Реєстрація вк через фейсбук без номера – Інструкція

Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція

Реєструючись на нових сайтах, доводиться щоразу придумувати нові логіни і паролі. Сервіси для спілкування, ігрові платформи вводять додаткову функцію реєстрації через фейсбук. Це робить реєстрацію простіше і швидше, при цьому дозволяє переносити інформацію з свого профілю. Найбільша в Росії соціальна мережа Вконтакте також пропонує такий спосіб.

Тепер реєстрація ВК через фейсбук доступна не тільки іноземцям, але і російським користувачам. !!! Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція

Увага — в кінці статті ми розповідаємо, як це зробити — без номера телефону !!!

Способи

При першій реєстрації Вконтакте необхідно заповнити звичайні поля: ім’я, прізвище, дата народження.

Після цього натиснути на одну з двох кнопок: ?

 1. «Продовжити реєстрацію», на наступній сторінці необхідно ввести номер мобільного телефону і код підтвердження з SMS, яке прийде на вказаний номер. Залишається придумати пароль для входу на сайт, на цьому реєстрація буде завершена.

??? «Продовжити з facebook», вийде діалогове вікно, в якому слід ввести дані свого облікового запису в facebook.Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція

Моментальна Авторизація через FB

Якщо використовувати реєстрацію ВК не стандартним способом, а за допомогою фейсбука, можна отримати кілька приємних бонусів Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція

 • всі дані будуть імпортовані з однієї мережі в іншу; Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція
 • не потрібно витрачати час на пошук друзів в іншій соціальній мережі: всі контакти з Facebook, які є у Вконтакте, будуть відразу ж знайдені;
 • доступна регулювання, для вибору тих даних, які слід переносити.

 

Зробити це легко:

Процес такої реєстрації виглядає наступним чином:?

 1. Натиснути кнопку «Продовжити з фейсбук».
 2. У діалоговому вікні ввести адресу електронної пошти та пароль від фейсбуку. Система зробить запит, якщо всі дані вірні, стане активною кнопка «Продовжити як…», де буде значитися ім’я з профілю у фейсбуці.Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція
 3. Фейсбук може запропонувати пройти стандартну перевірку безпеки, наприклад, вирішити капчу.
 4. Необхідно зачекати деякий час, до завершення імпорту даних.
 5. Вести номер телефону, після чого ввести пароль, який прийде в SMS.

 

Електронна пошта, як і номер телефону, що вказані в профілі фейсбуку, повинні використовуватися під Вконтакте вперше, інакше реєстрація не буде здійснена.

Реєстрація вк через фейсбук без номера  Інструкція

Якщо система запідозрить спроби створення декількох фальшивих акаунтів з одного комп’ютера, вам буде запропоновано відправити своє фото для перевірки особистості. Ця фотографія не буде ніде публікуватися, вона потрібна тільки для ідентифікації.

 

Без Телефону

Реєстрація у Вконтакте завжди вимагала підтвердження через мобільний телефон. Якщо потрібно зареєструвати більше одного облікового запису, для кожного з них необхідно вказувати окремий номер.

Про те, що реєстрація ВК через фейсбук без номера телефону можлива, говорить безліч джерел в мережі.

Однак всі ці способи були описані раніше 2018 року, коли діяли інші правила. Зараз вводити номер мобільного обов’язково, тому вихід з цієї ситуації тільки один – використовувати сервіси, що надають віртуальні телефонні номери.

Ось деякі з них:

 1. onlinesim.ru
 2. qealty.ru
 3. smska.us
 4. simonline.su

Робота таких сайтів практично ідентична, за певну невелику оплату надається номер телефону. Для початку буде запропоновано обрати соціальну мережу, або сайт, для якого буде використовуватися цей номер.

На різних сервісах є можливість користуватися ним кілька хвилин (зазвичай 10-20 хв., цього часу вистачає на те, щоб зареєструватись і прийняти код підтвердження в повідомленні), а також придбати номер з безлімітним використанням.

При виборі сервісу варто віддавати перевагу не самим популярним, так більше ймовірність, що отриманий номер ще ніким не використовувався саме в ВК.

Моя довідка - Корисні поради