Розкрутка в Facebook – поради по просуванню

Зміст
 1. Оформлення сторінки в Facebook
 2. Оригінальна обкладинка і аватар
 3. Придумайте красивий адреса
 4. Вибір відповідного шаблону
 5. Встановіть кнопку
 6. Додайте посилання на вашу сторінку в підпис на адресу електронної пошти
 7. Заповніть всі дані
 8. Прив’яжіть акаунт Instagram
 9. Як залучити абонентів
 10. Зв’яжіть свою групу і сторінку
 11. Запросіть людей зі списку email контактів
 12. Попросіть друзів лайкнути сторінку
 13. Надсилайте запрошення кожному новому другу
 14. Налаштуйте швидкі відповіді
 15. Прив’яжіть свою сторінку в Facebook до онлайн чату JivoSite
 16. Дайте посилання на вашу сторінку в інших соцмережах
 17. Просування публікації на Facebook
 18. Використовуйте викликають інтерес заголовки
 19. Публікуйте шикарний контент на регулярній основі
 20. Залишайте свої найкращі публікації
 21. Закликайте користувачів лайкати і репостить
 22. Використовуйте емодзі
 23. Якщо у вас інтернет магазин
 24. Використовуйте якісні брендовані зображення
 25. Зв’яжіться з адмінами інших пабликов в Facebook для взаимопиара
 26. Додайте на свій сайт плагін “Сторінка”
 27. Використовуйте плагін для WordPress Lightbox
 28. Закріпіть панель Hello Bar на самому верху вашого сайту
 29. Роздавайте знижки за лайки
 30. Купуйте рекламу
 31. Просування за допомогою сервісів

Багато підприємців просувають свою продукцію в “Фейсбуці”. Щоб виділитися серед конкурентів, залучити покупців, потрібно приділити увагу дизайну сторінки. Розкрутка в Facebook робить бренд більш популярним, допомагає збільшити продажі.

Оформлення сторінки в Facebook

Люди, що зайшли на сторінку, в першу чергу звертають увагу на її зовнішній вигляд. Вони дивляться на фото профілю, оформлення постів, обкладинку. Сукупність цих елементів формує образ компанії.

Гарний дизайн буде відзначений з першого погляду. Це призведе до того, що відвідувач буде уважніше вивчати інформацію, поставить лайк або підпишеться. Якщо ж оформлення вибрано невдало, людина просто закриє сторінку.

Розкрутка в Facebook  поради по просуваннюВаша сторінка в Facebook повинна мати гарний дизайн, що запам’ятовується.

Чіпляє погляд дизайн дозволяє:

 • збільшити кількість передплатників;
 • виділитися серед конкурентів;
 • підвищити конверсію;
 • транслювати бренд.

Сторінка у Facebook являє собою продовження бренду. Це справедливо у відношенні як компаній, так і осіб, які ведуть приватну практику. Тому її зміст повинен відповідати тому, чим займається фірма або людина.

Оригінальна обкладинка і аватар

Процес оформлення потрібно почати з роботи над обкладинкою. Вона знаходиться в верхній частині сторінки, на неї виділено близько третини екрану. Але є пристрої, при перегляді з яких обкладинка займає половину монітора.

За обкладинку завжди чіпляється погляд відвідувача, коли він переходить за посиланням на Facebook. Фон повинен бути підібраний таким чином, щоб він допомагав зацікавити клієнта.

Зображення, яке планується використовувати в якості обкладинки, повинно мати такі характеристики:

 • відповідати стилю бренду;
 • бути яскравим, легко запам’ятовується;
 • гармоніювати з фотографією профілю.

Обкладинку можна сміливо назвати центральним елементом бізнес-сторінки, тому технічні вимоги до неї жорсткіше тих, які пред’являють до аватару.

Розкрутка в Facebook  поради по просуваннюДля обкладинки потрібно підбирати якісне зображення великого розміру.

Зображення повинно бути якісним. Краще всього підходять фотографії, зроблені у форматі PNG. Мінімальний розмір фото – 820х312 px. Щоб при великому збільшенні не спостерігалося розмитих пікселів, варто завантажити картинку розміром 1702х630 px.

