Точний Розмір обкладинки – Шапки для фейсбуку

Фейсбук дозволяє вести особисті профілі для простого спілкування, сторінки для успішного просування бізнесу і групи для об’єднання людей за інтересами. Всі види акаунтів можна ефективно індивідуалізувати: створити графічне оформлення, відповідне тематики та іміджу……

Найбільш значущий інструмент для цього – обкладинка. Вона займає велику площу і знаходиться на самому видному місці. Як підібрати розмір обкладинки для фейсбука, щоб вона не тільки гарно виглядала, але і коректно відображався на всіх пристроях – докладна інструкція тут.

Який обсяг

В Особистому профілі

Для того щоб оформити шапку профілю, необхідно відкрити його і натиснути кнопку «Додати обкладинку» (якщо потрібно замінити зображення – «Оновити фото».Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Після цього відкриється невеликий список, в якому можна буде вибрати джерело завантаження зображення. Незалежно від вибраного джерела, важливим залишається питання який розмір обкладинки підійде для фейсбуку і буде коректно відображатися на екрані?Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Якщо основна частина вашої інтернет-аудиторії заходить в соц.мережу з комп’ютерів, розмір фото для обкладинки в фейсбук оптимальний 820*312 пікселів.Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Важливо: Точні ширина і висота можуть бути й іншими, вони будуть автоматично зменшені або обрізані. Після завантаження фото буде доступний попередній перегляд результату, тут є можливість посунути зображення мишкою і встановити більш вдалу частина.

Порада: в особистому профілі тепер крім фото можна використовувати і відео, але ця опція доступна тільки в мобільному додатку для Android і iOs. Для сторінок та груп видеообложки є і в десктопної версії.

 • Докладніше як додати ВІДЕО обкладинку — читайте ТУТ

 

На Сторінці

Обкладинка сторінок – це її обличчя і важлива можливість справити перше враження на клієнта. Тому необхідно правильно підібрати розмір обкладинки для сторінки фейсбук: занадто велика картинка при стисненні втратить якість, а надто маленька може бути непропорційно розтягнута.

При виборі картинки необхідно дотримувати наступні правила:???

 • на екрані комп’ютера користувач бачить фото 820*312 pix;
 • на мобільних пристроях відображається обкладинка для фейсбуку розміром 640*312 pix;

 

 • мінімальні параметри: 400*150 pix;
 • найбільш якісні графічні файли у форматі .png;
 • для швидкого завантаження на всіх пристроях краще використовувати фото у форматі .jpeg 851*315 пікселів, розмір файлу не повинен перевищувати 100 кб.

Приклади ?Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Група

Оформлення групи також передбачає можливість додавати шапку. Якщо ви цього ще не зробили, на головній сторінці будуть відображатися дві кнопки: «Завантажити» (з файлів, збережених на пристрої) і «Вибрати» (з публікацій або готових ілюстрацій).

Відповідний розмір обкладинки для групи у фейсбук 1640*856 пікселів !!!

Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Крім точної кількості пікселів, є ще один важливий параметр: пропорції або співвідношення сторін 1,91:1. Якщо він буде дотриманий, розмір шапки не так вже й важливий, фейсбук сам стисне картинку потрібного розміру без спотворень і обрізки.

При виборі оформлення слід враховувати, що розмір обкладинки групи для фейсбука для мобільних пристроїв буде менше: 1640*664. Тобто, по висоті буде обрізано по 96 pix зверху і знизу. На фото основна частина зображення і написи (якщо вони є) повинні розташовуватися по центру, так шапка буде вигідно представлена на різних екранах.

 

Захід

Ще один інструмент facebook, який може мати власну шапку – це захід. У момент його створення доступні теми з шаблонів соціальної мережі на вибір (вони вже адаптовані для коректного відображення і відсортовані по тематиці). Але для додання індивідуальності вашому випадку краще використовувати власне зображення.

Ідеальна обкладинка для заходу в фейсбук має розмір 1200*628 пікселів.

Точний Розмір обкладинки  Шапки для фейсбуку

Якщо дозвіл вашої фотографії відрізняється, важливо, щоб співвідношення було приблизно 2:1. Після того, як фото буде завантажено, до збереження можна буде перетягнути його мишею, щоб відрегулювати положення на екрані. Після збереження редагування буде неможливо.

Поради

Незалежно від того, яку шапку ви створюєте, наступні поради допоможуть вибрати найкраще оформлення:

1. Обрізати картинку і підганяти її під задані параметри краще до завантаження у фейсбук, використовуючи будь-який графічний редактор.

2. Зміст і стиль обраної шапки повинні відповідати публикуемому контенту і (найголовніше) правилами і нормами платфрмы.

3. Оновлюйте візуальне оформлення регулярно – до свят, особливим подіям і маркетингових акцій.

4. Оригінальний авторський контент – завжди безпрограшний варіант. Шаблонні емы і стокові фото позбавляють індивідуальності і не зможуть розповісти користувачам про вас нічого цікавого.

Моя довідка - Корисні поради