Управління доступом і додавання публікацій в профіль Facebook

Як поділитися статусом або вмістом на Facebook

В залежності від тих людей з якими ви хочете поділитися вмістом, ви можете вибрати один з безлічі способів ділитися контентом на Facebook:

Управління доступом і додавання публікацій в профіль Facebook

  • Надання для широкої аудиторії: Використовуйте меню, яке з’являється у верхній частині головної сторінки, щоб розповісти іншим, що ви думаєте. За допомогою цього меню ви можете змінити статус і ділитися фотографіями, відео, посиланнями та іншими матеріалами. Речі, які ви поділяєте, будуть виглядати як повідомлення у вашій стрічці і можуть бути відображені в новинах. Щоб визначити, який людина буде мати доступ до вашої події чи новини, ви можете змінити настройки конфіденційності;
  • Обмін з невеликою групою друзів: Використовуйте групи, щоб показати вміст конкретної групи людей, такі як члени сім’ї, вашої футбольної команди або клубу за інтересами;
  • Інформування конкретної людини: Ви можете використовувати Share-меню у верхній частині стрічки і написати одного, або поділитися деякими контентом в стрічці. Ваш друг буде бачити ваше повідомлення. Якщо ви хочете поділитися тільки з одним адресатом, Ви завжди можете відправити особисте повідомлення.

Як додати посилання на профіль публікацію

Ця функція дозволяє відзначати друзів у своєму статусі чи інших повідомленнях на Facebook. Щоб відзначити одного, введіть символ @. Потім виберіть з випадаючого меню, яке з’являється, друга якого ви хочете відзначити. Якщо ви не хочете залишати посилання на профіль користувача, продовжуйте писати пост і варіанти зникнуть.

Примітка: Аналогічним чином, ви можете також відзначити друзів в коментарях.

Що я можу відзначити

За допомогою посилань можна відзначати людей, місця і особи. Ви можете також відзначати, користувачів Facebook у записах чи коментарях, використовуючи символ ” @ ” перед ім’ям.

Хто може зазначити мене

Будь-яка людина може відзначати вас, але всякий раз, коли це робить особа, неявляющееся вашим другом, ви отримаєте пропозицію затвердити теги, перш ніж вони з’являться у вашому профілі.

Як синхронізувати Twitter з обліковим записом Facebook

Ця функція дозволяє автоматично відправляти повідомлення Facebook для додавання на Twitter? Підключіть ваш Facebook аккаунт і на Twitter тут.

Як адміністратор, ви будете мати можливість ділиться з користувачами Twitter про зміни у статусі, посиланнями, фотографіями, нотатками і подіями, безпосередньо з Facebook. Ви можете вибирати типи контенту, яким хочете поділитися на Facebook і в Twitter.

Моя довідка - Корисні поради