Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

Правила рекламної діяльності Facebook — звід правил, в яких прописані нюанси застосування реклами в соціальній мережі. Тут можна отримати інформацію з рекомендаціями щодо зображень і тексту, розібратися в інформації по діючих заборон, зрозуміти принципи додавання і перевірки рекламних оголошень. Завдання адміністрації в тому, щоб забезпечувати дотримання чинного законодавства і захистити інших клієнтів від незаконної реклами. Докладні правила рекламної діяльності для Facebook можна знайти за посиланнями в кінці статті.

Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

Поради по додаванню

Знаючи правила розміщення реклами в Фейсбук, рекламодавець підвищує ефективність просування і уникає блокування оголошення. При правильному застосуванні інструменту і дотриманні вимог можна охопити більшу кількість людей, створити компанії з урахуванням конкретних завдань і добитися розширення діяльності. У процесі розробки оголошення важливо враховувати цілі, правильно вибрати зображення, продумати зміст і місце розташування тексту.

Правила рекламної діяльності в Фейсбук мають на увазі виконання наступних кроків:

 1. Визначтеся з метою рекламного оголошення — отримання більшої кількості позначок Подобається, збільшення відвідуваності, зростання обсягу продажів і т. д.
 2. Виберіть відповідний формат. Від цього залежить успішність перевірки реклами Фейсбук і можливість її розміщення в соцмережі. Тут необхідно враховувати вимоги по розміщенню тексту, розміром і форматом зображення. Особливості перевірки ми розглянемо нижче.
 3. Вкажіть аудиторію. Правила рекламної діяльності Фейсбук передбачають правильний вибір груп, яким буде видно реклама. Мова йде про націлювання, який визначає стать, вік, місце проживання і т. д. Це окрема тема, на якій не будемо зупинятися докладніше.

На завершальному етапі виберіть місце для розміщення, адже від цього безпосередньо залежить ефективність рекламного оголошення.

Читайте також:
Відмітка в публікації на Фейсбук: як ставити, видаляти і навіщо потрібно

Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

Допустимий формат і розмір картинки

Рекламодавці часто запитують, який формат зображення припустимо для користувачів. Тут доступні практично всі варіанти BMP, JPEG, DIB, WBMP, PSD, HEIF, IFF, GIF, TIF, JFIF, WEBP, JP2, TIFF, .JPE, HEIC, XBM, JPG, PNG.

Що стосується розміру картинки чи фото, цей параметр легко перевірити на факт відповідності з правилами рекламної діяльності Фейсбук. Для цього:

 1. Натисніть на оголошення, котре ви хочете глянути, чи створіть нову.Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати
 2. У робочій області перейдіть до розділу Зображення.
 3. У ньому подивіться Рекомендований розмір і скористайтеся опцією попереднього перегляду для отримання поточного розміру.Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

За вказаною внизу символу можна зрозуміти, як зображення буде відображено в Фейсбук.

Як перевірити картинку

Існує кілька способів, що дозволяють перевірити рекламу в Фейсбук на текст. Це важливо, адже при невідповідності вимогам системи рекламне оголошення блокується. При цьому користувач повинен внести поправки, щоб відповідати правилами рекламної діяльності соцмережі. Для перевірки використовуються такі способи:

 1. Перейдіть до інструменту контролю обсягу тексту за посиланням facebook.com/ads/tools/text_overlay. Він дозволяє побачити, не зменшитися охоплення реклами із-за надмірного обсягу текстової інформації на картинці. Зазначимо, що цей інструмент не гарантує високу точність. Крім того, він не працює зі стічними зображеннями.Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати
 2. Вивчіть повідомлення. У процесі створення оголошення система може визначити, що користувачем порушені правила рекламної діяльності. При цьому Фейсбук вказує на великий обсяг тексту і пропонує ручну перевірку. Якщо ви вважаєте, що картинка належить до винятків або система помилилася, потрібно запитати ручний контроль.

Перед стартом реклами в Фейсбуці перевірити її відповідність за допомогою зазначеного вище інструменту, спробуйте зменшити шрифт і розмір тексту. Крім того, намагайтеся не розподіляти написи по всій площі картинки і переконайтеся, що «левова частина тексту перебуває в полі, а не на зображенні.

Читайте також:
Як прив'язати пошту до фейсбуку і коригувати надалі

До винятків, де допустимо порушення правил рекламної діяльності щодо тексту на зображенні, варто віднести зображення товару, обкладинки книг і альбомів, ігри і плакати з рекламою різних подій. Сюди ж відносяться графіки, титульні сторінки газет і журналів, плакати і т. д.

Що заборонено рекламувати в Facebook

Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

Багато питань стосується того, що не можна рекламувати у Фейсбук. З урахуванням правил рекламної діяльності виключена реклама:

 • нелегальних послуг і продуктів;
 • тютюнової продукції;
 • ліків і продуктів лікарського призначення;
 • небезпечних харчових добавок;
 • зброї та вибухонебезпечних речовин;
 • матеріалів і товарів для дорослих (крім питань планування сім’ї або засобів контрацепції);
 • обладнання для спостереження;
 • предметів мережевого маркетингу;
 • шкідливого ПЗ;
 • незаконних пристроїв для стрімінг;
 • заборонених фінансових послуг та продуктів;
 • підробленої документації;
 • скандинавських аукціонів і т. д.

Розглядаючи, що заборонено рекламувати в Фейсбук, потрібно врахувати ще ряд обмежень. Зокрема, заборонено застосування посилань з перенаправленням, реклама з образами або вводить користувачів в оману. Також не можна продавати товари, які копіюють відомі бренди. Заборонена дискримінація, обмеження прав третіх осіб і т. д.

Правила реклами Facebook: що можна і не можна рекламувати

Підсумки

Дотримання правил рекламної діяльності обов’язково для всіх користувачів Фейсбук. Адміністрація соцмережі уважно стежить за виконанням цих вимог та забезпечує необхідними засобами для перевірки.

Докладніше https://www.facebook.com/business/help/416348909003540 і https://www.facebook.com/policies/ads.

Моя довідка - Корисні поради