Способи пошуку людини на Facebook

Соціальна мережа Facebook охоплює весь світ, тому користується великою популярністю. Зручна функція «Фейсбук Пошук людей» створена для того, щоб відновити давно втрачені зв’язки і знайти своїх старих знайомих і родичів. Вона дозволяє спілкуватися з ними в будь-який час, обмінюватися повідомленнями і відео, а при необхідності – знайти нових друзів.

Способи пошуку людини на FacebookПошук людей на Фейсбук.

Способи як знайти людину в Фейсбук

Завдяки великій базі користувачів соцмережі Facebook можна відшукати друзів, скориставшись спеціальним сервісом.

За фотографії

Цей спосіб підходить для тих, хто має навички пошуку зображень. По картинці сервіс швидко знайде посилання на профіль необхідного людини.

Для цього потрібно:

 1. Підібрати фото, на якому чітко і ясно зображено обличчя.
 2. Відкрити Google Зображення.
 3. Натиснути на іконку фотоапарата і завантажити фото в пошук.
 4. Якщо людина має аккаунт у соціальній мережі, система видасть посилання на нього.
 5. Залишається перейти на сторінку і відправити запит на додавання в друзі.

Цей метод дозволяє шукати друзів навіть без реєстрації. Для цього зовсім не обов’язково бути користувачем мережі і мати власний аккаунт.

По електронній пошті

Можна знайти друзів за адресою пошти, на яку зареєстрований аккаунт соціальної мережі. Для цього потрібно вибрати вкладку «Друзі», розташовану на верхній панелі профілю з правого боку, і ввести e-mail шуканого людини. Результат буде позитивний, якщо людина використовує той же електронну адресу. Якщо знайти друга не вдалося, спробуйте інший метод.

По місту

В профілі «Фейсбуку» є різні фільтри, допомагають у пошуку людей. Знаючи місто, в якому людина народилася або живе, знайти його буде набагато простіше.

Читайте також:
Як запустити відеотрансляцію на Facebook – правила і обмеження

Процедура займає кілька хвилин:

 1. У верхньому куті натисніть на вкладку «Друзі».
 2. У полі буде список людей. Там же вгорі знаходиться іконка «Знайти друзів».
 3. Після оновлення сторінки відкриється форма для заповнення фільтру. Поставте галочку навпроти «Рідне місто» або «Місто проживання».
 4. Виберіть із запропонованих варіантів шуканого людини.

Способи пошуку людини на FacebookПошук друзів по місту.

Для більш точного результату використовуйте функцію розширеного пошуку. Поставте галочки навпроти вкладок «Країна» і «Прізвище». Якщо відкривається кілька людей з однаковими ПІБ, додайте галочку для сортування за датою народження.

За номером телефону

Для реєстрації у соцмережі використовується номер мобільного телефону, тому його можна використовувати для пошуку. Введіть цифри, не забувши вказати код країни в спеціальному полі. У віконці результату ви побачите запис потрібного вам людини.

Чому не виходить знайти людину

Навіть застосувавши всі вищезазначені способи, не завжди вдається дізнатися адресу сторінки друзів. Є кілька причин, основною з яких є конфіденційність інформації. Це означає, що сама людина не хоче, щоб його знайшли з допомогою соціальної мережі, і тому встановлює приватний статус.

Інші причини:

 1. Людина просто не зареєстрований в даному співтоваристві.
 2. Іноді користувачі «Фейсбуку» заповнюють профіль іноземною мовою.
 3. Назва міста або країни може бути відсутнім або бути неправильно написаним.

У цьому випадку фільтр може не побачити збігу із запитом.

Сервіс пошуку по Facebook Search is back

Неофіційний сервіс запропонував житель Сан-Франциско, створив власну пошукову систему Search is back. Додаток не використовується на API Facebook, тому воно продовжує свою роботу. Неофіційна система діє поки тільки на території США, проте її автор стверджує, що скоро вона з’явиться і в інших країнах.

Закордонним користувачам доступна проста процедура зміни мови на американський англійський. Тільки в цьому випадку сервіс бачить і розпізнає запити, видаючи позитивний результат. Завдяки використанню спеціальних фільтрів, Search Is Back дозволяє відслідковувати різні заходи, пости і картинки, якими діляться користувачі інтернету.

Читайте також:
Як керувати мітками на публікаціях або фотографіях Facebook

Розширена система фільтрів надає собою набір окремих вкладок, за якими можна визначити знаходження практично будь-якого користувача мережі. Додаток має простий і зручний інтерфейс, зрозумілий навіть новачкам. Найпопулярніші вкладки, які використовуються для знаходження знайомих: імена, школа, посаду на службі, місто та ін. Вкладки з фото і публікаціями спрощують пошук і розширюють можливості сервісу.

Офіційний інструмент відстеження користувачів мережі запропонував ще в 2013 році творець «Фейсбук» Марк Цукерберг. Однак соціальний сервіс так і не з’явився. Про новинку, представленої Майклом Моргенстерном, поки ніяких коментарів не надходило, але люди вже оцінили її результативність. Слід врахувати, що російські провайдери можуть кваліфікувати доступ до системи як небезпечний.

Моя довідка - Корисні поради