджується зі Стандартами спільноти Facebook.

Соціальна мережа спеціально ввела обмеження, спрямовані на запобігання поведінки, що інші користувачі можуть розглядатися як неприпустиме або недоречне. Ці ліміти обмежують частоту, з якою ви можете використовувати деякі функції сайту.

У разі одержання попередження про занадто частому додавання друзів, тимчасово утримайтеся від запрошень у друзі. В іншому випадку можливість відправки наступних запрошень може бути заблокована.

Попередження про зловживання, що стосуються відправки спаму

Розсилка одного і того ж повідомлення або багаторазова публікація посту є порушенням Правил і може бути розглянута як розсилання спаму або переслідування. Крім того, будь-ласка, поважайте користувачів і не встановлюйте з ними контакт у комерційних цілях без їх згоди.

Якщо ви хочете використовувати Facebook від імені своєї компанії, створити сторінку на Facebook. Вони дають марок та компаніям можливість просування на Facebook.

Попередження, що дії дратують користувачів

Facebook має системи безпеки, метою яких є запобігання небажаного поведінки. Системи автоматично визначають наступні типи поведінки:

  • Надмірне використання функцій: Існують ліміти, що обмежують частоту, з якою ви можете використовувати функції на сайті. Надмірне використання функції не допускається, оскільки може дратувати і турбувати інших користувачів.
  • Небажані контакти: Система визначає випадки, в яких, надіслані Вами запити на додавання в друзі віддаляються з високою частотою і у великій кількості. Використання Facebook з метою встановлення контактів з кількома незнайомими особами не допускається, оскільки може призвести до того, що вони будуть почувати себе під загрозою.
Читайте також:
Опитування в Фейсбуці: методи створення засобами соцмережі і сторонніми сервісами

Подальші неправильне використання функцій сайту може викликати тимчасове або постійне блокування облікового запису.

Попередження про ссылке порушує правила Facebook

Це повідомлення про помилку з’являється, так як інші члени Facebook раніше визнали вміст, який ви хочете опублікувати на сайті непристойним. Ваш пост і зміна статусу облікового запису стане можливим, якщо недоцільний URL-адреса буде пропущений.

Конкретна сторінка, яку ви намагаєтесь використовувати, може не містити невідповідного змісту, але її домен був розпізнаний як зберігає непристойного змісту. Facebook не має ніякого контролю над змістом опублікованих в інших доменах мережі.

Щоб надіслати запит на видалення веб-сторінок з непристойними матеріалами, які були опубліковані на сайтах домену, необхідно зв’язатися з постачальником.

Попередження про повідомлення на Facebook

Попередження про відправлення повідомлень з погрозами

Це попередження було відправлено, бо Ваша поведінка оцінюється іншими користувачами сайту як домагання. Facebook не дозволяє користувачам відправляти погрози та образливі повідомлення.

Хоча соціальна мережа закликає користувачів до створення нових, гідних контактів, нагадуємо також, що спілкування з незнайомими людьми або людьми, яких ви не знаєте особисто, може розглядатися як форма переслідування.

Щоб запобігти виникненню такої ситуації в майбутньому, не слід відправляти повідомлення цього типу.

Попередження про розсилку спаму

Це попередження було відправлено, тому що ви відправляєте повідомлення, які інші користувачі відзначають, як спам. Facebook не дозволяє користувачам відправляти повідомлення, що пропагують і рекламують продукти, послуги або пропозиції.

Ви можете створити свої сторінки на Facebook

Сторінки на Facebook дають марок та компаніям можливість просування в соціальній мережі. Бренд і компанії мають можливість налаштування своїх сторінок на Facebook так, щоб залучити користувачів до активності і пробудити їх інтерес. Сторінка на Facebook дозволяє встановити більш тісні відносини з клієнтами і дає можливість використовувати величезний потенціал природної передачі інформації завдяки функціям реклами в соціальних мережах.

Ви можете створити Оголошення на Facebook

Оголошення та Події на Facebook мають великого впливу, так як використовують «вірусний» ефект. Крім надання користувачам корисної інформації, Реклами на Facebook і Події допомагають марок та компаніям у досягненні більшої кількості людей, що користуються Facebook.

Попередження про розсилку спаму серед учасників Групи

Спам – це використання електронних систем обміну повідомленнями для масової відправки небажаних повідомлень. Навіть якщо Вашою метою не є популяризація комерційного змісту згідно з Правилами сайту Facebook діє сувора заборона на багаторазову відправку одних і тих же повідомлень.

Читайте також:
Як створити геолокацію в Instagram через Facebook на телефоні або комп'ютері

Видалення публікацій і обмеження функцій при порушеннях правил Facebook

Для захисту користувачів від спаму і інших небажаних комерційних матеріалів на Facebook введені спеціальні обмеження для багаторазового прийому або відправлення одного повідомлення, а також в тому випадку, якщо воно стосується створення групи або організації заходу.

Ви можете використовувати кілька альтернативних рішень, рекомендованих Facebook, завдяки яким ці випадки не повторюватимуться. Якщо ви хочете організувати захід, замість того щоб надіслати про нього інформацію в повідомленнях ви можете легко створити Подію Facebook.

Для цього перейдіть до Події та виберіть посилання Створити подію. Введіть необхідну інформацію, що стосується заходу і запросити всіх друзів з допомогою функції запросити. Ви також можете використовувати функцію Відправити повідомлення для всіх, яка дозволяє відправляти повідомлення для всіх гостей, які у налаштуваннях Відповідь на події вибрали варіант Так.

Спроби просування групи, шляхом розміщення в повідомленні, на дошці, у Хроніці іншої людини або на дискусійному форумі посилання «приєднатися до групи» можуть бути розцінені як спам. Хорошим методом просування є призначення своїх друзів керівниками групи, завдяки чому вони зможуть запросити чергових знайомих.

Щоб зробити це, натисніть на посилання Редагувати членів групи, а потім виберіть Призначити адміністратором, розташовану поруч з іменами користувачів. Кожен адміністратор може запросити своїх друзів в групу.

Моя довідка - Корисні поради