Скільки користувачів фейсбук – Відвідуваність

Скільки користувачів фейсбук  Відвідуваність

Хто б міг подумати, до чого призведе затія 19-річного хлопця у далекому 2003 році. Все почалося з об’єднання студентів одного університету для спілкування і нових знайомств. Якщо порівняти аудиторію сервісу в самому початку його існування з тим, скільки користувачів було зареєстровано у facebook вже в 2005 році, можна зрозуміти, що проект був приречений на успіх. Яка відвідуваність соціальної мережі ???………

Всього за 2 роки мережа розширилася від декількох сотень до 5 мільйонів акаунтів……….. Скільки користувачів фейсбук  Відвідуваність

 

Світова статистика Зареєстрованих

Хоча Марк Цукерберг і не став засновником першої соц.мережі в світі, його ідеї стали передовими для розвитку цього напрямку. Facebook стала свого роду прообразом інших аналогічних майданчиків у різних країнах, однак конкурентам і не снилася така популярність.

Опубліковані дані, скільки всього користувачів фейсбук:?

Сьогодні налічується у світі: 2,3 мільярда зареєстрованих і це число зростає щодня !!!

Цікавий факт:

 1. середня сума виручки з кожного користувача соціальної мережі становить приблизно $5.45
 2. більше всіх фейсбуку приносять американці і канадці — приблизно $23,59
 3. європейська аудиторія — по $8,12 з людини.

Скільки користувачів фейсбук  Відвідуваність

 

За 16 років свого існування facebook довелося пережити кілька гучних скандалів, які спричинили втрату довіри людей. Однак це не завадило facebook залишатися самою великою соціальною мережею і четвертим за популярністю в світі сайтом.

За останньою статистикою фейсбук, відвідуваність соціальної мережі становить близько 1,5 млрд активних користувачів у день:?

 • люди повертаються на сайт близько 8 разів щодня !!!
 • середній час, витрачений в мережі кожним користувачем – 35 хвилин в день;
 • на facebook зареєстровано понад 80 мільйонів сторінок бізнесу. Скільки користувачів фейсбук  Відвідуваність

За прогнозами, оцінює скільки користувачів фейсбук буде в 2020-20201 році, аудиторія буде продовжувати розширюватися за рахунок обіцяних інновацій.

 

Фінансові показники

Скільки користувачів фейсбук  Відвідуваність

Перші три місяці року продемонстрували оптимістичну картину розвитку компанії.

 • На тлі загального зниження темпів зростання минулого року, експерти прогнозували виручку на рівні $11,41 млрд, прибуток очікувалася не вище $4,01 млрд.
 • Всупереч очікуванням виручка склала — $11,97 млрд, а прибуток $4,99 млрд.

 

Керівництво фейсбуку робить правильні висновки з будь-якого досвіду, зараз основним пріоритетом вважається підвищений контроль за контентом і збереженням особистих даних.

Число співробітників ?

Так, за підсумками першого кварталу 2018 року в компанії працювало 27742 співробітників, до початку 2019-2020 роки їх число склало вже майже 48000 чоловік, такий приріст покликаний забезпечити більш ретельний контроль вмісту.

 

В Росії

Для російськомовних користувачів сайт став доступний у 2008 році. Якщо порівнювати, скільки користувачів фейсбук було в Росії на кінець 2018 року, з найближчими конкурентами, фейсбук займає третє місце, після ВКонтакте і Однокласників. Оцінка здійснювалася за кількістю авторів і публікацій в соціальних мережах. При цьому російські активні профілі фейсбуку – переважно жіноча аудиторія у віці від 25 до 44 років.

Географія розподілу не велика: дослідження встановило, скільки користувачів зареєстровано в різних містах в фейсбук. Більше половини акаунтів припадає на Москву і Санкт-Петербург.

Протягом минулого року російською мовою зробили свої публікації більше 2 мільйонів авторів, було відправлено 122 мільйона повідомлень.

Відзначено загальне підвищення віку активної аудиторії.

Незважаючи на відсутність лідируючих позицій в російському сегменті інтернету, facebook є лідером серед соцмереж за кількістю згадок у ЗМІ. Це говорить про серйозний вплив на інформаційний простір країни.

Моя довідка - Корисні поради