Служба підтримки Facebook: як можна зв’язатися

У користувачів “Фейсбуку” часто виникають проблеми, пов’язані з роботою акаунтів. З урахуванням того, що на території Росії у цій соцмережі немає гарячої лінії і подзвонити туди не можна, питання вирішуються і зв’язок з адміністрацією підтримується шляхом відправлення спеціальних форм в техпідтримку “Фейсбуку”.

Служба підтримки Facebook: як можна звязатисяЗвернення в підтримку Фейсбук.

Як зв’язатися з техпідтримкою “Фейсбука”

Існує кілька способів для того, щоб звернутися в технічну підтримку.

Використовуючи засоби самої соцмережі

На верхній панелі сторінки користувача потрібно знайти вкладку “Швидка допомога”. Із запропонованих опцій вибрати пункт “Повідомити про проблему” і в списку можливих причин звернення натиснути “щось не працює”. Далі з’явилися серед варіантів проблем слід визначити найбільш підходящий і в розташованому нижче полі тексту описати причину звернення.

Служба підтримки Facebook: як можна звязатисяПовідомити про проблему Фейсбук.

Докладно складений опис та додані знімки екрану сприяють більш швидкому відповіді служби підтримки Facebook. Подивитися відповідь з рекомендаціями щодо зазначеного питання можна в тій же вкладці “Швидка допомога”, натиснувши “Нові повідомлення від служби підтримки”. Відкриється чат, де можна задати питання, які будуть виникати далі.

Подача скарги через бюро по поліпшенню бізнесу

Для цього потрібно відкрити Facebook-сторінку бюро з покращення бізнесу. На ній натиснути на кнопку “Подати скаргу”, яка розташована праворуч від кнопки “Залишити відгук”. На екрані з’явиться список можливих варіантів звернення, де потрібно вибрати “Подати скаргу”. Далі буде виведено полі “ГЕБ: кваліфікаційні питання”, що складається з 9 питань, на які можна відповісти “Так” або “Ні”. Внизу розташовані 2 кнопки, за допомогою яких можна почати спочатку перейти далі.

Служба підтримки Facebook: як можна звязатисяПодати скаргу Фейсбук.

Форма скарги буде ґрунтуватися на персональної інформації і типі скарги. При її заповненні слід вказати:

  • у чому полягає проблема;
  • що було зроблено для її вирішення;
  • які питання виникли.

Далі потрібно вибрати “Подати скаргу”. Лист на електронну пошту має прийти протягом 5 робочих днів.

Подача апеляційної скарги на обліковий запис відключений

Щоб подати таку скаргу, потрібно відкрити сторінку довідкового центру для відключеного облікового запису. На неї натиснути кнопку “Подати апеляцію”, яка розташована в самому низу. Далі ввести адресу електронної пошти або номер телефону, який прив’язаний до облікового запису. Після цього необхідно навести повне ім’я, що збігається з ім’ям, зазначеним раніше, і натиснути “Вибрати файли”, щоб підтвердити особистість з допомогою фотографії паспорта, водійських прав і т. д.

Служба підтримки Facebook: як можна звязатисяОсобистий обліковий запис відключений.

Після завантаження файлу потрібно заповнити поле “Додаткова інформація”. У ньому можна вказати причини, за якими запис не повинен бути заблокований. Після цього натиснути “Відправити”, і чекати відповіді.

Відновлення пароля

На сторінці входу в “Фейсбук” під рядком введення паролю потрібно вибрати “Забули пароль?”. Після цього слід вказати ім’я та адресу електронної пошти або номер телефону (новий або той, який використовувався раніше як логін). На нього прийде код. Якщо був приведений адресу електронної пошти, то код може потрапити в папку “Спам”. Після його отримання потрібно заповнити поле “Введіть код” і натиснути “Продовжити”.

Спільнота допомоги

Щоб отримати відповідь на цікавій для вас темі в співтоваристві допомогою Facebook, потрібно натиснути кнопку “Задати питання”. Покрокова інструкція дій:

  1. Написати з’явиться поле причину звернення, а потім вказати тему і натиснути “Далі”.
  2. Ознайомитися з запропонованими схожими темами і, якщо там немає відповіді на питання яке вас цікавить, натиснути кнопку “У мене нове питання”.
  3. У діалоговому полі детально описати проблему і при можливості прикріпити знімок екрану. Далі натиснути кнопку “Опублікувати” і чекати коментарів користувачів, які знають рішення.

Служба підтримки Facebook: як можна звязатисяСпільнота допомоги Фейсбук.

Як поскаржитися на порушення авторських прав

Поскаржитися на порушення авторських прав можна в довідковому центрі. У ньому під рядком пошуку потрібно перейти у вкладку “Правила і звіти” вибрати пункт “Інтелектуальна власність”. Далі в діалоговому тексті натиснути виділену синім шрифтом посилання “Повідомити про порушення авторських прав”. Після цього знайти підзаголовок “Скарга на порушення авторських прав на Facebook” і вибрати “Як повідомити про порушення авторських прав на Facebook?”. Там буде запропоновано посилання на форму.

Після натискання на посилання з’явиться запитання “Які права порушуються?”. Потрібно знайти “Авторське право” і натиснути “Продовжити створення скарги на порушення авторських прав”, після чого перейти до заповнення форми. Із запропонованих пунктів слід вибрати підходящий і натиснути на кнопку “Продовжити мою скаргу щодо авторських прав”.

Необхідно вказати контактну інформацію, а також матеріали, на які подається скарга, твір, захищене авторським правом, і підтвердити заяву. Після цього натиснути на кнопку “Відправити”.

Графік роботи служби

У техпідтримки Facebook немає графіка роботи. Будь-який користувач, у якого виникло будь-яке питання, що може поставити його у зручний для нього час.

Як довго відповідають фахівці техпідтримки

Відповідь приходить протягом 1-3 днів. Але цей час може мінятися залежно від завантаженості фахівців технічної підтримки та складності питання, який їм належить вирішити.

Моя довідка - Корисні поради