Що таке Ads Manager в Фейсбук: створення, основні функції, як налаштовувати

“Фейсбук” пропонує вбудований в соціальну мережу інструментарій створення рекламних оголошень і кампаній, налаштування і гнучкого управління ними. Першим кроком є створення рекламного кабінету. Зробити це можна, використовуючи утиліту Facebook Ads Manager.

Що таке Ads Manager в Фейсбук: створення, основні функції, як налаштовуватиЛоготип Facebook Ads Manager.

Що таке ads manager

Оголошення Manager – це безкоштовний інструмент “Фейсбуку” для створення і таргетування реклами, виміру її ефективності і управління оголошеннями, а також для налаштування бюджету.

Використовувати кабінет можна як на ПК, так і на телефоні або планшеті. Запуск Ads Manager здійснюється при переході по прямой ссылке або натисканням на кнопку “Створити рекламу”.

Функціональність Ads Manager достатня для більшості користувачів промоарсенала “Фейсбуку”. Активним же рекламодавцям, яким необхідно вирішувати більш широке коло завдань управління сторінками, акаунтами і доступом, варто освоїти Business Manager Facebook. Він дозволяє створювати кілька рекламних кабінетів одночасно.

Як створити рекламний кабінет

Вперше запускаючи рекламу на “Фейсбуці”, користувач одночасно створює особистий кабінет (аккаунт): досить пройти по посиланню “Створити рекламу” на своїй сторінці. При цьому необхідно вказати назву продукту, часовий пояс, валюту і спосіб оплати. Змінити ці параметри можна, лише створивши новий рекламний кабінет.

Потім слід вибрати сторінку для просування, а також задати параметри аудиторії, бюджету і графік оплати.

Третій крок налаштування рекламного кабінету включає:

 • ідентифікацію компанії (фірми) за допомогою сторінки у “Фейсбуці” або “Инстаграме”;
 • завдання формату побудови оголошень (кільцева галерея або одиночна зображення або відео);
 • налаштування тексту і посилань;
 • налаштування блоку відстеження конверсій.

Нижче розташовані кнопки “Перевірити” і “Підтвердити”. Якщо в процесі установки користувач допустив якісь помилки, він побачить їх опис і пропозиція виправити.
Що таке Ads Manager в Фейсбук: створення, основні функції, як налаштовуватиРекламний кабінет Facebook Ads Manager.

Читайте також:
Як встановити піксель Фейсбук на сайт | Поставити Pixel Facebook

Як працювати з Ads Manager

Робота в Ads Manager починається зі створення рекламної кампанії. Необхідно визначити її загальну мету (вона вибирається з списку) і рівень. Кампанія повинна найкращим чином відображати поставлені користувачем бізнес-цілі. При цьому можна створити спліт-тест і включити оптимізацію бюджету.

При виборі аудиторії задають стать, вік, інтереси і т. д. Можна зберегти критерії для майбутнього використання.
Місця розміщення реклами вибирають вручну в режимі редагування або доручають алгоритмів автоматично визначати їх. Тип подання вибирається в меню “Оптимізація показу реклами”.

В ході налаштування бюджету і графіка показу визначаються добові витрати (сума, яка буде витрачатися на групу оголошень щоденно) і загальна вартість просування на весь термін показу.

Далі можна створювати оголошення (обов’язкова прив’язка сторінки). Після попереднього перегляду і підтвердження реклама йде на перевірку і потім відразу автоматично опубліковується.

Поточний статус можна дізнатися у стовпці “Показ” або по положенню перемикача, за допомогою якого можна в будь-який момент вимкнути і знову включити показ (реклама при цьому не видаляються). При виникненні проблем з роботою кнопки слід спробувати оновити платіжну інформацію або скинути ліміту витрат облікового запису.

Пропоновані функції

У навігаційному меню Ads Manager можна переглядати і налаштовувати різні параметри створення реклами і управляти нею, зокрема:

 • створювати нові кампанії і оголошення, прикріплюючи їх до вже наявних;
 • редагувати рекламу після публікації, оновлюючи налаштування аудиторії, націлювання, плейсментов і бюджету;
 • дублювати кампанії і оголошення (при цьому можна змінити деякі параметри);
 • створювати автоматичні правила;
 • попередньо переглядати відображення реклами в різних плейсментах;
 • налаштувати шаблони звітності або стовпці з метриками для аналізу результативності;
 • настроювати відображення даних з розбивкою за статтю, віком або плейсменту;
 • експортувати дані або ділитися посиланнями з іншими користувачами;
 • візуалізувати звіти про результати створеної реклами у вигляді настроюються графіків;
 • відслідковувати історію змін у рекламному кабінеті.
Читайте також:
Що робити, якщо виявив злом особистого профілю на Facebook

Що таке Ads Manager в Фейсбук: створення, основні функції, як налаштовуватиФункції Facebook Ads Manager.

Переваги реклами через “Фейсбук”

Кількість користувачів “Фейсбуку” постійно зростає.

Їх вікова структура:

 • від 18 до 24 років – 4%;
 • від 25 до 34 років – 37%;
 • від 35 до 44 років – 19%.

Середня ціна переходу в “Фейсбуці” становить $0,2-0,3 (для порівняння, у “Яндекса” і “Гугла” цей показник досягає $3-7).

У рекламному записі соцмережі є інструментарій для тонкого і гнучкого налаштування таргетингу за більш ніж 150 різними критеріями, що включає поведінкові фактори, демографію, освіта, фінансове та соціальне положення, хобі і т. д.

У “Фейсбуці” відмінно опрацьована опція ремаркетингу, тобто показу реклами людям, раніше вже интересовавшимся пропонованою тематикою. Цей метод здатний істотно (до 30-40%) підвищувати конверсію при мінімумі витрат.

Створюючи якісний і цікавий контент на платформі соціальної мережі “Фейсбук”, можна отримувати оптимальний трафік і тим самим розширювати охоплення без збільшення витрат на рекламу.

Моя довідка - Корисні поради