Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

Оновлено: Створення облікового запису

Що слід знати до реєстрації

Facebook планує ввести плату за користування послугою

Facebook є безкоштовним сервісом, і ніколи не буде вимагати оплати зборів за подальше використання сайту. Тим не менш, ви можете придбати кредити Facebook, які можна використовувати для відправки подарунків або для покупки товарів, додатків та ігри.

Крім того, якщо ви хочете використовувати Facebook на своєму мобільному телефоні, будь ласка, зверніть увагу, що плата може стягуватися за використання Інтернету та / або текстових повідомлень відповідно до тарифів оператора мобільного зв’язку.

Мінімальний вік для реєстрації на Facebook

Вік користувача, що створює обліковий запис на Facebook мають бути не менше 13 років.

Чи можна в Facebook створити один обліковий запис для декількох осіб

Facebook акаунти призначені для індивідуального використання. Це означає, що вони не допускають спільної облікового запису. У додаток до одному адресою електронної пошти можна зареєструвати тільки один акаунт на Facebook, так як кожен обліковий запис належить одній людині, керівництво соціальної мережі вимагає, щоб кожен аккаунт був представлений під справжнім ім’ям. Це дозволяє користувачам завжди знати, до кого вони звертаються. Коли ви створюєте обліковий запис, ви можете використовувати дані зі сторонніх сервісів, щоб побачити ваші контакти з будь-яким з ваших друзів в одному місці.

Читайте також:
Як сторінку Instagram відв'язати від Фейсбуку і навпаки

Чому я отримав запрошення зареєструватися на Facebook

Це повідомлення було відправлено, тому що хтось запрошує Вас приєднатися до Facebook. Facebook дозволяє своїм користувачам відправляти запрошення на контакти, ввівши свою адресу електронної пошти або додавши контакти.

Якщо ви вже використовуєте Facebook, це може означати, що ваш друг дав свою адресу електронної пошти, який в даний час не зв’язаний з вашим акаунтом Facebook. Якщо ви хочете, ви можете додати адресу електронної пошти для вашого облікового запису на Facebook, щоб переконатися, що в майбутньому ви не будете отримувати запрошення зареєструватися на Facebook.

Якщо ви ще не є членом і хочете приєднатися до Facebook, ви можете використовувати цю адресу електронної пошти, щоб почати процес реєстрації. Якщо ви не хочете отримувати запрошення від друзів, Ви можете використовувати посилання відмови від підписки розташовану в нижній отриманих по електронній пошті повідомлень.

Як дізнатися, чи є у мене аккаунт на Facebook

Якщо ви створювали свій обліковий запис Facebook раніше – ви можете знайти її. Вам знадобиться адреса електронної пошти, номер телефону або ім’я користувача, пов’язаного з вашим аккаунтом. Ви також можете знайти свій обліковий запис, використовуючи ім’я одного на Facebook. Коли ви знайдете свою обліковий запис, ви можете скинути пароль облікового запису. Потім ви можете відновити використання вашого облікового запису або видалити її.

Створити новий обліковий запис Facebook

Як мені зареєструватися на Facebook

Якщо у вас немає облікового запису на Facebook, ви можете створити його, виконавши кілька простих кроків. Щоб створити новий обліковий запис, заповніть реєстраційну форму на www.facebook.com, давши своє повне ім’я, дату народження, стать, адресу електронної пошти. Потім виберіть пароль.

Читайте також:
Як відновити вхід на сторінку Фейсбук, якщо загублений/блокування

Після заповнення реєстраційної форми Ви отримаєте повідомлення на вказану адресу електронної пошти. Просто натисніть на посилання для підтвердження для завершення процесу реєстрації.

Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

Різниця між входом і реєстрацією

Реєстрація Facebook

Якщо у вас немає облікового запису на Facebook, ви можете створити його, виконавши кілька простих кроків. Щоб створити новий обліковий запис, заповніть реєстраційну форму на www.facebook.com, давши своє повне ім’я, дату народження, стать, адресу електронної пошти. Потім виберіть пароль.

Вхід в Facebook

Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

Якщо у вас вже є обліковий запис на Facebook, ви можете ввійти у нього на тій же сторінці. Просто введіть адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля у верхній частині сторінки і натисніть кнопку Login).

Вимоги до паролю на Facebook

Створений пароль повинен містити не менше 6 символів і складатися з послідовності цифр, букв і розділових знаків. Якщо введений пароль не є достатньо сильним, спробуйте змішати його з великими малими літерами, або просто зробити його довшим.

В ідеалі, пароль повинен бути легко запам’ятовуємо для Вас, але важко визначимо для інших. З міркувань безпеки, також пароль повинен відрізнятися від інших паролів, які ви використовуєте в Інтернеті.

Як мені додати запитання

Контрольне запитання є корисним способом підтвердження прав на ваш аккаунт, якщо ви втратите доступ до неї. Запитання для вашого облікового запису може бути встановлений в Налаштуваннях безпеки:

 1. Натисніть кнопку ? в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook і виберіть Налаштування облікового запису.

Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

 1. Клацніть Безпека в меню зліва.
 2. Виберіть розділ, Управління коштами та дотримуйтесь інструкцій.

Примітка: Цей розділ не відображається, якщо ви вже створили секретне питання.

Поради щодо вибору хорошого секретного питання:

 • Виберіть запитання і відповіді, які Ви можете запам’ятати;
 • Тримайте в безпеці секретне питання і відповідь;
 • Постарайтеся, щоб відповідь була настільки специфічний, що його не можливо було вгадати.
Читайте також:
Як видалити обліковий запис, сторінку Фейсбук з телефону Айфон назавжди

Створити акаунт Facebook за допомогою мобільного телефону

Як зареєструватися на Facebook за допомогою мобільного телефону

Використання мобільного пристрою:

 1. Зайдіть на facebook.com або відкрийте додаток Facebook;
 2. Знайдіть посилання зареєструйтеся;
 3. Введіть своє справжнє ім’я та дату народження;
 4. Введіть номер свого мобільного телефону або адресу електронної пошти;
 5. Виберіть пароль.

Щоб зареєструватися, використовуючи мобільний телефон, ви повинні мати можливість отримувати текстові повідомлення. Якщо ви не можете отримати SMS або є проблеми з отриманням повідомлення, відправленого при спробі зареєструвати номер свого мобільного телефону, спробуйте зареєструватися використовуючи адресу електронної пошти.

Як додати номер мобільного або змінити цифри

З допомогою комп’ютера, ви можете увійти в розділ Facebook Mobile сторінці налаштування облікового запису, щоб додати, видалити або змінити номер телефону.

Реєстрація особистої сторінки в соціальній мережі Facebook

Якщо у Вас вже є доданий номер мобільного телефону, ви можете активувати інший номер, натиснувши кнопку Додати інший номер телефону. Ви також можете видалити існуючий номер, натиснувши видалити номер.

Також рекомендується додати адресу електронної пошти для вашого облікового запису, щоб мати додаткову можливість у разі виникнення проблем. Крім того, ви можете змінити дані облікового запису з мобільного телефону.

Моя довідка - Корисні поради