Необхідно враховувати, що на смартфонах пропорції будуть змінені. Це означає, що картинка буде обрізана по ширині.

Щоб інформація не губилася, можна зробити наступне:

 1. Зробити обкладинку спеціально для мобільної версії, вибравши фото розміром 820х462 px. Воно трохи обрізається по висоті, але при завантаженні на смартфон буде виглядати добре.
 2. Всю інформацію розміщувати по центру.

З допомогою обкладинки можна просувати продукцію або послуги, розміщувати запрошення на конференції і семінари. Людина, що вивчає інформацію, побачить опис товару та посилання. Клікнувши на них, він перейде на Amazon або сайт, де можна прочитати відгуки і придбати продукцію.

З 2017 року замість фотографій для оформлення обкладинки можна використовувати відеоролики.

Вони повинні відповідати наступним вимогам:

 • розмір – не менше 820х312 px;
 • довжина – не більше 90 та не менше 20 секунд.

У верхній частині сторінки можна показувати процес створення продукту, транслювати відео конференцій або викладати іншу корисну інформацію.

Коли обкладинка готова, приступають до вибору аватара. Мінімальний розмір зображення – 170х170 px. Але можна завантажити фото трохи більшого розміру. Якщо відвідувачі зацікавляться і відкриє його, зображення буде якісним.

Читайте також:
Як дізнатися номер телефону на фейсбук в 2 кличу

Аватари бувають наступних видів:

 • статичний;
 • злитий;
 • анімований.

Перший являє собою стандартне фото. Для створення злитого аватара його поєднують з обкладинкою. Цікаво виглядає анімований аватар. Він являє собою зображення в русі. Створити її можна, використовуючи додаток Facebook для Android і iOS.

Придумайте красивий адреса

Щоб просування сторінки було швидким, потрібно заздалегідь придумати для неї гарний адресу. Необхідно зайти в розділ “Інформація”. Якщо відразу придумати не виходить, не варто хвилюватися: вибраний адресу можна змінити в будь-який момент.

Вибір відповідного шаблону

Щоб вибрати шаблон, потрібно зайти в налаштування. Тут розробники створили спеціальний розділ, в якому можна редагувати сторінку. Для просування компанії створено багато шаблонів. Вони об’єднані в категорії, потрібно лише вибрати підходящу.

Розкрутка в Facebook  поради по просуваннюПри виборі шаблону враховуйте сферу діяльності своєї компанії.

Компанії можуть вибрати “Послуги”. Публічним людям підійде шаблон “Політики”. Точки громадського харчування вибирають “Ресторани та кафе”. Потрібно знайти найбільш підходящий варіант, а потім у вибраному шаблоні видалити непотрібні вкладки. Все решта можна розподілити по полю за своїм розсудом.

Встановіть кнопку

Якщо все зроблено правильно, власник сторінки побачить, що з’явилася кнопка з закликом до дії. При натисканні на неї відвідувач перейде на сайт організації або зможе скористатися додатком.

При виборі шаблону, який називається “Послуги”, на кнопці буде напис “Зв’яжіться з нами”. Але її завжди можна замінити на іншу. Для цього на неї натискають і вибирають зі списку, що з’явився більш відповідний текст.

Додайте посилання на вашу сторінку в підпис на адресу електронної пошти

Якщо використовується сервіс Gmail, для додавання посилання потрібно зайти в свій обліковий запис. У правому верхньому кутку слід вибрати “Параметри”. Коли відкриються налаштування, необхідно перейти у вкладку “Загальні”. Тут користувачеві буде доступний розділ “Підпис”. У ньому вказують адресу електронної пошти, адресу Facebook буде доданий у форму.

Заповніть всі дані

Якщо компанія надасть більш повну інформацію, до неї буде більше довіри з боку покупців. Можна розповісти про послуги або продукції, корисно додати відеоролики і фотографії.

Добре, якщо клієнти залишать на сторінці свої відгуки. Якщо немає сайту, але є група в соцмережах, можна вказати її в “Фейсбуці”. Це допоможе їх зв’язати.

