Скільки триває перевірка фото в фейсбук – Відповідь

Політика компанії фейсбук заснована на тому, що всі аккаунти в соціальній мережі повинні бути максимально прозорі: тобто люди повинні знати, з ким вони спілкуються.

Підроблені профілі тут виключені !!!

Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Для більш строго дотримання цього правила була введена перевірка фото користувача, зареєстрованого на фейсбук.

Як це відбувається і скільки триває перевірка фото в фейсбук, спробуємо розібратися…….

Увагу — я також розповім вам як ОБІЙТИ її ?

Правила соціальної мережі

У нормах спільноти однозначно прописано:

 • кожна людина може мати лише один особистий аккаунт;
 • необхідно вказувати своє реальне ім’я (допустимі спрощені форми і прізвиська, близькі до імені), можна доповнити його, наприклад, професією;
 • дозволяється вказувати колишні прізвища й імена;
 • один профіль належить тільки одній людині, для інших цілей є групи і сторінки.

Якщо система запідозрить брехня в зазначених даних, може бути запитана перевірка фотографії на фейсбук, ця процедура може зайняти якийсь час, протягом якого аккаунт буде недоступний !!!

Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Раніше для ідентифікації особи в деяких випадках на фейсбук потрібна перевірка фото документів, але, користувачеві простіше надати своє фото, так як документи не завжди є під рукою, це занадто довго і складно….

В яких випадках вимагають — Причини ?

Розглянемо, скільки існує причин, по яких проходить додаткова перевірка фото в фейсбук:

 • захист від спаму;
 • захист від роботів;
 • виявлення та блокування фейкових профілів;
 • запобігання оформлення декількох профілів на одну людину.

Іншими словами, якщо користувач розсилає надто багато повідомлень і запрошень в друзі, публікує велику кількість матеріалів, у нього немає чітких фотографій, і є профілі зі схожими людьми, система запросить перевірку !!!

В системі фейсбук перевірка фото відбувається тільки в міру необхідності, при реєстрації такої вимоги немає, можна створити обліковий запис взагалі без фото.

Час завершення

Тепер залишається чекати рівно стільки часу, скільки займає перевірка фото, на фейсбук цей час обумовлено від 1 до 3 днів, але не більше 72 годин !!!Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Контроль виконує автоматизована система, іноді в даному процесі беруть участь співробітники модерації. Скільки доведеться точно чекати перевірки фото на фейсбук, дізнатися неможливо, однак максимальний час ніколи не перевищується.

Тому час очікування може залежати від дня тижня: якщо фото не пройде автоматизовану перевірку і потрібен контроль модератора, це буде зроблено тільки в робочий час.

На практиці були випадки, коли позитивне рішення приймалося протягом однієї години.

Чи можна прискорити

Достовірно сказати, як прискорити перевірку фото в фейсбук, неможливо. Від користувача залежить тільки якість обраного знімка. Важливо, щоб були дотримані всі умови.Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Інакше штучний інтелект може вважати, що особа має схожість з іншою людиною.

Попередження: Не намагайтеся завантажити картинку знаменитості Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

В особливих випадках, коли терміново потрібен доступ до свого облікового запису, можна спробувати зв’язатися з підтримкою, перейшовши за цим посиланням, пояснити свою ситуацію і попросити прискорити процес.

Якщо Система не ухвалила:

Якщо зображення занадто темне або розмите, перевірка може затягнутися і її результат може бути негативним. Якщо немає причин приховувати свою особу, краще вибрати максимально чіткий зрозумілий знімок, це полегшить завдання.

Чи можна відмовитися

Як тільки з’явилася вимога завантажити свій знімок, вхід в соціальну мережу під цими обліковими даними буде неможливий. Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Скасувати:

Для тих, хто задається питанням, як скасувати перевірку фото в фейсбук, є невтішні новини: це зробити неможливо. Якщо немає бажання розкривати свою особистість, можна спробувати створити новий профіль.

 

Обійти її :

Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

І все ж є один спосіб, як обійти перевірку фото в фейсбук, хоч він і не зовсім легальний. Якщо з якихось причин користувач не бажає ділитися своїм зображенням, можна спробувати завантажити знімок свого друга або близької(з його дозволу): головне точно знати, що цієї людини немає на facebook що він сам не проти цього.

Ніякої гарантії пройти перевірку тут немає, бувають випадки, коли прочекавши відведений час, скільки триває перевірка фото, на фейсбук було винесено рішення заблокувати акаунт.

Вас заблокували:

Найчастіше це відноситься до випадків підозрілої активності на сайті, надання неправдивих даних або для профілів, що використовуються лише для реєстрації в іграх чи інших сайтах.

Якщо доступ в соціальну мережу використовується за прямим призначенням: людина спілкується з друзями, не рекламує нічого в особистому профілі, не спам і не використовує заборонений контент, боятися тут нічого, перевірка пройде в штатному режимі і аккаунт буде відновлений.

Формат картинки ?

У будь-який момент при спробі входу на сайт може з’явитися інформаційне вікно з проханням надати своє зображення:

 • завантажити фотографію, на якій чітко видно обличчя;
 • не допускається розмитість зображення;
 • особа має бути добре освітлене;
 • на фото не повинно бути сторонніх людей.

Натиснувши кнопку «Огляд», необхідно вибрати потрібний файл на своєму пристрої (як на комп’ютері, так і в мобільній версії вікно виглядає однаково), після чого натиснути «Продовжити».

До речі цікаве відео — Засновник Фейсбуку в РФ ?

Як система використовує картинку

Facebook обіцяє, що надана фотографія не буде зберігатися і публікуватися ніде, вона потрібна тільки для виконання простої формальності. Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь

Щодо публікацій можна не сумніватися в чесності соц. мережі, інші люди не побачать цей знімок.

Але от на рахунок зберігання не все однозначно: Скільки триває перевірка фото в фейсбук  Відповідь якщо профіль не має основного фото, то система запропонує на вибір кілька знімків. Серед них будуть як ті зображення, які вже публікувалися, так і фото, надане для ідентифікації.

Тобто ці файли зберігаються в базі, з ними порівнюють інші особи для нових перевірок.

У висновку залишається додати, що фейсбук – це середовище для відкритих людей. Якщо є причини ховатися, особистий профіль для цього точно не підходить. Для подання бізнесу, об’єднання або громадської організації є сторінки і групи.

Моя довідка - Корисні поради