Способи створення аккаунта на Фейсбук без номера телефону: інструкція для різних пристроїв

Деякі інтернет-користувачі, які реєструються в соціальній мережі, бажають зберігати в таємниці відомості, в т. ч. номер мобільного телефону. На Facebook реєстрація без телефону можлива – на допомогу прийдуть прості і перевірені прийоми. У цьому випадку до аккаунту буде прив’язаний не телефонний номер, а адресу електронної пошти.

Створення облікового запису в Фейсбук без номера

Способи створення аккаунта на Фейсбук без номера телефону: інструкція для різних пристроївПри реєстрації на Фейсбук треба ввести номер мобільного телефону.

При реєстрації в соцмережі Фейсбук користувач повинен ввести номер телефону, щоб отримати СМС-код підтвердження. Творці спільноти ввели процедуру верифікації для забезпечення безпеки профілів. Якщо користувач не бажає зазначати власний мобільний номер, він може використовувати в цих цілях чужої. Існують спеціальні платні сервіси, що генерують номери телефонів для реєстрації в соціальних мережах. Код підтвердження приходить в профіль користувача в цьому сервісі, та реєстрацію можна вважати завершеною. Приблизна вартість послуги – 10 руб.

В деяких випадках потрібно створити аккаунт без прив’язки будь-якого номера.

Зробити це можна двома способами.

Через веб-сайт

Для реєстрації нового облікового запису необхідно зайти на головну сторінку Фейсбук і клацнути по вкладці “Реєстрація”. Тут потрібно в графах, обов’язкових для заповнення, вказати свої особисті дані російською мовою:

  • прізвище, ім’я;
  • дату народження;
  • підлога;
  • e-mail – двічі.

Додати друзів з різних джерел можна буде і пізніше, тому даний пункт можна пропустити. На завершення слід натиснути на кнопку відправки форми. У цьому випадку користувач зареєструє свій профіль без прив’язки телефону – для підтвердження буде використовуватися електронна пошта. Після цього потрібно відкрити пошту і відшукати лист від Фейсбук – в ньому буде міститися посилання, перейшовши за яким можна потрапити в тільки що створений аккаунт користувача.

Читайте також:
Перекладач Facebook в постах — як встановити

Через мобільний додаток

Способи створення аккаунта на Фейсбук без номера телефону: інструкція для різних пристроївРеєстрація в Facebook через мобільний додаток.

Зареєструватися на Facebook можна, використовуючи смартфон або айфон. Для початку потрібно завантажити мобільний додаток соціальної мережі Google Play маркету або App Store. Після установки слід відкрити додаток на пристрої і зайти в розділ “Створити акаунт”. Пропозиція ввести номер мобільного потрібно пропустити, замість цього необхідно клацнути по рядку “Зареєструватися за допомогою електронної адреси”.

На наступній сторінці потрібно вказати такі відомості:

  • ім’я;
  • адреса електронної пошти;
  • логін і пароль.

Інші способи

У деяких спеціальних клікових системах користувачам платять гроші за виконання різних завдань в соціальних мережах. Через ці сайти можна безкоштовно зареєструватися в будь соцмережі – номер телефону в разі миттєвої реєстрації вводити не доведеться.

Які складнощі можуть виникнути?

Якщо користувач не побажав прив’язати номер мобільного телефону до свого аккаунту, в подальшому при втраті доступу до профілю йому буде складно що-небудь відновити. При використанні тимчасового номера через деякий час дані про нього в базі пропадають – знову активувати свою сторінку з його допомогою також не вийде.

Кожен аккаунт у соціальній мережі Фейсбук відстежується роботами, вони аналізують, які зміни відбуваються з профілем або спільнотою, враховуючи встановлені на ті чи інші дії ліміти. Будь-яка підозріла активність може послужити причиною для блокування аккаунта, гірше ситуація з підробленими профілями, які не пройшли процедуру верифікації.

Велика проявляється лояльність до власників сторінок з прив’язаними тематичними співтовариствами (одним або кількома) або групами. Рекомендується відразу після реєстрації відкрити співтовариство і прикріпити пост до головній сторінці групи, написати та надіслати повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради