Що робити якщо не приходить код підтвердження facebook

Соціальні мережі – важливий елемент сучасного життя. Люди заводять акаунти як для особистих цілей, так і для роботи. При створенні нової сторінки у Facebook, як і в інших соціальних мережах, необхідно підтвердити особистість. Дана стаття допоможе розібратися в тому, що робити, якщо не приходить код підтвердження фейсбук на телефон.

Що робити якщо не приходить код підтвердження facebookФейсбук.

Аутентифікація особистості при проведенні операцій в Facebook або створення нового аккаунта пояснюється політикою соціальної мережі.

По-перше, це необхідно для забезпечення безпеки користувача. Тільки підтвердженим акаунтів забезпечена захищеність даних.

По-друге, аутентифікація необхідна для захисту від злому з боку шахраїв.

По-третє, через Facebook можливе здійснення різних транзакцій і переказів. Для захисту цих операцій і передбачено підтвердження аккаунта користувачем.

Що робити якщо не приходить код підтвердження facebookАутентифікація Facebook.

Чому код не приходить на e-mail

Підтвердити аккаунт можна декількома способами, і один з них – електронна пошта. Однак у цьому разі може виникнути ситуація, коли код з підтвердженням не приходить користувачеві.

Статися це може з кількох причин:

 1. Лист міг потрапити в папку «Спам», і в такому випадку для отримання коду потрібно знайти і відкрити лист.
 2. Технічні проблеми з сайтом. Потрібно перезавантажити сторінку і почекати або використати інший браузер.
 3. Електронна пошта вказана з помилками. Потрібно перевірити, чи правильно вказано електронну адресу (якщо немає – виправити його).
 4. Ліміт на кількість листів пошти. Якщо він вичерпаний, то повідомлення приходити не будуть. Для вирішення цієї проблеми слід почистити поштову скриньку.
 5. Також у користувача можуть стояти фільтри, автоматично видаляють листи від цього отримувача. Потрібно перевірити це в налаштуваннях пошти та виправити або зняти фільтри.
Читайте також:
Як активувати сповіщення про вхід в обліковий запис Facebook

Що робити якщо не приходить код підтвердження facebookПідтвердити акаунт по email.

Після усунення вищезазначених причин лист має прийти на e-mail. Якщо цього не сталося, повторіть запит.

Якщо і після другої операції нічого не прийшло, то, швидше за все, є проблеми з самим сайтом Facebook. Тоді треба почекати кілька годин або написати в технічну підтримку соціальної мережі.

Причини відсутності коду в sms

Традиційно для підтвердження облікового запису використовується мобільний номер. Такий спосіб є універсальним для більшості користувачів, так як прив’язка тимчасової або корпоративної електронної пошти облікового запису може бути незручним для багатьох з них. Користувач може забути пароль до поштової скриньки або перевіряти його нерегулярно. З цієї причини підтвердження за номером телефону є більш доречним і захищеним способом.

Однак, часто бувають випадки, коли відповідне смс-повідомлення з кодом не приходить, що пояснюється декількома причинами:

 1. Користувачі з неуважності невірно вводять номер свого телефону або вказують не той номер, який прив’язаний до аккаунту.
 2. На смартфоні включений авіарежім.
 3. На смартфоні є програми, фільтруючі вхідні повідомлення і відправляють їх в папку «Спам».
 4. Сайту фейсбуку несправний (наприклад, серверний збій).
 5. Перевантажена пам’ять смартфона.

Що робити якщо код не приходить

У разі якщо запит коду нічого не прийшло, можна спробувати виконати кілька дій:

 1. Очистити історію смс-повідомлень, так як пам’ять може бути переповнена.
 2. Після цього спробувати перезавантажити телефон. Якщо лист не прийшов автоматично, запросити код знову.

Важливо упевнитися, чи правильно вказаний номер, прив’язаний до аккаунту. Ще варто уточнити, встановлені програми, які блокують вхідні повідомлення. Якщо так, слід видалити або тимчасово відключити їх. Аналогічні операції потрібно виконати з програмами антиспаму. Якщо всі перераховані вище дії не допомогли, то варто написати в службу технічної підтримки Facebook і чекати відповіді.

Моя довідка - Корисні поради