Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив

Користувачі соцмережі часто запитують, чи можна використовувати закреслений текст у Фейсбук, як зробити його з допомогою вбудованих можливостей або додаткових інструментів. Не менше запитань стосується інших способів оформлення — жирного шрифту, курсив, підкреслення і т. д. Нижче докладно розглянемо, як вирішити цю задачу в Facebook, які існують варіанти, і в чому їх особливості.

Як зробити закреслений текст — замітки і публікації

Перекреслений текст у Фейсбук дозволяє підсилити дію запису. За допомогою такого інструменту простіше висловити думки і донести до читача певні моменти. Нижче розглянемо, як вирішити завдання у різних випадках.

В замітках

Власники сторінок в соцмережі Фейсбук часто помічали, що зробити шрифт жирним, підкреслити або виділити курсивом простіше, ніж оформити закреслений текст. Щоб реалізувати задумане в нотатках, можна використовувати спеціальні інструменти. Як варіант — застосування тегів HTML, які дозволяють штучно перекреслити потрібне слово чи фразу. Достатньо написати наступне — <s> цікавить слово або фраза</s>.

Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив

Існує ще один метод. Він більш трудомісткий, вимагає при написанні додавання певного набору символів. Щоб зробити закреслений текст, доведеться окремо «перекреслювати» за допомогою коду кожен символ. Так, після кожної букви або цифри необхідно поставити «&#822;» (лапки не використовуються). Довге речення таким способом скласти важко, але зробити в потрібному форматі якесь слово цілком реально.

В публікаціях

Найскладніше зробити закреслення в публікаціях Фейсбук, адже тут заборонено застосування html тегів. З цієї причини доводиться застосовувати інші способи. Щоб отримати закреслений текст, можна використовувати копіпаст. Суть в тому, щоб використовувати сторонні ресурси, що дозволяють перетворити інформацію — робити із звичайної фрази зачеркнутую.

Читайте також:
Як використовувати і керувати інформацією в соціальній мережі Faceboook

Розглянемо кілька варіантів:

  • Spectrox — сервіс, що дозволяє відредагувати запис і зробити її закресленої. Для вирішення завдання перейдіть на ресурс веб-провіднику, введіть текст і пропишіть потрібну пропозицію, а після тисніть на дві стрілки. Далі копіюйте результат і вставте в Фейсбук. Для перенесення можна використовувати виділення і натискання правої кнопки мишки або гарячі клавіші.

Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив

  • Piliapp — ще один майданчик, що має великий функціонал. Після переходу на сторінку увійдіть в розділ Закреслений текст. Там можна зробити різні варіанти — підкреслення (подвійне, хвилею, пунктирною лінією), символ слеш або закреслений текст для Фейсбук. Для зручності у спеціальному полі конвертації передбачена кнопка Копіювати в буфер обміну. Після її натискання залишиться впровадити напис в потрібне місце Фейсбук.

Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив

Якщо стоїть питання, як закреслити текст у Фейсбук з телефону, тут можна використовувати додаткові програми для мобільної версії. Доступні варіанти — Text Style, Text Art – Stylish Text – Fancy Text або Cool Fonts – Stylish Fancy Cool Text Generator. У розпорядженні буде безліч стилів і варіантів оформлення. Наведені вище приклади підійдуть для Андроїд, а у випадку з iOS, більше підходить Cool Fonts або Font App — Art Cool Text Style.

Як зробити текст жирним, курсивом або підкреслити

В соцмережі Фейсбук існує багато корисних функцій, про які не знають користувачі. Одна з них дозволяє змінювати особливості оформлення. Іншими словами, можна зробити жирний шрифт в Фейсбук або інше форматування. Мінус в тому, що запропонований нижче варіант не працює з кирилицею, але написати назву компанії або інші латинські символи реально.

Для вирішення задачі зробіть такі кроки:

  1. Перейдіть по посиланню (https://www.gschoppe.com/projects/fbformat/?fbclid=IwAR1q59D2voZb9dKSxiOq3JWO6zbSaly59FDT241DMeyPU8oFKarzhS5p-BQ#.XgmDyEcza5h).Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив
  2. Виберіть потрібний варіант з тих, що запропоновані в редакторі. Тут можна зробити курсив у Фейсбук, виділити слово або пропозицію жирним, оформити закреслений текст і т. д.Шрифти Фейсбук: закреслений, перекреслений, жирний, курсив
  3. Копіюйте створену інформацію, поверніться в пост Фейсбук і вставте зроблений запис.
Читайте також:
Як закрити профіль у Фейсбук від сторонніх: поетапна інструкція

Тут же доступно безліч цікавих іконок, які розкидані по різних групах для зручності пошуку. Перед тим як виділити текст жирним в Фейсбук, пам’ятайте про можливі наслідки. Зокрема, не всі веб-провідники коректно розпізнають такі зміни. У деяких випадках закреслений, жирний або підкреслений варіант фрази можуть відображатися у вигляді порожніх клітин. Але розглянутий вище інструмент працює коректно, тому з ним не повинно бути труднощів. При цьому намагайтеся не робити всю фразу зміненою. Краще вносити зміни в якісь конкретні слова.

Підсумки

Тепер ви знаєте, як зробити в Фейсбуці закреслений текст, написати його жирним, курсивом або підкреслити. Залишається лише вибрати відповідний інструмент і використовувати його для виділення своєї думки.

Моя довідка - Корисні поради