Обліковий запис може належати приватній особі. У цьому випадку в профілі потрібно відобразити місце роботи і посаду. Корисно додати посилання на сторінки інших соціальних мережах.

Прив’яжіть акаунт Instagram

Користувачі, які спілкуються з клієнтами в “Инстаграме”, можуть публікувати в ньому посилання на Facebook. Також є можливість зв’язати ці соціальні мережі, а потім за допомогою Ads Manager проводити рекламні кампанії. Прив’язка дозволить отримувати по ним повну статистику.

Як залучити абонентів

Є кілька способів залучення передплатників у Facebook. Краще всього використовувати всі представлені, а потім, коли буде проведено аналіз інформації, вибрати найбільш ефективні.

Зв’яжіть свою групу і сторінку

Це потрібно зробити, оскільки не всі передплатники можуть знати про групу і не всі її учасники можуть підозрювати про наявність сторінки. Щоб всі відвідувачі могли отримати доступ до повної інформації, пов’язують обидві площадки. Це збільшує аудиторію. Спілкування з передплатниками буде можливо не тільки від свого імені, а від імені спільноти. У разі необхідності групу завжди можна відв’язати.

Запросіть людей зі списку email контактів

Цей спосіб потрібно використовувати обережно з тієї причини, що не всім людям подобається, коли їх починають схиляти до чого-небудь. Якщо ж у списку знаходяться ті, хто ставиться до цього лояльно, можна надіслати їм запрошення.

Під обкладинкою сторінки у “Фейсбуці” розташовано 3 точки. При натисканні на цю кнопку з’являється список, з якого слід вибрати “Запросіть друзів”. Якщо команди немає, це означає, що дана функція не підтримується.

Попросіть друзів лайкнути сторінку

Коли процес розкрутки знаходиться в самому початку, можна попросити друзів поставити лайк. Для цього натискають на кнопку з зображенням трьох точок, яка знаходиться під обкладинкою. Зі списку вибирають “Запросити друзів”. Навпроти людей, яким буде надіслано запрошення, ставлять галочки. Після цього власник облікового запису пише лист, в якій викладає прохання лайкнути його сторінку.

Читайте також:
Як скачати відео з Фейсбуку на комп'ютер чи мобільний - різні способи

Надсилайте запрошення кожному новому другу

Коли у списку з’являється новий друг, йому варто написати, подякувати за приєднання. Можна побіжно згадати про групу. Корисно повідомити про те, як часто публікується корисний контент, який може бути корисний передплатнику.

Налаштуйте швидкі відповіді

З допомогою швидких відповідей підтримується зв’язок з передплатниками навіть у ті моменти, коли модератор не знаходиться в мережі. При роботі з великою аудиторією автоматичні відповіді налаштовують обов’язково. У повідомленні дякують людини за лист, обіцяють прислати відповідь протягом дня. У цьому випадку відправник буде чекати миттєвого відповіді і залишиться лояльним по відношенню до фірми.

Прив’яжіть свою сторінку в Facebook до онлайн чату JivoSite

Якщо власник облікового запису швидко відповідає на повідомлення, Facebook це зазначає. На сторінці з’являється візитка, в якій відображаються показники відгуку у відсотках. Публікується час, який потрібен для отримання відповіді. Щоб отримати таку візитку, потрібно прив’язати Facebook до JivoSite. Всі надходять листи будуть приходити в чат менеджера, і він зможе на них швидко відповісти.

Розкрутка в Facebook  поради по просуваннюДля більш швидкого відповіді на питання відвідувачів прив’яжіть свою сторінку Facebook до онлайн чату JivoSite.

Дайте посилання на вашу сторінку в інших соцмережах

Якщо у вас є акаунти в інших соціальних мережах, потрібно вказати, що в “Фейсбуці” теж є сторінка. Це збільшить кількість відвідувачів, трафік на сайт залучатиметься з багатьох джерел.

