Розміри фото в Facebook для різних типів публікацій і обкладинок

Залежно від цілей зображення в пості буде доповнювати авторську концепцію особистої сторінки або бізнес-аккаунта. Знання вимог до тих чи інших категорій публікацій – ключ до виходу в топ. Універсальний розмір поста в “Фейсбуці” – 1200х630 рх. Фотографія в такому форматі відобразиться максимально коректно. Існують ще деякі нюанси, які відповідають за графічний контент.

Розміри картинок для “Фейсбук”

Важливо враховувати розміри ілюстрацій для публікації в соціальних мережах. Красива і правильно масштабоване фотографія привертає погляд. Вона не повинна бути розтягнутою, пікселі не повинні заважати перегляду. Якщо аккаунт комерційний, ілюстрація – це “обличчя” бренду. В даному контексті візуальна складова стоїть на першому місці.

Розміри фото в Facebook для різних типів публікацій і обкладинокРозмір картинок для Фейсбук.

Видеообложка

Мета такої обкладинки – надихнути на перегляд ролика. Будь-яке відео скаже набагато більше стандартної картинки. Але якщо не керуватися правилами, то потенційний читач зверне увагу максимум на стоп-кадр в мініатюрі.

Рекомендований розмір стандартного відео для поста – 1200х675 рх. При цьому розмір видеообложки становитиме 820×456 рх. Такі відео автоматично запускаються без звуку. Включити його може тільки користувач.

Обкладинка сторінок “Фейсбук”

Банер на обкладинці повинен мати дозвіл 828х315 px.

Неправильно підібраний розмір призведе до зміщення фотографії або картинки на екрані мобільного пристрою. Це універсальне правило, підходить як для ПК, так і для смартфонів.

Обкладинка групи

Фонова ілюстрація групи – відображення рис співтовариства. Тут будуть доречними оригінальні дизайн і візуальний контент.

Читайте також:
Відв'язати заблокований акаунт Facebook від инстаграма

Насамперед, творець спільноти повинен орієнтуватися на правила соціальної мережі Facebook. Запозичення, картинки зі стоків, двозначність і антисоціальний підтекст неприпустимі.

Обкладинка групи повинна мати дозвіл 1602х500 рх. Якщо ви хочете помістити на неї текст, то його потрібно розташувати у 886 рх від центру. Ця частина буде добре видно і читається незалежно від пристрою.

Розміри фото в Facebook для різних типів публікацій і обкладинокОбкладинка групи в Фейсбуці.

Фото для обкладинки заходів

Спеціальний розмір встановлений і для обкладинки подій. Рекомендується використовувати масштаб 1200х444 рх. У випадку застосування інших пропорцій автоматично зміняться параметри і зміститься центр.

Ліміт тексту на банері становить 20%. При цьому назва заходу потрібно вмістити до 25 символів (заголовок), а час – у 90 (текст).

Звичайні картинки в постах

В постах рекомендується завантажувати картинки розміром 1200х900 рх. В інструкціях, які розроблені для користувачів Facebook, зазначено, що ілюстрація буде масштабирована до 470х470 рх.

На смартфонах до таких картинок буде застосований розмір 626х840 рх. У превью зображення буде зменшено до 254х133 рх.

Під анонсом також буде поміщений заголовок. На картинці в пості можна помістити і текст. Він не повинен займати більше 20% на ній. Тут також застосовується стандартне для Facebook співвідношення “текст – 90 символів, заголовок – 25 символів”.

Розміри фото в Facebook для різних типів публікацій і обкладинокЗображення в постах на Фейсбуці.

Зображення для постів з посиланнями

Власник профілю викладає не тільки замітки, відео або фотографії. Іноді на своїх сторінках ми ділимося цікавими посиланнями. Якщо мова йде про комерційне акаунті, то посилання може вести до потрібної сторінки сайту власника. Перевага функції в тому, що до посту з посиланням прикріплюється ілюстрація. Її розмір повинен бути підібраний так, щоб відображатися коректно.

У форматі 1200х627 рх картинка на моніторах ПК відкриється у відмінній якості. Всі графічні елементи з платформи для сайтів WordPress показуються автоматично.

