Шрифт фейсбуку – як зробити жирним або збільшити ?

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

Всі звикли до того, що тексти практично всіх постів у фейсбук виглядають однаково. Однак іноді зустрічаються записи з більш оригінальним оформленням. Як відформатувати текст і виділити його на загальному фоні?

Є кілька секретних прийомів…………….

Увага: Хочете зробити будь-який шрифт на Фб наприклад як тут ? ???

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

Ми розповімо як Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

 

Який свій власний стиль у FB

Всі великі сервіси прагнуть створити оригінальний зовнішній вигляд. Постійні користувачі без помилки дізнаються будь-який фрагмент екрану фейсбуку, навіть якщо він не буде містити логотипів і назв. Вся справа в неповторному шрифті фірмових кольорах сайту.

Цікаво, який використовує шрифт фейсбук для свого оформлення?

Він називається Lucida Grande. У разі, якщо операційна система пристрою його не підтримує, на екрані буде відображатися шрифт фейсбуку, а стандартний підтримуваний шрифт.

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

 

Форматування тексту

Вікно створення нової публікації не містить ніяких засобів форматування тексту.

Єдина вбудована можливість зробити запис оригінальною – вибрати один з запропонованих фонів. Однак у стрічці часто зустрічаються публікації з більш цікавим накресленням. Для цього є допоміжні сервіси, де можна створити свій текст, а потім скопіювати в фейсбук.

1.www.gschoppe.com – невеликий зручний сервіс. Нічого зайвого: у вікні ввести текст, а потім, виділяючи певні фрагменти, застосувати до них потрібний формат. У наборі є курсив, напівжирний шрифт напівжирний курсив, закреслені букви і оригінальний витіюватий шрифт. Доступний набір символів і піктограм. Підтримує лише латиницю.

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

Також ось відео інструкція :

2.ru.piliapp.com – російськомовне додаток, що підтримує кирилицю. На головній сторінці перейти в розділ «Закреслений текст». Немає можливості створити для фейсбук жирний шрифт або похилий, зате з прямими літерами можна робити багато. Є підкреслення одинарне, подвійне, пунктиром, хвилею, а також закреслений текст і букви з слеш-штрихами. Все це відображається у фейсбуці в постах, коментарях і в чаті.

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

 

Порада: При виборі назви сторінки або групи, краще використовувати латинські символи або російські слова, які можна написати латинськими літерами. Так простіше буде їх виділяти при написанні постів.

Незважаючи на можливість обійти обмеження на фейсбуку форматування текстів, краще цим не зловживати, так як деякі операційні системи не відображають нестандартні шрифти. Користувач може побачити на своєму екрані лише набір квадратів. У мобільних пристроях, як правило, закреслений шрифт не спотворюється в фейсбук.

Також не варто застосовувати різні хитрощі до текстів в рекламі. Тут суворий контроль, такі оголошення не опублікують.

 

Мобільні додатки

Для створення оригінальних записів в мобільній версії фейсбук або в месенджері необхідно встановити додаткові програми. ?

Для Android:

 1. «Text Style, Text Art – Stylish Text – Fancy Text». Великий вибір стилів, символів, смайлів. Є можливість відразу з програми ділитися написаним текстом через соцмережі.Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?
 2. «Cool Fonts – Stylish Fancy Cool Text Generator». Багато стилів і символів для facebook і instagram.

Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

Для iOS:

1. «Cool Fonts». Працює з усіма текстовими програмами та соціальними мережами. Необмежені можливості форматування тексту.Шрифт фейсбуку  як зробити жирним або збільшити ?

2. «Font App — Art Cool Text Style». Змінює вигляд екранної клавіатури, є різні стилі, значки і эмоджи. Клавіатура від програми доступна при роботі з соціальними мережами.

Для мобільних пристроїв набори шрифтів набагато більше і цікавіше, проте, змінити шрифт для своїх публікацій у фейсбук можна тільки на латинському алфавіті.

 

Чому текст в чужих постах різного розміру?

Гортаючи стрічку, можна помітити, що деякі текстові публікації мають більш великий шрифт. Але збільшити шрифт ні в додаткових сервісах, ні безпосередньо в фейсбук неможливо.

Розробники мережі відповідають на це питання так: це зроблено, щоб врівноважити невеликі текстові замітки і більш об’ємні пости з картинками і відео.

Наприклад, якщо потрібен спосіб, як зменшити шрифт поздоровлення одному в фейсбуці, можна створити публікацію у вигляді листівки з великим зображенням або відео. Підпис відобразиться більш дрібно. Це буде зроблено автоматично системою.

Моя довідка - Корисні поради