Просування публікації на Facebook

Публікації роблять для того, щоб ділитися з аудиторією цікавими матеріалами, впливати на неї. Але тільки невелику їх частину побачать передплатники. Щоб збільшити охоплення, потрібно зайнятися просуванням.

Перед тим як почати просування в “Фейсбуці”, потрібно визначити мету. Соцмережі повинно бути зрозуміло, який результат хоче отримати від реклами власник облікового запису.

Сторінки просувають, щоб домогтися наступній реакції:

 • отримати від аудиторії оцінку “Подобається”;
 • домогтися нових кліків на сайті;
 • отримати зворотній зв’язок (лайки постів або коментарі до текстів).

Найчастіше публікації починають піднімати, щоб пішов трафік на сайт. Якщо написати якісну статтю, вартість переходу не буде високою.

Використовуйте викликають інтерес заголовки

Багато хто вважає, що заголовок стосується другорядних речей, але це не так. Бажання користувача прочитати статтю народжується в той момент, коли він дивиться на її назву.

Щоб привернути до себе увагу, заголовок повинен бути оригінальним і цікавим. Фахівці з інтернет-маркетингу вважають, що найкращі варіанти містять у собі питання, підштовхують передплатників до дій або перераховують вигоди. Грамотно складений заголовок викликає цікавість.

Публікуйте шикарний контент на регулярній основі

Контент повинен бути топовим. Добре написана стаття справляє на аудиторію практично магічне враження. Її можна написати самостійно або замовити у копірайтера.

Якісний матеріал є бажання репостить, копіювати. Такі тексти лайкають, ними діляться з друзями. Писати потрібно регулярно. Якщо звернутися до статистики, то компанії, які щодня публікують матеріали або роблять це кілька разів на день, швидше досягають успіху.

Залишайте свої найкращі публікації

Серед посад, які публікує автор сторінки, деякі будуть набирати найбільше репостов і лайків. Такі матеріали слід розміщувати на видному місці. Це робиться для того, щоб на них звернули увагу нові читачі. Такі пости прикріплюють у верхній частині стрічки.

Закликайте користувачів лайкати і репостить

Якщо стаття написана добре, можна попросити читачів поділитися нею з друзями або поставити лайк. Це допоможе поширити контент з мережі, збільшить популярність сторінки, призведе нових передплатників.

Використовуйте емодзі

Близько 92% людей при спілкуванні в інтернеті застосовують емодзі. Щоб привернути читача, потрібно використовувати їх у тексті. Знайомлячись з матеріалами, відвідувачі сторінки будуть відчувати позитивні емоції.

Якщо у вас інтернет магазин

Власники інтернет-магазинів використовують Facebook для просування товарів, але без контент-плану не обійтися. Рекламувати продукцію зручно, якщо при відкритті бізнес-сторінки був обраний шаблон “Магазин”. Він дає змогу виставити свої товари в “Фейсбуці”, а потім відзначати їх у публікаціях. Якщо відвідувач веб-сторінки клацне щодо такого товару, то соціальна мережа запропонує йому оформити замовлення на сайті.

Facebook дозволяє відслідковувати статистику, вивчати цільову аудиторію, стежити за охопленням. Можна оцінювати залученість користувачів, стежити за тим, наскільки швидко зростає співтовариство.

Читайте також:
Створення спільноти в Фейсбук: навіщо потрібні групи, як створити і оформити

Розкрутка в Facebook  поради по просуваннюДля просування товарів свого інтернет-магазину в Facebook при створенні сторінки виберіть шаблон “Магазин”.

Корисним інструментом стане оцінка найбільшої активності відвідувачів. З урахуванням отриманої інформації власник облікового запису може створювати контент під аудиторію. Розміщуючи такі матеріали, він буде домагатися широкого охоплення, а його товари будуть користуватися попитом у передплатників.

Використовуйте якісні брендовані зображення

Рекламуючи товари або послуги, потрібно використовувати брендовані зображення. Фотографії повинні бути професійними. Нанесений на них бренд познайомить з організацією велика кількість передплатників.

