Система блокування запрошень на додавання в друзі мережі Facebook

Інформація про блокування Facebook

Чому заблокували запити на додавання в друзі

Якщо можливість відправки запрошень у групу друзів була тимчасово заблоковано у вашому обліковому записі, це може бути викликане відсутністю відповідей на ваші запрошення або визначенням їх, як спам.

Якщо Вам заблокували можливість надсилати запити на додавання в друзі, також може бути накладена блокування відправки повідомлень для користувачів, які не входять до групи підтверджених друзів.

Система блокування запрошень на додавання в друзі мережі Facebook

Які функції Facebook залишаються доступними

Якщо у Вашому обліковому записі була заблокована тільки можливість надсилати запити на додавання в друзі і повідомлення для незнайомих людей. Така блокування має тимчасовий характер і до часу її закінчення ви все ще можете використовувати інші функції Facebook.

Як уникнути блокування можливості додавати друзів

Відправляйте запити на додавання в друзі лише тим особам, яких ви знаєте особисто, як, наприклад, друзі, родина, колеги і колеги зі школи.

  • Пам’ятайте, що інший користувач Facebook може Вас не впізнати, якщо ви давно не бачилися. Допоможіть іншим користувачам побачити Вас, використовуючи ваші реальні фотографії в якості фотографії профілю. Ви також можете додати до вашого облікового запису альтернативне ім’я і прізвище, наприклад, псевдонім або дівоче прізвище.
  • Якщо ви знаєте когось, з ким ви хочете зв’язатися через Facebook, але ви не впевнені, що ця людина Вас пам’ятає, спочатку надішліть повідомлення для того, щоб нагадати її собі.
  • Якщо ви хочете вступити в контакт з кимось, кого ви не знаєте особисто (наприклад, з зіркою, спортсменом або художник), встановіть підписку для профілю цього людини, замість того щоб відправляти запит на додавання в друзі. Кнопка Підписатися з’являється тільки поруч з імен і прізвищ людей, які дозволяють підписувати.
  • Якщо ви хочете завести нових друзів, спробуйте почати користуватися сторінками і групами, які Вас цікавлять, або грайте в ігри в соціальних мережах.
Читайте також:
Як підвищити рівень безпеки особистого кабінету на Facebook

Чому заблокували можливість відправки запрошень

Може бути, деякі з Ваших раніше надісланих запрошень в друзі не дочекалися відповіді або були позначені як спам.

Якщо блокування була встановлена для Вас помилково, адміністрація мережі не зможе зняти її раніше, але вже скоро ви знову будете мати можливість надсилати запити на додавання в друзі. До цього часу ви можете використовувати інші функції Facebook для контактів з підтвердженим друзями.

Встановлення контакту на Facebook

Мене заблокували за розсилку запрошень знайомим

Пам’ятайте, що інший користувач Facebook може Вас не впізнати, якщо ви не бачилися останнім часом (наприклад, колишній сусід чи знайомий з середньої школи). Ви можете допомогти іншим користувачам бачити Вас, використовуючи вашу реальну фотографію в якості фотографії профілю. Ви також можете додати до вашого облікового запису альтернативне ім’я і прізвище, наприклад, псевдонім або дівоче прізвище.

Якщо ви впевнені, що знаєте особисто всіх запрошених Вами користувачів і що ці люди хочуть зв’язатися з Вами, ймовірно, ваш аккаунт Facebook заблокований за помилку.

Якщо блокування була встановлена помилково, адміністрація мережі не зможе зняти його достроково, але вже скоро ви знову будете мати можливість надсилати запити на додавання в друзі. До цього часу ви можете використовувати інші функції Facebook для контактів з підтвердженим друзями.

Знайти друзів для спільної гри

Facebook – це місце, де ви можете зв’язатися з людьми, яких ви знаєте особисто, наприклад, з друзями, родиною, колегами зі школи або з роботи. Якщо ви використовуєте соціальну мережу, щоб грати в ігри, слід запрошувати поточних друзів для спільної гри або знайти ігри, які не потребують запрошення незнайомих людей.

Читайте також:
Заробіток на фейсбук на своїй сторінці - Всі способи

Якщо ви будете продовжувати посилати запити на додавання в друзі або повідомлення людям, яких ви не знаєте, можливість надсилати запити на додавання в друзі у Вашому акаунті може бути заблокована.

Я хочу знайти когось для побачень

Facebook – це місце, де ви можете зв’язатися з людьми, яких ви знаєте особисто, наприклад, з друзями, родиною, колегами зі школи або з роботи. Якщо ви хочете завести нових друзів, спробуйте почати користуватися групами або сторінками, які Вас цікавлять, або грати в ігри в соціальних мережах.

Якщо ви будете відправляти запити на додавання в друзі або повідомлення для людей, яких ви не знаєте, можливість надсилати запити на додавання в друзі у Вашому акаунті може бути заблокована.

Моя довідка - Корисні поради