Що робити, якщо виявив злом особистого профілю на Facebook

Мій акаунт зламали хакери

Якщо Ваш аккаунт розсилає спам (наприклад, рекламу або підозрілі посилання) або захоплений іншою людиною, прийміть заходи безпеки.

Що робити, якщо виявив злом особистого профілю на Facebook

На моєму акаунті викрадено профілі Facebook

Якщо на рахунку зареєстровані витрати, яких ви не дізнаєтеся, перегляньте свою історію покупок, щоб переконатися, що вони були зроблені Вами чи людиною, якого ви знаєте.

Якщо після ознайомлення з історією покупок у вас все ще є сумніви з приводу витрат, надішліть заявку у Центрі допомоги.

Аккаунт одного розсилає спам

Можливо, що ваш друг несвідомо вставив шкідливий скрипт в адресний рядок. Замість того, щоб показувати текст, що випливають з опису (наприклад, хто дивився ваш профіль), ці сценарії створюють через обліковий запис користувача події і сторінки або пересилають друзям повідомлення з посиланнями на спам.

Скажіть йому, щоб він закрив вікно браузера або вийшов з профілю, щоб завершити атаку, а потім перевірив аккаунт.

Якщо Ваш друг не вставляв текст в браузер, існує ймовірність того, що шкідливе програмне забезпечення, завантажене на його комп’ютер або що реєстраційні дані були викрадені. Скажіть йому, щоб він відвідав секцію Фішинг в Центрі довідки й скористався, що містяться там, порадами щодо забезпечення безпеки вашого облікового запису.

Нагадаю, що адміністрація соціальної мережі не може розкривати інформацію про обліковий запис жодній людині, крім його власника.

Читайте також:
Реклама в Instagram: як налаштувати рекламу Instagram через Фейсбук
Моя довідка - Корисні поради