Увійти на Фейсбук на мою сторінку без реєстрації або без пошти

“Фейсбук” (Facebook) – це поширена в усьому світі соціальна мережа. Однак далеко не всі проходять в ній авторизацію і створюють аккаунти. Тим не менш необхідність ввійти на “Фейсбук” на “Мою сторінку” без реєстрації виникає досить часто.

Увійти на Фейсбук на мою сторінку без реєстрації або без поштиУвійти на фейсбук на мою сторінку можна без реєстрації.

Можна ввійти на “Фейсбук” без реєстрації

Зайти в “Фейсбук”, не реєструючись, можна, однак при цьому не вдасться уникнути ряду істотних обмежень. Користувачі соціальної мережі іноді приховують деяку інформацію про себе або зовсім закривають особисту сторінку. Перегляд таких акаунтів і прихованих даних доступний тільки авторизованим користувачам.

Крім того, є ще ряд обмежень для тих, хто не зареєстрований на сайті.

Наприклад, не можна поставити “лайк” який-небудь записи, залишити коментар або поділитися публікацією, а також зв’язатися з користувачем “Фейсбуку”, тобто відправити особисте повідомлення.

Можна зареєструватися на Facebook без електронної пошти чи телефону

Для того щоб створити обліковий запис у “Фейсбуці”, необхідно зареєструватися. Ця процедура безкоштовна. Потрібно написати ім’я та прізвище, номер мобільного телефону або адресу електронної пошти та пароль. Реєстрація відбувається російською мовою і є стандартною для подібних сайтів.

Незважаючи на те, що вказівка e-mail або номер телефону багатьох може насторожити, уникнути цього не можна. Дана дія обов’язково для авторизації в системі.

По-перше, телефонний номер або адресу електронної пошти виступає в якості логіна для входу в аккаунт. По-друге, це допомагає забезпечити безпеку і відновити доступ до особистій сторінці в разі, якщо її зламали або ви забули пароль.

Читайте також:
Скільки коштує таргетована реклама в Instagram: види, ціна

Пошук людей без реєстрації

Пошук людей в “Фейсбуці” можливий, навіть якщо у вас немає облікового запису в соціальній мережі. Однак цей процес буде складніше, ніж у випадку, якби ви пройшли авторизацію в системі.

Існує кілька способів пошуку людей без реєстрації гостей, серед яких виділяють наступні:

  • шляхом перегляду каталогу користувачів;
  • через пошукову систему;
  • за допомогою спеціальних сервісів.

Увійти на Фейсбук на мою сторінку без реєстрації або без поштиМожна також знайти людей без реєстрації на Фейсбук.

Перший варіант – це пошук по каталогу користувачів, до якого можна перейти, якщо натиснути на вкладку “Люди” внизу головної сторінки. У відкритому каталозі можна або просто переглядати список користувачів і шукати потрібні ім’я і прізвище, або ввести їх в спеціальну пошукову рядок.

Такий спосіб є обмеженим, оскільки користувач самостійно вирішує, чи буде він фігурувати в списку каталогу. Можна бути зареєстрованим в “Фейсбуці” і при цьому бути в каталозі користувачів, внаслідок чого пошук подібним чином виявиться безрезультатним.

Альтернатива першим способом – використання пошукових систем (наприклад, Google або Yandex).

В пошуковий рядок потрібно ввести ім’я, прізвище та назву соціальної мережі. Однак цей спосіб може зайняти багато часу, але так і не дати результату. Головний недолік такого підходу зумовлений тим, що багато приховують свою сторінку від пошукових систем.

Інший метод пошуку людей – використання спеціальних сервісів, таких як Yandex People.

У даних системах можна визначити деякі критерії для пошуку. Для початку треба обрати соціальну мережу, в якій буде здійснюватися пошук, в даному випадку це “Фейсбук”. Потім потрібно написати ім’я, прізвище користувача або нік, якщо ви його знаєте. Потім можна вказати вік, місце проживання, навчання або роботи особи, в залежності від того, якою інформацією ви володієте. Цей варіант пошуку людей у “Фейсбуці” без реєстрації найбільш ефективний.

Читайте також:
Чорний список у фейсбуці, де він і як подивитися !

Моя довідка - Корисні поради