Вартість акцій фейсбук – ціна і курс $

Корпорація фейсбук в 2012 році прийшла до рішення вийти на ринок цінних паперів, що дозволило залучити додаткові інвестиції.

З цього часу загальна тенденція вартості компанії демонструє стабільне зростання. У цьому огляді дізнаємося, скільки коштують акції фейсбуку і можна їх придбати………

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Трохи історії

18 травня 2012 року цінні папери facebook були розміщені на найбільшій біржі NASDAQ.

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Ця подія увійшла в історію фінансових ринків, так як сума залученої прибутку в $ 16 млрд стала найбільшою серед технологічних компаній. У США фейсбук поступається лише VISA, якій вдалося залучити на $ 3 млрд більше.

Ціна в перший день:

У момент першого виходу на ринок корпорація оцінила кожну свою акцію в $ 38, по верхній межі (мінімум цінового діапазону склав $ 34). Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Ціна в 2017:

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Ціна на 2019-2020:

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Тобто збільшилася вартість у 5 разів

До речі цікава статистика вартості компаній в 2007 і 2017 році:

 

Появи facebook на фондовому ринку давно чекали і перші торги супроводжувалися великим ажіотажем. Всі хотіли інвестувати в такий динамічний і перспективний бізнес. Підвищений інтерес викликав переоцінку реальної вартості, і незабаром після початку вільного обігу акції почали дешевшати. Багато хто в той момент поспішили позбутися від придбаних паперів, навіть не уявляючи, скільки вони будуть коштувати в майбутньому.

З тих пір минуло кілька років, ціна акцій фейсбуку мала як позитивну, так і негативну динаміку слідом за успіхами і невдачами самої компанії. Сьогоднішній курс акцій фейсбук в кілька разів вище стартового значення, і держатель навіть мінімального пакету є дуже заможною людиною.

Динаміка

З 2012 по 2019 рік динаміку вартості акції фейсбук наочно представляє графік: всі «невдачі» компанії відразу ж відбиваються на результатах торгів. Саме обвальне падіння відбулося в 2018 році. Це сталося після публікації щорічного звіту, який не виправдав прогнозні значення виручки facebook. Причиною послужив низький темп приросту нових користувачів, їх велика частина припала на низькодохідні країни.

Читайте також:
Чому Facebook заблокував відправку повідомлень і запити на додавання в друзі

Реклама – основне джерело доходів соціальній мережі, її вартість залежить від географії аудиторії. Самий дохідний сегмент – країни Європи та Північної Америки.

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Сьогоднішнє значення вартості однієї акції фейсбук коливається близько $ 190. Враховуючи, що в обіг випущено близько 2,4 млн. акцій, капіталізація компанії становить $ 455,3 млн.
Завдяки підвищеній увазі інвесторів у вільному доступі завжди можна знайти останні зміни з докладним аналізом і прогнозами. Саме тому, інвестуючи свої фінанси в facebook, можна в режимі реального часу відслідковувати всі біржові параметри.

На зміну курсу впливають наступні фактори:

 • загальна ринкова ситуація в США і коливання курсів валют;
 • кількість нових користувачів і географія їх розподілу;
 • рівень монетизації як в самому фейсбуці, так і в дочірніх проектах – Instagram і Whats App, дозволяє залучити більше бізнес-акаунтів, що також збільшує рекламні доходи;
 • поява нових оціночних методик для виміру споживчих інтересів і реагування. Більш докладний аналіз аудиторії приваблює рекламодавців, і, відповідно доходи компанії.

Як придбати в РФ

Купити акції фейсбук фізичній особі в Росії можна, але є нюанси. Справа в тому, що законодавство нашої країни накладає обмеження на операції з цінними паперами іноземних компаній.

Щоб мати право на такі операції, необхідно мати статус «кваліфікованого інвестора», його присвоюють по ряду критеріїв (акції на суму 6 млн. руб майно на таку ж вартість, досвід роботи в брокерській компанії та ін) Не володіючи набором таких якостей, інвестувати безпосередньо не вдасться.

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Для придбання іноземних акцій необхідно скористатися послугами іноземного брокера. Такий статус мають і російські компанії, що мають реєстрацію за кордоном. Найчастіше такі біржові посередники можуть дозволити собі більш вигідні умови обслуговування і широкий спектр послуг.

Читайте також:
Накрутка передплатників у Фейсбук - безкоштовні і платні способи

Найголовніше умова, якій має відповідати посередницька організація – вихід на біржу NASDAQ. Як правило, в пакет послуг входить постійний супровід, консультування і навіть навчання новачків.

Найпростіший спосіб придбати акції фейсбук онлайн – придбання паперів у брокерів-посередників, які надають віддалений доступ до операцій з іноземними цінними паперами. Така угода не вимагає безпосереднього оформлення документів і фізичного володіння активами. Заробіток формується з різниці цін при купівлі-продажу.

Прогнози

Незважаючи на те, що доходи компанії практично не диверсифіковані, фейсбук на сьогоднішній день вважають однією з найбільш прибуткових компаній. Ефективність вкладень в найбільшу соціальну мережу оцінюється нарівні з такими гігантами інтернет-торгівлі, як Amazon і Ali-Baba.

Раніше:

Вартість акцій фейсбук  ціна і курс $

Увага — на 2020 рік компанія оцінюється в 500 мільярдів !!!

Як вважають експерти, подальші зусилля менеджменту facebook будуть спрямовані на:

 • збільшення числа активних користувачів;
 • вдосконалення мобільних додатків, так як з кожним роком відсоток відвідувань з мобільних пристроїв тільки зростає;
 • удосконалення та просування сервісу мобільних платежів дозволить отримати додаткові джерела доходів.

Моя довідка - Корисні поради