Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

З недавнього часу реєстрація на Facebook без номера телефону знову стала доступною. Для цього необхідно увійти на сайт через ПК і пройти реєстрацію за допомогою e-mail. Якщо реєструвати обліковий запис через додаток, без введення телефонних даних не обійтися. Але в цьому випадку можна використовувати обхідні шляхи, про які поговоримо нижче.Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

Реєстрація в Фейсбук без номера телефону: всі способи

Адміністрація Facebook піклується про клієнтів і конфіденційності особистих дених, тому пропонує захистити акаунт за допомогою телефону. Зазначення номера при реєстрації або його прив’язка вже після завершення процесу дозволяє швидко зв’язатися з друзями або близькими, відновити доступ до аккаунту або вирішити інші проблеми зі входом.

За час існування Фейсбук ситуація змінювалася кілька разів. Спочатку адміністрація соціальної мережі дозволяла реєструватися за допомогою телефонного номеру або e-mail. Згодом з-за створення безлічі підроблених акаунтів була введена авторизація по телефону з обов’язковою верифікацією по СМС. Це спричинило багато нарікань, але користувачі знайшли інші способи обійти цю заборону. Вони актуальні і сьогодні.

Після посилення перевірки профілів спеціальними алгоритмами адміністрація можливість створити акаунт Фейсбук без номера телефону повернулася. Тепер користувачі можуть самі вибрати будь-який з доступних способів реєстрації в соціальній мережі.

На комп’ютері

Найпростіший спосіб — завести профіль Facebook без введення телефонних даних за допомогою комп’ютера. Алгоритм такий:

 • увійдіть на сайт Фейсбук;
 • тисніть на кнопку реєстрації;

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

 • заповніть запропоновані поля (ПІБ, поштову скриньку і пароль, стать і день народження);
 • вивчіть умови і натисніть кнопку Реєстрація;
 • введіть код підтвердження (приходить на пошту) у спеціальне вікно і користуйтеся соцмережею.

Таким способом аккаунт може отримати будь-яка дитина у віці від 13 років без телефону.

Зі смартфона

Наступне питання — як створити Фейсбук без номера телефону на смартфоні. З зростанням популярності мобільних пристроїв все більше користувачів проходить реєстрацію через мобільний пристрій. На відміну від попереднього методу, тут система вимагає введення телефонних даних. Алгоритм дій такий:

 • скачайте мобільну версію програми з Плей Маркету або Апп Сторе;
 • тисніть на кнопку реєстрації;
Читайте також:
Можливість заробітку з допомогою соц.мережі Фейсбук

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

 • погодьтеся з відкриттям доступу до управління дзвінками і контактами;
 • введіть ім’я та прізвище;

 

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

 • вкажіть номер телефону;
 • пропишіть день народження;

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

 • виберіть стать;

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

 • тисніть на кнопку Реєстрації.

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

Після цього на вказаний телефон приходить код підтвердження. Введіть його в необхідне поле. Надалі вхід на сторінку здійснюється без додаткових дій — досить натиснути на кнопку соцмережі. У разі виходу з аккаунта система попросить дані знову.

При отриманні профілю через смартфон пропустити пункт вказівки телефонного номера не вийде, адже система веріфіцірует користувача шляхом відправки СМС. Для обходу цієї вимоги можна піти двома шляхами:

 1. Використовувати телефон іншої людини за умови, що він не прив’язаний до іншого профілю.
 2. Згенерувати інший номер з допомогою спеціального сервісу. Сьогодні в Мережі працює багато таких сайтів і один з прикладів — SMS Area. Після входу пройдіть реєстрацію на сервісі, виберіть соцмережа та отримайте віртуальний номер для введення. Вставте його в запропоноване поле і дочекайтеся отримання СМС повідомлення на сервіс.

Зазначені способи можна використовувати і в інших випадках оформлення аккаунта на Фейсбук, коли стоїть мета збереження конфіденційності. Але краще все-таки вказувати свої дані, адже в такому разі простіше відновити профіль без пароля.

Трохи про налаштування

Тепер ви знаєте, як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону за допомогою вбудованих методів або обхідних шляхів. Після створення облікового запису переходите до його налаштуванні.Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номера

Для того клацніть стрілку вниз і виберіть однойменний пункт. Там виберіть пункт, який вимагає змін:

 • загальні — ім’я, пошта, пароль і т. д;
 • безпека і вхід — зміна пароля, методи авторизації, особливості збереження даних та інше;
 • конфіденційність — вибір людей, які можуть бачити сторінку і особисті дані;
 • хроніка та мітки — відкриття сторінки з позиції відображення міток, хроніки і інших відомостей;
 • історії і т. д.
Читайте також:
Кількість користувачів Facebook | Настройка аудиторії

Реєстрація Facebook без телефону, як створити обліковий запис без номераУ перерахуванні всього списку налаштувань немає необхідності, адже інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. З часом можна додати телефон або змінити його. Для цього перейдіть в Налаштування, а там в розділ Мобільні пристрої. Після цього можна встановити або змінити прив’язаний номер телефону. Обов’язково додайте свій e-mail для отримання додаткових способів відновлення.

Підсумки

Як видно, реєстрація на Facebook можлива без номера телефону. Для цього можна скористатися ПК або повною версією сайту на смартфоні. Як варіант, завжди доступний обхід вимог соцмережі за допомогою спеціальних сервісів або телефонних даних товариша.

Моя довідка - Корисні поради