Скачати Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою

Більшість людей використовує Фейсбук на ноутбуці в класичному варіанті — через веб-провідник. Людина переходить за посиланням facebook.com, проходить реєстрацію, входить під своїми даними і спілкується з іншими користувачами. Але існує і інший шлях — встановити спеціальний додаток для Windows, що має більш зручний інтерфейс і ряд корисних функцій. Нижче розглянемо, як завантажити Фейсбук на ноутбук, в чому його особливості, і як пройти оновлення.Скачати Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою

Як встановити Facebook на ноутбуці — інструкція

У Мережі часто з’являються запити, як завантажити Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою через Інтернет. Таке питання викликає непорозуміння. Навіщо це робити, якщо можна зайти на сайт і користуватися всіма благами соцмережі. Виділимо основні причини:

 1. Бажання отримати більш зручний інтерфейс соцмережі для роботи на ноутбуці.
 2. Отримання розширеного функціоналу.
 3. Повноцінне ведення бізнес-аккаунта і управління рекламою.

Рішення приймається індивідуально з позиції зручності роботи. При виборі софта використовуйте тільки офіційний магазин Windows. Не варто завантажувати додаток зі сторонніх сервісів, адже в такому випадку високий ризик отримати програму з шкідливим ПО.

Щоб поставити Фейсбук на ноутбук, перевірте версію ОС. Програма підходить тільки для Віндовс 10 версії. Якщо все нормально, зробіть такі кроки:

 1. Перейдіть по посиланню microsoft.com/ru-ru/p/facebook/9wzdncrfj2wl?cid=msft_web_collection&activetab=pivot:overviewtab.
 2. Тисніть Отримати праворуч угорі.

Скачати Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою

 1. Авторизуйтеся — введіть дані облікового запису Windows.
 2. Скачайте клієнт Фейсбук на ноутбук і дочекайтеся завантаження файлу для установки. В середньому він важить близько 100 Мб.
 3. Відкрийте файл і встановіть програму з урахуванням підказок.
 4. Увійдіть в програму на ноут і авторизуйтеся під своїми даними в Фейсбук.
Читайте також:
Як видалити Фейсбук з телефону - покрокова інструкція

Після скачування можна встановити не більше ніж на 10 різних пристроях з однієї і тієї ж облікової записом.

Після установки користувач отримує такі кроки:

 1. Вхід в соцмережу без веб-провідника.
 2. Отримання повного функціоналу, не меншого, ніж в десктопному варіанті.
 3. Інформування про останні події.
 4. Можливість інтеграції з Месенджером.
 5. Індивідуальна налаштування конфіденційності.
 6. Просте збереження постів.
 7. Розширене кількість доступних смайликів.
 8. Доступ до будь-яких груп.
 9. Можливість роботи з додатками, створеними на базі Фейсбуку, налаштування та інтеграція.

Щоб встановити Facebook на ноутбук безкоштовно, буде потрібно 2-3 хвилини на скачування та налаштування. Після цього можна користуватися паралельно веб-версією і програмою.Скачати Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою

Процес оновлення

Розробники періодично оновлюють інтерфейс і доповнюють функціонал програми Фейсбук для Віндовс. Інформація про оновлення з’являється автоматично без необхідності налаштувань на ноутбуці. Якщо виникли підозри на використання більш старої версії, і стоїть завдання оновлення на ноутбуці, видаліть стару програму і поставте нове за схемою, яка розглянута вище.

Автоматичне оновлення працює при умові підключення до Інтернету. Якщо ви користуйтеся Фейсбуком на мобільному телефоні (через додаток), таку опцію необхідно включати окремо через налаштування.

Для видалення софту на ноут увійдіть в панель керування, перейдіть до Програми та компоненти, а в наведеному переліку знайдіть Фейсбук і натисніть Видалити. Дочекайтеся деінсталяції і переконайтеся, що більше немає. Далі можете поставити нову версію або користуватися Fb через будь-який веб-провідників.Скачати Фейсбук на ноутбук безкоштовно російською мовою

Як перенести Фейсбук з телефону на ноутбук

Всі налаштування клієнта зберігаються на сервері Fb, тому робити резервні копії не потрібно. Дані автоматично будуть доступні після переходу зі смартфона на ноутбук. Єдина умова — необхідність увійти в профіль під своїми параметрами (логіном та паролем). Це стосується всіх засобів для роботи з Facebook — додаток для смартфона, програма для ноутбука, браузерна версія і т. д. Головне мати під рукою дані для входу і правильно вказати їх у спеціальному полі.

Читайте також:
Вконтакте через Фейсбук: як увійти в ВК через соціальна мережа Facebook

Підсумки

Таким чином, Фейсбук на ноутбуці доступний через браузер або через спеціальний софт. При цьому користувач сам вибирає підходящий варіант з урахуванням переваг, вимог до функціоналу і інших особливостей. При бажанні можна одночасно користуватися двома варіантами. Якщо перевагу віддано софту для ноута, не забувайте оновлювати його вручну або автоматично.

Моя довідка - Корисні поради