Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

Таргет Фейсбук — цільова реклама, яка відображається певній групі користувачів з урахуванням налаштувань рекламодавців. Перевагою таких оголошень є велика ефективність, адже вони захоплюють тільки ту групу користувачів, яка цікавить творця рекламної компанії. Для зручності здійснюється настройка по професії, інтересів, країни, регіону проживання та іншими даними.Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

Як налаштувати таргет у Фейсбук — покрокова інструкція

Рекламний кабінет Фейсбук (застосовується і для Instagram) має багато спільного з Google Ads. Тут також проводиться налаштування в трьох напрямках — кампанії групи оголошень, оголошення. У першому випадку вибирається бюджет, терміни дії і обмеження витрат. У другій ситуації задаються дані по аудиторії, варіанти оптимізації, графік показу реклами, бюджет і т. д. На рівні оголошення зазначається, фото, відео і текст.

Тепер розглянемо, як націлити в Фейсбук, а покрокова інструкція допоможе швидше впоратися з роботою. Алгоритм такий:

  1. Увійдіть у Ads Manager, а після тисніть на кнопку Створити кампанію.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

 1. Виберіть Трафік і дайте назву своїй групі або одному оголошенню.
 2. Встановіть бюджет і період дії кампанії для зручності контролю таргету в Фейсбук.
 3. Виберіть бюджет — добовий або на весь період дій. Вказуйте варіант з урахуванням поточних інтересів.
 4. Встановіть дату запуску. Цей показник визначається автоматично. При цьому кампанія не запускається до моменту її включення.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram
На наступному кроці переходьте безпосередньо до таргету — налаштування аудиторії. Тут зробіть наступні кроки:

 1. Місця. Виберіть звідки будуть приходити користувачі Фейсбук. На цьому етапі можна налаштувати таргет по відношенню до відвідувачів. Доступні варіанти — всі люди, місцеві мешканці, недавні відвідувачі, мандрівники. Вкажіть регіон (один або кілька).
 2. Вік і стать. Тут орієнтуйтеся на споживачів товару, хто буде основним споживачем, кому цікава продукція.
 3. Мову. Вкажіть ту мову, на якому оформлено оголошення. В іншому випадку таргет Фейсбук може не спрацювати.
Читайте також:
Як видалити відправлені повідомлення у фейсбуці у одержувача

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і InstagramУ розділі детального націлювання задайте параметри аудиторії і виберіть найбільш платоспроможну. Встановіть сімейний статус, рівень освіти, хобі, тип застосовуваного апарату, наявність бізнесу і т. д. надалі таргет можна звужувати або розширювати з урахуванням зміни цілей. На цьому ми ще зупинимося нижче.

У секції Зв’язку зробіть зміни у відображенні таргет реклами в Фейсбук — тільки передплатникам, їх друзям або взагалі їх виключення. Також доступна настройка зв’язків з додатком або заходом.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram
На наступних етапах виберіть інші параметри:

 1. Плейсмент — місце розміщення реклами.
 2. Оптимізація і показ. Зазначаються дані, що дозволяють підбирати аудиторію.
 3. Налаштування оголошення. На цьому етапі можна подивитися, як буде виглядати рекламний матеріал.

Тепер наведемо список рекомендація для детального націлювання Facebook, що дозволяє підібрати платоспроможну аудиторію. У секції Детальний оголошення і Поведінку виставте наступні параметри:

 1. Вхід у Фейсбук з Айфонів.
 2. Регулярне подорож за кордон.
 3. Інтерес до інвестицій.
 4. Володіння малим бізнесом або ТОП-менеджмент.
 5. Інтерес до нерухомості (заміської або бізнес-класу).

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і InstagramВстановлення цих параметрів дозволяє створити кращий таргет для Фейсбук і отримати платоспроможних клієнтів. Для оцінки ефективності потрібно оцінювати вартість кліка і частоту показів. При відсутності результатів вносите правки.

Налаштування таргету в Instagram

При розгляді питання, як націлити в Instagram, є два шляхи — прив’язати профіль до Фейсбук і задіяти Ads Manager або внести потрібні дані безпосередньо. Перевага першого способу в тому, що тут більше налаштувань, що дозволяє більш точно відфільтрувати аудиторію. При відсутності профілю в Фейсбук можна налаштувати таргет безпосередньо в Instagram. Для цього виконайте такі кроки:

 • Зробіть або перейдіть до публікації, яку хочете розкрутити.
 • Тисніть на кнопку Просувати. Якщо система пропонує прив’язати сторінку до Fb, погоджуйтеся.
Читайте також:
Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і InstagramТаргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

 • Визначтеся з місцем призначення. Тут можна вказати профіль, сайт або вітрина. Останній варіант дозволить просувати нові продукти і отримувати дзвінки від користувачів.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

 • Вкажіть аудиторію. На цьому етапі таргет передбачає вибір аудиторії. Якщо вказати автоматичний варіант, реклама буде видно тим користувачам, які найбільше підходять за параметрами до передплатників. При наявності великого числа ботів краще створити нову аудиторію.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

 • Пропишіть бюджет. З урахуванням зазначеної суми система покаже приблизний охоплення.

Таргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і InstagramТаргет в Фейсбук | Детальний таргетинг в Facebook і Instagram

Ну ось і все. Таргет налаштований і можна запускати рекламу в Instagram. Ще раз нагадаємо, що більш ефективний спосіб — створення рекламної кампанії через Фейсбук. Налаштування в Instagram застосовується тільки в тому випадку, коли у вас немає облікового запису Fb.

Моя довідка - Корисні поради