Реєстрація в ВК через Фейсбук – основні способи

Реєстрація в ВК через Фейсбук – швидкий і зручний спосіб завести сторінку в російській соцмережі. Якщо користувач вирішить створити акаунт цим способом, на нову сторінку буде перенесена основна інформація з профілю у Facebook і не доведеться заповнювати ці поля самостійно.

Реєстрація в ВК через Фейсбук  основні способиЯкщо реєструватися в ВК стандартним способом,
всі поля доведеться заповнювати самостійно.

Основні способи реєстрації в ВК

Реєструючись під ВКонтакте, тепер неможливо обійтися без номера телефону. Раніше у користувачів була можливість вказати e-mail, але зараз так зробити не вийде.

Щоб завести аккаунт в ВК стандартним способом, потрібно зайти на сайт соцмережі з комп’ютера і діяти по інструкції:

 1. В поля ввести своє ім’я та прізвище, а також дату народження. Натиснути «Продовжити реєстрацію».
 2. Вказати стать і клікнути на ту ж кнопку.
 3. Вказати країну, у якій живе, і номер мобільного. Відзначити галочкою пункт про ознайомлення з правилами ресурсу та натиснути «Отримати код».
 4. Ввести присланий код і клацнути по кнопці «Відправити код». Якщо немає коду, потрібно натиснути на посилання під цією кнопкою, після чого буде вислано ще одне СМС.
 5. Придумати надійний пароль, який повинен включати цифри та латинські літери.
 6. Натиснути «Увійти на сайт».
 7. На новій сторінці за бажанням ввести e-mail і інші дані про себе. Також можна змінити адресу сторінки, який відображається в адресному рядку.

Краще вказувати ім’я та інші дані, якими людина володіє за межами інтернету, щоб мати можливість повернути доступ до сторінки, якщо він забуде або пароль буде заблокований.

Користувачі ФБ можуть завести сторінку в ВК, зв’язавши акаунти між собою.

Реєстрація в ВК через Фейсбук  основні способиНатисніть кнопку “Продовжити з Facebook”.

Для реєстрації в ВК через Фейсбук потрібно:

 1. Зайти на сторінку ВК.
 2. У секції «Вперше Вконтакте?» клацнути по кнопці «Продовжити з Facebook».
 3. Ввести свій логін і пароль для авторизації в Фейсбук і натиснути «Вхід». Якщо користувач вже увійшов у свій профіль, слід натиснути «Продовжити як (ім’я)». Після цього інформація з Фейсбуку буде імпортована в новий обліковий запис ВК.
 4. В полі ввести номер телефону та клікнути на «Отримати код». Прийде повідомлення з п’ятьма цифрами.
 5. Ввести код з СМС.
Читайте також:
Бізнес менеджер Фейсбук вхід | Business manager Facebook

Створити сторінку без проблем не вийде, якщо введений телефон вже використовується для якої-небудь сторінки в ВК. В цьому випадку користувачеві потрібно буде знайти інший номер або відновити доступ до вже створеного профілю. Правило «одна сторінка – один номер» служить для того, щоб соціальна мережа наповнилася великою кількістю сторінок, що належать одним і тим же людям.

Це відбудеться в тому випадку, якщо виявиться, що до аккаунту у Фейсбуці прив’язана пошта, яка вже використовується для якої-небудь сторінки ВКонтакте. У цій ситуації можна поміняти e-mail у Facebook, а потім зробити ще одну спробу реєстрації.

Як увійти в ВК через Фейсбук без номера телефону

Колись була можливість легко зареєструватися в контакті, не вказавши свій дійсний номер телефону, а віртуальний, який надавався спеціальними сервісами типу Pinger або TextNow. Але зараз це спрацьовує не завжди. Наприклад, якщо позичити номер на сайті Pinger, ВКонтакте не надішле на нього СМС з кодом підтвердження.

Тим не менш, є в інтернеті деякі сервіси, з якими цей спосіб може спрацювати:

 1. Smska.net. На ньому можна орендувати віртуальний номер для отримання СМС з кодом. Однак це платна послуга. Для ВК 20 хвилин обійдуться користувачеві в 16 руб.
 2. Sms-reg.com. Тут можна орендувати номер для реєстрації в ВК за 21 руб.
 3. Sms-activate.ru. Оренда для ВК – 15 руб.
 4. Onlinesim.ru. Отримання СМС з кодом для ВК – 23 руб.

З номером, отриманим на одному з таких сервісів, можна починати реєстрацію в ВК через Фейсбук по описаній вище інструкції.

Моя довідка - Корисні поради