Робота в facebook – як влаштуватися + відгуки

Інженерам Фейсбуку доводиться чергувати по 6 тижнів кожні 12 місяців. У цей проміжок часу вони повинні моніторити стан сервісу. Також цілодобово бути на зв’язку

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Деякі співробітники говорять, що їх можуть потривожити як вночі так і у відпустці. Зустріти працівників Facebook з робочими ноутбуками можна: ???

 1. Біля басейнів;
 2. У лаундж-місцях;
 3. Міських майданчиках.

Головна будівля компанії:?

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Про високі зарплати

7. Оклад наукового співробітника становить $137 032. Це трохи менше 7 млн. рублів. Дані працівники повинні відповідати на питання, пов’язані з продуктами Фейсбук. Вони повинні аналізувати великий обсяг даних. Наукові методи дозволяють співробітникам визначити, які методи будуть працювати, а які ні.Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

6. Інженер баз даних. Зарплата — 141,635 тис. дол. у рік. Робота полягає в експлуатації та проектуванні складних баз даних. У великих компаніях це особливо складно.

5. Менеджер продукту. Дане місце роботи в Фейсбук особливо почесно. Співробітник зводить воєдино всі напрацювання різних груп і створює з них повноцінний продукт. Він відповідає за складання проекту в строк. В компанії з високими темпами розвитку це особливо складно. Оклад складає $146 490 в рік.

3. Інженер-програміст V розряду. Заробітна плата — $155 071 в рік. Для того, щоб влаштуватися на дану спеціальність, необхідно мати досвід у 8-10 років.

2. Старший інженер-програміст. Це фахівець, який володіє широким переліком навичок. З цієї причини йому так багато платять. Оклад складає $159 545 в рік.

1 — Технічний керівник. Фахівець очолює команду інженерів. Він несе велику відповідальність, від нього чекають швидкого вирішення проблем. З цієї причини і оклад великий. Він становить $164 999 в рік.

Останні дані – Топ найбільш високих зарплат в FB

Хто отримує $1 на рік ?

Відносно недавно таку зарплату призначив сам собі Марк Цукерберг. Але не потрібно думати, що засновник живе в бідності. Компанія оплачує всі витрати, Цукерберг отримує дивіденди.

Тільки на безпеку засновника компанії йде $8,85 млн. Цей показник за рік виріс на 54%.

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Дивіденди:?

Сім’я:

Якщо у сім’ї народиться дитина, то компанія виплатить батькам $4000.

Здоров’я:

Компанія Facebook оплачує медичну страховку своїх працівників. Вона компенсує 50% витрат на страхування для членів сім’ї.

Свята і лікарняні:

Компанія щорічно оплачує 11 святкових днів. Якщо ви захворіли, то ніхто не змусить вас приходити на робоче місце. Фейсбук надає своїм співробітникам необмежену кількість лікарняних днів.

Пенсія:

Компанія дає можливість самостійно визначати, скільки ви хочете відраховувати в пенсійний фонд. Цей показник може варіюватися в діапазоні 1-75%. Так що ви зможете самостійно інвестувати в своє майбутнє. Своїм місцем роботи у Фейсбук багато пишаються.

 

Дослідницька стипендія:

Facebook заохочує студентів, які займаються науковими дослідженнями в галузі інжинірингу та комп’ютерних наук. На стипендію можуть розраховувати аспіранти будь-яких курсів. При розгляді заявок особливий акцент робиться на публікаціях. Стипендії можуть бути різними:

оплата навчання;

 1. грант в $5000 на поїздки по конференцій;
 2. грант $37000 на наукову діяльність;
 3. Видаються деньгт за поїздку в штабовую квартиру компанії для презентації свого проекту;
 4. пристрій на оплачуване стажування.

Про офісі

Навесні 2014-2015 року компанія перейшла в нову штаб-квартиру. Вона розташовується навпроти старого місця роботи. На верху даху є цілі парки, великі доріжки для прогулянки.

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Звідси відкривається суперская панорама на затоку. У штаб квартирі розташовані торговельні точки, де пропонують каву і закуски. У кампусі є кавові — “Saint Frank Coffee”.

Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Фейсбук може похвалитися найбільшим Відкритим простором” в своєму офісі в світі. У головному залі майже немає стін. Його площа становить 40000 кв. м.Робота в facebook  як влаштуватися + відгуки

Це гиганский кабінет, в якому працює безліч робітників. Вільні простори підвищують ефективність працівників, вони обговорюють між собою різні завдання.

Місця звичайних робочих ніяк не відрізняються. Це білі столики, на яких перебуває Комп, монітор і кілька особистих речей. Ящиків немає, все необхідне для роботи нададуть в офісі. Марк Цукерберг трудиться в точно таких же умовах, він не хоче виділятися.

Як проходить процес співбесіди?

Складність:

 1. Більшість здобувачів (37%) запевняють, що співбесіда середнє по складності.
 2. Суттєві труднощі з них зазнали 16%.
 3. Для такої ж кількості людей співбесіду виявилося дуже простим.

Як потрапили сюди:

 1. Наступне питання — спосіб потрапляння на співбесіду.
 2. Більшість (29%) просто заповнюють форму на сайті і отримують зворотній дзвінок.
 3. Близько 24% приходять за рекомендаціями інших працівників з великим досвідом роботи в Facebook.
 4. Інші ж безпосередньо звертаються в HR-службу і користуються нетворкінгом.

Тепер ви знаєте, як влаштуватися в Фейсбук.

Очікування після співбесіди:

 1. Що стосується часу очікування після співбесіди, то найчастіше передзвонюють протягом тижня (у 42% випадків).
 2. Невеликій частині (15%) передзвонюють в той же день.
 3. Трохи більше частка тих, кому доводиться чекати 4 і більше тижнів (16%).

Використовувані формати співбесід

Вони діляться на 3 типи:

 • поведінкове (психологічний);
 • алгоритми та програмування;
 • системний дизайн.

 

Попередньо претенденти проходять 2-3 телефонних інтерв’ю. Вони дозволяють скласти загальне враження. Побіжно можуть запитати про програмуванні. Але найчастіше виявляються психологічні проблеми, які призводять до проблем в колективі.

 

Далі проводяться особисті бесіди

Два інтерв’ю може бути виділено під питання програмування, алгоритмів, “чистоти” коду. Далі йде розмова, пов’язана з досвідом здобувача. Він повинен показати, наскільки він гарний у своїй сфері. Попередньо рекомендується ознайомитися з вакансіями на роботу в Фейсбук, щоб вибрати підходящий варіант.

Останнє інтерв’ю поведінкове. На ньому виявляються всі психологічні плюси і мінуси здобувача. HR з’ясовує, як новий працівник буде впливати на колектив.

Як влаштуватися ?

На попередню підготовку піде 14 днів. Для початку слід придбати книгу “Елементи технічних співбесід”. Тут міститься більше 300 питань, які можуть поставити на інтерв’ю. Решта 13 днів приділіть на читання книги. У ній присутні завдання. Прикладіть всі зусилля для того, щоб вирішити їх. Якщо не виходить, то перейдіть до відповідей і проаналізуйте їх.

Моя довідка - Корисні поради