Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового запису

“Фейсбук” (Facebook) – соціальна мережа з багатомільйонною аудиторією. Реєстрація не займає багато часу. Це можна зробити безкоштовно, відвідавши головну сторінку соціальної мережі і натиснувши на кнопку “Зареєструватися”. Новий користувач повинен бути старше 13 років і мати номер мобільного телефону, електронну пошту. Правила передбачають, що кожен створює свій особистий аккаунт, заборонено використовувати один на двох. Компанія “Фейсбук” до реєстрації нових користувачів ставиться відповідально, тому проблем виникнути не повинно.

Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового записуЗареєструватися в соціальній мережі може кожен користувач старше 13 років.

Різниця між входом і реєстрацією

В першу чергу, необхідно відкрити офіційний сайт з комп’ютера або завантажити мобільний додаток на Android або iOS.

Дві основні вкладки на сайті і кнопки в додатку – “Зареєструватися” і “Увійти”. Якщо діюча сторінка в мережі вже є, проходити повторну реєстрацію не потрібно.

Для того щоб здійснити вхід в обліковий запис, достатньо ввести логін і пароль.

Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового записуКористувачам, що мають аккаунт, повторна реєстрація не потрібна.

Реєстрація потрібна для нових користувачів, які раніше не використовували сайт. Вона займає більше часу, але дозволяє створити свою персональну сторінку в соціальній мережі.

Покрокова інструкція для реєстрації

Щоб створити обліковий запис в Facebook, необхідно відкрити вкладку і виконати наступні дії:

  • ввести Ф. В. О.;
  • вказати адресу електронної пошти або номер мобільного;
  • придумати і запам’ятати пароль;
  • вказати стать, дату народження;
  • натиснути на кнопку “Зареєструватися”.
Читайте також:
Як створити бізнес акаунт у фейсбук - Покроково

Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового записуЗаповненню підлягають усі поля форми.

Рекомендується вказувати ім’я та прізвище – так буде простіше знайти друзів і знайомих.

Адреса пошти, а також номер телефону потрібний для підтвердження облікового запису.

Вказавши його, користувач отримає лист, що містить посилання, по якій необхідно перейти для завершення реєстрації.

Якщо в якості способу підтвердження був вказаний телефон, то на нього прийде текстове повідомлення з цифровим кодом, який необхідно ввести в спеціальне поле на офіційному сайті.

Не можна повідомляти кому-небудь дану комбінацію, так як це може призвести до зламування особистих даних.

Код приходить швидко – протягом декількох хвилин. У разі виникнення будь-яких складнощів можна подати запит на повторну відправку коду.

Існують обов’язкові і необов’язкові поля при реєстрації. Перші необхідно заповнити, без цього програма не дасть новому користувачеві створити обліковий запис. Другі можна залишити порожніми.

Такі поля, як пароль і електронна пошта (телефон), обов’язкові для заповнення. При цьому пароль – універсальний код для входу на сторінку, повідомляти який не можна нікому. Інакше сторонні можуть отримати доступ до особистої інформації людини. Для того щоб підвищити безпеку особистої сторінки, можна використовувати секретне питання.

Як додати запитання

Секретний – це спеціальне питання, відповідь на яке допоможе у випадку втрати даних відновити доступ до особистої інформації. Встановити питання можна в розділі налаштувань на офіційному сайті або в додатку. Із запропонованих варіантів краще всього вибрати той, відповідь на який легко запам’ятати, адже змінити контрольне запитання не можна.

Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового записуСекретний питання вводять в налаштуваннях безпеки сторінки.

Можна зареєструватися без СМС

Зареєструватися без використання СМС-авторизації можна, для цього необхідно вказати адресу електронної пошти. На адресу прийде лист з подальшими вказівками.

Також існує можливість зареєструватись без використання телефону та пошти. Однак на наступний день після створення сторінки у “Фейсбуці” система попросить підтвердити обліковий запис, тому вказати один із способів підтвердження все одно доведеться.

Як підтвердити аккаунт “Фейсбука”

Для підтвердження сторінки існує 2 способи: за допомогою телефону або адреси електронної пошти
Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового запису

Читайте також:
Фейсбук вимагає посвідчення і паспорт - Як обійти

Номер телефону

На вказаний номер прийде текст з кодом, який потрібно ввести на сайті у спеціальному полі. Підтвердження за допомогою мобільного телефону є більш надійним, тому що в даному випадку відбувається прив’язка номера запису.
Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового запису

Надалі при виникненні яких-небудь проблем з персональною сторінкою користувач зможе отримати СМС-повідомлення.

“Фейсбук” підтримує мобільні номери більшості країн, тому у користувачів з України і Росії не виникає проблем з телефонної авторизацією.

Адреса електронної пошти

Цей спосіб надійний, але підійде в тому випадку, якщо у людини проблеми з мобільним зв’язком або він не хоче вказувати свій номер телефону. На адресу прийде лист, в якому буде розказано, що робити для завершення реєстрації. Не варто боятися виконувати зазначені вимоги.

Проблеми з реєстрацією у “Фейсбуці”

Відмова від реєстрації

Бувають випадки, коли “Фейсбук” відмовляє деяким користувачам реєстрації.

Виною тому наступні причини:

  1. Людина неуважно заповнив реєстраційні поля.
  2. Користувач вже зареєстрований.
  3. Виникли проблеми з комп’ютером, браузером, телефоном.

Неправильно вказано адресу електронної пошти або номер телефону

Якщо користувач неправильно вказав адресу електронної пошти, він все одно може зайти на сайт. Зробивши це, можна легко поміняти дані про номер телефону або адресу електронної пошти та подати запит на повторну відправку листа або цифрового коду.

СМС не приходить на телефон

Необхідно перевірити правильність введеного номера. Потрібно вказувати весь номер, включаючи код країни. Незважаючи на те що СМС безкоштовне, однією з можливих причин даної проблеми може бути відсутність грошей на рахунку мобільного.

Офіційна сторінка не російською мовою

Змінити це легко – достатньо лише перейти в налаштування сервісу (Settings), потім – в пункт Language (налаштування мови) і в списку, що з’явився, вибрати російську мову.

Читайте також:
Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти

Реєстрація на Facebook: інструкція зі створення облікового записуЗмінити мову доступно у відповідних настройках сторінки.

Як зареєструватися на Facebook за допомогою мобільного телефону

Створити обліковий запис, тобто зареєструватися в “Фейсбуці”, можна, використовуючи телефон. Для цього потрібно відкрити офіційний сайт за допомогою браузера, але краще завантажити офіційний додаток в цифровому магазині. Воно безкоштовно і має всі функції комп’ютерної версії.

Етапи реєстрації в соціальній мережі через додаток такі ж, як і з комп’ютера. Однак, коли на номер телефону приходить СМС з кодом підтвердження реєстрації, введення відбувається автоматично, без участі людини.

Як додати номер мобільного або змінити цифри

Для того щоб вказати новий мобільний номер в “Фейсбуці”, необхідно перейти в розділ налаштувань і вибрати вкладку “Мобільні пристрої”. Після натиснути на кнопку додавання нового номера і ввести його. Так кімнати можна видаляти або змінювати.

Таким чином, “зарегаться” в “Фейсбуці” і постійно бути онлайн – просто. При виникненні будь-яких проблем варто звернутися в технічну підтримку соціальної мережі.

Моя довідка - Корисні поради