Зображення для каруселі та кільцевої галереї

В кільцевій галереї можна розмістити не менше 2, але не більше 10 карток. До кожної картки прикріплені посилання і персональний заголовок. Це аналог або прототип вічних історій в Instagram. Кільцева модель використовується і в звичайній галереї при публікації фотографії до посту.

Читайте також:
Як провести найкращий розіграш в Фейсбук

Такі методи реклами, як карусель і кільцева галерея, покликані підвищувати трафік на сайт. Якщо у галереї публікується відео, то розмір файлу не повинен перевищувати 4 Гб і тривати більше 240 хвилин. При цьому в офіційній інструкції на сайті “Фейсбук” не рекомендується вставляти відео довжиною більше 15 секунд.

Графіка для каруселі повинна бути у форматі JPG або PNG. Максимально допустимий розмір – 30 Мб, дозвіл – 1080×1080 рх, формат – 1:1.

Картинки для реклами в “Фейсбук”

В якості картинки можна використовувати і відео, і статичні графічні елементи. Масштаб – 1200х628 рх, мінімальні параметри ширини і висоти – 600 рх. Вимоги для відео і зображень з параметрами реклами в кільцевій галереї.

Рекламний текст містить 215 символів, заголовок складається з 25, а опис посилання – з 30 символів.

Facebook: розміри полотна

У лютому 2016 р. розробники Facebook запустили інтерактивний формат Canvas (полотно). Це міні-сайт, який відображається тільки на смартфонах. Полотно представляє собою повноекранне оголошення і включає фото, відео, анімацію, кільцеву галерею, текст. Обмежень за розмірами і форматів немає.

Соціальна мережа пропонує працювати з шаблонами полотен або дає можливість створювати їх з нуля.

Сервіси для створення картинок відповідних розмірів

Цінність будь-якого посту криється в зображенні. Маса графічних сервісів готова прийти на допомогу новачкам і знавцям дизайнерського ремесла.

Сервіси Pablo і Fotostars допоможуть стиснути, обрізати фотографію, створити колаж і вставити текст. Фільтри та корекція кольору доступні як базові функції.

Canva com створює складні візуальні конструкції, діаграми, графіки для соціальних мереж. Інтерфейс сервісу зрозумілий і простий: відкрийте редактор і додайте графічні елементи на фон.

За допомогою Adobe Photoshop можна створити гарну аватарку, і дизайнерський макет.

Читайте також:
Як видалити Фейсбук з телефону - покрокова інструкція

Розміри фото в Facebook для різних типів публікацій і обкладинокСервіс Pablo для створення картинок.

Правило 20%

У Facebook придумали правило 20% для своїх постів. Кілька років тому дослідження розробників соцмережі показали, що менший обсяг букв на банері краще сприймається аудиторією.

Картинки з текстом перевіряли на відповідність правилу з допомогою сітки. Її накладали на рекламу і рахували кількість блоків, зайнятих логотипами і слоганами. Представники Facebook повідомили громадськості, що відмовилися від правила 20%. Але, як показує практика, цього не було зроблено. Це правило стало більш гнучким. Сьогодні щільність вимірюється не блоками, а категоріями.

Довжина заголовка

Іноземне рекламне агентство АdEspresso проаналізував понад 750 тис. оголошень в Facebook і з’ясувало параметри самого правильного:

  1. Довжина заголовка повинна складати 5 слів і містити непарні цифри.
  2. Посилання на рекламований товар потрібно помістити в перші 2 абзацу тексту верхній частині оголошення.
  3. Бажано обійтися без емодзі і обмежитися лаконічним текстом, щоб було добре видно кнопка дії.
  4. Стиль тексту повинен бути чітким, без пустих слів і міркувань.
  5. Головна норма – менше тексту на картинці. Хоча правило 20% формально скасовано, як і раніше краще ранжується пост з мінімальною кількістю слів на фотографії.
  6. У верхній частині оголошення не потрібно писати довгі речення. Слід обмежитися 19 словами.

Запорука якісного просування особистого бренду або комерційної сторінки в оригінальному візуальному та авторському контенті. А знання нехитрих правил забезпечить правильну і, головне, результативну роботу в “Фейсбуці”.

Моя довідка - Корисні поради