Картинки повинні бути великого розміру, мінімум 1200х630 px для горизонтальних і 1200х1200 px для квадратних зображень. Такі фотографії вибирають для того, щоб користувачі, у яких стоять великі монітори, отримували якісну картинку.

Зв’яжіться з адмінами інших пабликов в Facebook для взаимопиара

При розкручування інтернет-магазину корисна зв’язок з іншими адміністраторами. Домовившись про взаємний піар, можна знайти нових клієнтів.

Також варто зв’язатися з адмінами великих груп. Вони можуть порекомендувати передплатникам сторінку за плату або на інших умовах. Аналогічне припущення можна зробити людям, які ведуть розсилки. Всі ці методи дозволяють залучити трафік на сайт.

Додайте на свій сайт плагін “Сторінка”

За допомогою цього плагіна відвідувачі отримають доступ до стрічки новин, для ознайомлення з інформацією їм не доведеться переходити на сторінку в соціальній мережі. Це дозволить компанії щільніше працювати з цільовою аудиторією.

Використовуйте плагін для WordPress Lightbox

Якщо сайт компанії був зроблений на платформі WordPress, підвищити відвідуваність сторінки у “Фейсбуці” можна за допомогою установки плагіна. Для його запуску заходять в налаштування, де вказують:

 • який ID сторінки;
 • через якийсь час буде спливати вікно;
 • як часто воно буде показуватися користувачеві;
 • чи буде закриватися вікно, якщо клієнт натискає на іншу область екрана;
 • на яких сторінках сайту його зможуть побачити.

Після встановлення плагіну відвідувач сайту побачить спливаюче вікно, а також прохання поставити лайк на сторінці організації в “Фейсбук”.

Закріпіть панель Hello Bar на самому верху вашого сайту

Цей сервіс відноситься до умовно-безкоштовним. З його допомогою можна підвищити відвідуваність інтернет-магазину. Колір банера і його розмір власник сторінки визначає самостійно. Тут же він пише текст з рекламним повідомленням або зверненням до клієнтів. З програмою зручно працювати, доступна повна статистика.

Роздавайте знижки за лайки

Якщо за лайки давати знижку в інтернет-магазині, це допоможе залучити багато нових клієнтів.

Скориставшись платним додатком Coupon App, можна створити персональні знижкові купони. Передплатники активують їх тільки після того, як поставлять лайк.

Додаток Group Offers App дозволить активувати знижку, коли до акції приєднається заздалегідь вказане число клієнтів.

Незважаючи на те що програми платні, є період безкоштовного використання. За цей час можна оцінити ефективність обраної стратегії.

Купуйте рекламу

Якщо сторінка непопулярна серед користувачів, мало передплатників, то потрібно підвищити відвідуваність. Це легко зробити, купивши рекламу. Для цього треба вибрати найкращий пост і натиснути на кнопку “Піднімати публікацію”. Власникові облікового запису буде запропонована форма. Заповнивши порожні поля, він відправить заявку, а через деякий час отримає перші результати у сфері просування.

Просування за допомогою сервісів

Є кілька сервісів, за допомогою яких можна підняти відвідуваність. Але необхідно розуміти, що пропозиції для бізнесу будуть дуже дорогими для фрілансерів. А ті фірми, які спеціалізуються на просуванні власних брендів, не зможуть працювати з великими компаніями.

Існує декілька форматів роботи.

До основних відносяться:

 1. Залучення цільової аудиторії. Замовник називає параметри людей, яких потрібно залучити на сайт. Цей метод відноситься до найбільш складним, тому вимагає фінансових вкладень.
 2. Робота з живими користувачами. В мережі є спеціальні біржі, працівники яких за невелику плату поставлять лайк, залишать коментар або виконують іншу роботу.
 3. Використання програм “накрутки”. Роботу виконує бот, він підписується на сторінку і ставить лайки.
 4. Взаємодопомога. Такі сайти використовують ті власники сторінок, у яких немає грошей на оплату розкрутки.

Сервісів багато, кожен пропонує свій підхід. Тому перед початком співпраці потрібно визначити, яке завдання необхідно вирішити.

Моя довідка - Корисні поради