Стандартні смайли на Фейсбук

Висловити емоції при написанні коментарів та повідомлень у соціальній мережі Facebook можна за допомогою спеціальних смайлів. Їх також називають емодзі (від англійського emoji). Смайли в Фейсбук допомагають надати оригінальності повідомленнями. Але не варто забувати, що у кожної картинки є своє значення.

Стандартні смайли на Фейсбук Emoji з Фейсбуку.

Стандартний набір смайлів для Фейсбук

Щоб використовувати стандартні смайли, немає необхідності встановлювати додаткові програми, розширення або програмне забезпечення. Досить знайти кнопку у кінці рядка, яка має вигляд усміхненого смайла, і натиснути на неї.

Після цього відкриються всі доступні в соціальній мережі смайлики, розділені по групах. На початку спливаючого вікна розташовані ті emoji, які користувач вибирав раніше. Це спрощує пошук улюблених картинок, що зображують емоції.

Всі смайли розділені на групи:

 • смайлики і люди;
 • тварини і природа;
 • їжа і напої;
 • дії;
 • подорожі, туризм;
 • об’єкти;
 • символи;
 • прапори.

Щоб вставити потрібну картинку в чат або коментар, достатньо клікнути на неї. Вона з’явиться в полі введення повідомлення. Після цього можна натиснути клавішу Enter, і смайл, що виражає емоції, буде відправлений.

Кожна з картинок має своє значення. Щоб не потрапити в незручну ситуацію, краще заздалегідь подивитися, що позначає той чи інший смайл. З допомогою емодзі можна зобразити радість, здивування, злість, збентеження, смуток.

Якщо з якоїсь причини не виходить вставити смайли із спливаючого вікна, то ввести потрібне зображення можна за допомогою комбінації символів:

 • 🙂 – посмішка;
 • 😉 – підморгування;
 • :* – поцілунок;
 • :'( – плач;
 • 😀 – велика посмішка.

Список комбінацій символів, з допомогою яких можна виражати емоції в повідомленнях, набагато більше.

Читайте також:
Як управляти фотографіями дитини при додаванні на Facebook

Стандартні смайли на ФейсбукСмайлики з Facebook.

Розширити перелік можливостей Facebook вийде, якщо розібратися, як вставляти великі смайли. Їх можна використовувати при листуванні в месенджері. В коментарях і статус будуть відображатися тільки стандартні смайли. Крім розміру, по зовнішньому вигляду гіганти нічим не відрізняються від звичних смайликів.

Додаткові эмотиконы

У Фейсбуці є можливість вставляти додаткові символи, яких немає в переліку стандартних смайлів. Зробити це можна, якщо скопіювати спеціальні коди картинки. Символ перетвориться на зображення після того, як він буде відправлений співрозмовнику.

Спочатку слід розібратися, як використовувати кожен значок: щоб скопіювати потрібний символ, потрібно його виділити і натиснути сполучення клавіш Ctrl + C. Їх також можна скопіювати, якщо після виділення викликати контекстне меню, натиснувши на праву кнопку миші і вибрати «Копіювати». Вставити в поле для повідомлень картинки вийде, якщо натиснути на нього правою кнопкою миші або ввести комбінацію Ctrl + V.

Можна використовувати такі символи: ✂, ✉, ♠, ➡, ♥, ☎, ✈, ♨, ☀, ☝. При вставці в поле для вводу повідомлення вони не змінять зовнішній вигляд. Але після відправки з’явиться об’ємна картинка.

Чим відрізняються эмоджи від стікерів?

Стікери, на відміну від стандартних эмоджи, є повноцінними картинками, які можна відправляти в особистих повідомленнях або загальних коментарях. Використовувати стікери необхідно самостійно, їх не можна поєднувати з іншим текстом. При бажанні приєднати картинку необхідно помістити її у вікні, призначеному для відправки повідомлень, натиснути Enter, а потім ввести потрібний текст. Але можна зробити навпаки: спочатку написати повідомлення, а потім відправити стікер.

Стандартні смайли на ФейсбукБезкоштовні стікери в Фейсбук.

Їх можна знайти у вкладці «Наклейки». У користувачів є можливість відправляти повідомлення з загальнодоступними стікерами або завантажити з магазину комплект інших вподобаних наклейок. Багато стікерів надаються безкоштовно, але є привілейовані картинки. Щоб отримати до них доступ, необхідно заплатити.

Читайте також:
Де знаходиться архів на Facebook

Багато компаній розробляють лінійки стікерів, щоб зробити свій бренд упізнаваним. Користувачі можуть закачати їх з магазину безкоштовно.

Секретні смайлики для Фейсбук

Активні користувачі соціальних мереж можуть здивувати своїх друзів, якщо будуть відправляти особливі смайли, не доступні більшості людей. Щоб вставити emoji art, код картинки, закріпленої за емоцією, не треба вводити. Є спеціальні сайти, з яких їх можна скопіювати.

Але це не самий зручний спосіб. Набагато простіше встановити спеціальне розширення для браузера, наприклад, Secret Emoticons для Facebook. Після його установки потрібно перезавантажити Фейсбук. Як тільки всі кроки будуть пройдені, користувач зможе відправляти секретні смайли.

Як додати значки в Facebook

Тим, хто активно переписується в соціальних мережах і створює групи, буде цікаво дізнатися, як додати значки. Шукати спеціальні коди символів не доведеться. Адміністратори груп можуть як включити так і вимкнути значок для групи.

Для зміни цього параметра відповідальної за ведення групи особі потрібно зайти в розділ «Групи» і вибрати зі списку свою. Після цього необхідно натиснути кнопку із зображенням «… Ще» і вибрати режим редагування налаштувань групи.

Відшукавши розділ «Значки», потрібно натиснути «Управління значками» і вибрати підходящу картинку. Після цього слід зберегти зміни.

Аналогічним чином адміністратор групи може керувати значками, які будуть знаходитися поряд з його публікаціями. Для переходу на сторінку управління адміністратор повинен вибрати свою публікацію, натиснути на ім’я і вибрати «Управління значками». Після внесення змін їх слід зберегти.

Моя довідка - Корисні поради