Ваші особисті дані на Facebook – яка захист використовується

В системі Facebook реалізовані стандартні і призначені для користувача засоби управління та моніторингу мережі, які мають завдання усунення вразливостей в системі безпеки та захисту даних користувачів.

Ваші особисті дані на Facebook – яка захист використовується

Вхід в систему Facebook виконується з допомогою безпечної сторінки входу і галузевих стандартів шифрування. Це не завжди видно в URL-адресі, але користувачі можуть бути впевнені в тому, що процес входу в систему безпечний.

Які дані зберігаються в акаунті на Facebook?

Ми пропонуємо вам ознайомитися з Політикою конфіденційності мережі Facebook (звану також “Правилами використання даних”), в якому міститься інформація про:

 • Категорії даних, оброблюваних сервисомFacebook;
 • Персональних даних, які сайт Facebook отримує від своїх користувачів;
 • Мету обробки цих даних;
 • Джерелах даних, якщо вони відомі;
 • Одержувачів чи категорії одержувачів, яким персональні дані користувачів Facebook можуть бути розкриті.

Що відбувається з контентом при видаленні з Facebook

Якщо ви вирішите видалити матеріал опублікований на Facebook, то Вам буде надана така можливість. Деякі дані видаляються без можливості відновлення серверів соціальної мережі, однак, інші дані можуть бути видалені тільки в момент видалення облікового запису.

Це відбувається тому, що деякі дані потрібні для забезпечення комфорту Вам у роботі з Facebook. Наприклад, система записує відомості про відхилених запити на додавання в друзі або зберігає інформацію про віддалених вами відмітках, щоб запобігти повторне позначення Вас на тому ж фото.

Використовує Facebook захищені сторінки

Facebook вживає всі необхідні заходи для захисту інформації користувачів. Інформація про вашому акаунті знаходиться на захищеному сервері з брандмауером. При введенні конфіденційної інформації (наприклад, номер кредитної картки або пароль), система шифрує дані за допомогою технології SSL.

Читайте також:
Як додати посилання на Ватсап в Instagram — інструкція

Реєстрація в сервісі Facebook виконується з допомогою безпечної сторінки входу і популярних стандартів шифрування. Не завжди це відображається в інтернет-адресу (URL), але користувачі можуть бути впевнені в тому, що процес входу в систему в безпечний.

Захист конфіденційності у партнерів Facebook

Facebook співпрацює з багатьма фірмами-партнерами, про що повідомляє в документі Правила використання даних. Деякі з них пропонують послуги, які регулюються їх власними правилами використання та політикою конфіденційності.

Ознайомтеся з цими правилами і політиками, щоб зрозуміти, як партнери збирають інформацію і використовують її.

 • Компанія Facebook Ireland Ltd пропонує послуги користувачам за межами США і Канади (Правила використання даних).
 • Компанія Facebook Ltd. надає послуги користувачам із США і Канади (Правила використання даних).
 • Компанія Facebook Payments Inc. пропонує послуги оплати для користувачів з США і Канади (Політика конфіденційності).
 • Компанія Facebook Payments International Ltd. пропонує послуги оплати користувачів за межами Сша і Канади (Правила використання даних).
 • Компанія Instagram LLC пропонує продукт Instagram (Політика конфіденційності).

Правила використання даних і Політика конфіденційності на Facebook

Завантаження особистої інформації з Facebook

Як завантажити з Facebook свої дані

Ви можете завантажити інформацію зі сторінки налаштувань. Для того, щоб завантажити власні дані:

 1. Натисніть на значок Ваші особисті дані на Facebook – яка захист використовується в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook і виберіть Параметри.

  Ваші особисті дані на Facebook – яка захист використовується

 2. Натисніть Завантажити копію своїх даних на Facebook розташовану під розділом Загальні налаштування облікового запису.

  Ваші особисті дані на Facebook – яка захист використовується

 3. Натисніть Завантажити мій архів

Отримані відомості містять дані з вашого профілю, тому подбайте про свою безпеку і будьте обережні під час їх зберігання, спільного використання або передачі іншим постачальникам послуг.

Як вибрати завантажуються дані

На жаль, ви не можете вибрати конкретних даних для завантаження вашої інформації на Facebook. Потрібно завантажити файл у повному обсязі.

Читайте також:
Як створити геолокацію в инстаграме через фейсбук

Як захищена копія моїх даних на Facebook

Коли ви завантажуєте свої особисті дані з системи Facebook? перед початком процесу проводиться перевірка вашої особистості.

Коли матеріал для скачування буде готовий, на вашу адресу електронної пошти прийде повідомлення з посиланням, що дозволяє завантажити архів. З міркувань безпеки, дія посилання закінчується протягом декількох днів. Після закінчення цього терміну необхідно буде заново почати процес завантаження.

Щоб отримати можливість скачати файл, який містить ваші особисті дані, ви повинні ввести пароль. Якщо ви використовуєте загальнодоступний комп’ютер або такий, який не використовується регулярно, можливо, також спрацьовування механізму захисту captcha з фотографією або captcha SMS через мобільний телефон.

Попередження: цей файл може містити конфіденційну інформацію. Необхідно подбати про його безпеку і проявляти обережність при збереженні або завантаженні, а також у разі розміщення його в іншому сервісі.

Моя довідка - Корисні поради