Редагування дати народження в профілі на Фейсбук

Іноді користувачі соціальної мережі Facebook вказують недостовірну інформацію про себе, в тому числі про свій вік. Це обумовлено багатьма причинами, наприклад на сайті не можуть зареєструватися люди віком до 13 років. У деяких випадках при заповненні особистої інформації в записі можуть відбуватися помилки. Щоб зрозуміти, як змінити дату народження у Фейсбук, необхідно визначитися, з допомогою якого пристрою буде здійснюватися дана маніпуляція, і знати, де знаходяться потрібні опції.

Редагування дати народження в профілі на ФейсбукFacebook надає безліч варіантів редагування особистої інформації і налаштувань її відображення в цілях дотримання достовірності та конфіденційності.

Редагування дати народження в Facebook

Перед тим, як поміняти рік народження, зверніть увагу на те, що якщо ви раніше вказали вік більше 18 років, то поміняти його на менший у вас може не вийти.

Настроювати відомості про дату народження можна обмежену кількість разів. Якщо ви нещодавно змінили свій вік, то вам потрібно буде почекати кілька днів перед тим, як знову коректувати дату, в іншому випадку Facebook обмежить цю можливість як мінімум на кілька днів, тому не рекомендується зловживати цією функцією.

Існують 2 способи зміни дати народження в цій соціальній мережі: через додаток для гаджетів на Android або iPhone або на сторінці Facebook, відкритої на персональному комп’ютері або ноутбуці.

Редагування дати народження в профілі на ФейсбукМожна змінити дату народження, так і коло осіб, для яких ця інформація буде доступна.

За допомогою смартфона

Щоб змінити свій вік за допомогою телефону, необхідно:

 • переконатися, що на пристрої є доступ в інтернет;
 • відкрити додаток Фейсбук на вашому мобільному пристрої (додаток можна завантажити в App Store, якщо у вас стоїть операційна система iOS, або в Google Play, якщо у вас встановлений Android);
 • авторизуватися, тобто ввести свої пароль і логін (якщо ви забули пароль, його можна відновити за допомогою номера телефону або електронної пошти, скориставшись кнопкою “Забули пароль?”);
 • відкрити меню натисненням на кнопку з зображенням трьох білих смужок, розташовану в правому верхньому кутку;
 • відкрити сторінку профілю, натиснувши на своє ім’я, яке відображається в правому верхньому кутку;
 • натиснути на кнопку “Інформація”, яка розташована під профілем, потім знайти розділ “Загальні відомості” і натиснути на кнопку напроти пункту “Редагувати”; відкриється розділ “Зміна дати”, де можна буде змінити число, місяць і рік народження, клацнувши на кожен пункт;
 • зберегти налаштування.
Читайте також:
Реєстрація в ВК через Фейсбук - основні способи

Редагування дати народження в профілі на ФейсбукПісля зміни налаштувань на телефоні, необхідно перевірити їх з комп’ютера. Оскільки трапляються збої та зміни можуть не зберегтися з першого разу.

 

З допомогою ПК

Щоб змінити інформацію за допомогою персонального комп’ютера, необхідно виконати наступні дії:

 • переконатися, що ваш комп’ютер має доступ до інтернету;
 • відкрити браузер, наприклад Google Chrome;
 • в пошуковий рядок вписати запит “Facebook” і перейти на сайті, натиснувши на посилання в результатах видачі;
 • авторизуватися, тобто ввести свої пароль і логін;
 • у новинній стрічці знайти своє ім’я в лівому верхньому куті;
 • відкрити розділ “Інформація” поруч зі своїм ім’ям, вибрати пункт “і основна Контактна інформація”, який розташовується в меню зліва;
 • прокрутити сторінку вниз до пунктів “Дата народження” або “Рік народження”, праворуч від інформації про вашому віці буде розташовуватися кнопка “Редагувати”;
 • скоригувати дані, клацнувши на кожен пункт;
 • зберегти налаштування.

Ви можете обмежити кількість користувачів, які можуть бачити вашу дату народження, скориставшись функцією “Інструмент вибору аудиторії”, яка знаходиться в налаштуваннях. Інтернет-користувачів, які відвідують вашу сторінку, можна буде розділити на 2 категорії: для однієї буде відображатися тільки рік вашого народження, для другої – день, місяць і рік. Друзі отримають повідомлення про майбутній день народження, якщо ви не включіть їх у другу категорію, тобто не дозвольте їм бачити день і місяць.

Моя довідка - Корисні поради