Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти

При веденні рекламної кампанії в facebook ніхто не застрахований від нештатних ситуацій і неприємностей. Найбільш небажаними по праву вважають проблеми з оплатою і перевитратою коштів.

Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти

Чи можливе повернення грошових коштів, йде фейсбук назустріч клієнтам у випадку помилок при оплаті – всі відповіді в цьому матеріалі……….

В яких випадках суму садять назад на мапу

Причини, по яким необхідно повернути свої гроші, можуть бути різними: ???

  • помилка маркетолога, невірно заданий бюджету;
  • збій в браузері;
  • витрачання трафіку ботами.

У будь-якому випадку, привід повинен бути максимально об’єктивним. Перш, ніж запитувати повернення, варто запастися «доказами невинності». Однозначно навіть не варто намагатися повернути витрачений бюджет, якщо кампанія просто не виправдала очікувань і не принесла належних результатів: фейсбук повертає гроші за рекламу тільки в доведених ситуаціях !!!

Помилкові платежі, як правило, добре видно в рекламному кабінеті, так як виділяються занадто великою сумою на загальному тлі.

У такій ситуації фахівці дійсно можуть піти назустріч і допомогти з вирішенням.

Приклад ситуації: ?

Дуже часто в статистиці видно така картина: сторінку відвідували безліч разів, але час перебування не перевищує і секунди. Тут очевидно присутність ботів, а значить недоцільне витрачання бюджету. Такі ситуації легко підтвердити і відстояти свою правоту перед тех. підтримкою.

Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти

Єдиний спосіб спробувати повернути свої гроші – це написати в тех. підтримку. Відразу можна сказати, що чіткого регламенту з таких процедур не існує, тому все залежить від вашої наполегливості і коректності, а також деякої частки везіння.

Як потрібно діяти:

  1. Чітко викласти суть проблеми в листі.
  2. Дотримуватися максимально ввічливий і коректний тон, по можливості скласти звернення англійською мовою (в останній час з’являється все більше російськомовних фахівців, але якщо ви володієте англійською, це збільшить шанси бути зрозумілим).
  3. Надіслати звернення за посиланням.Повернути гроші у фейсбук на карту — Варіанти
  4. Швидше за все, відповідь буде направлено стандартне повідомлення про те, що заяву прийнято і буде розглядатися протягом декількох днів. Не варто мовчки чекати результатів: регулярно нагадуйте про свою проблему у ввічливій формі. Швидше за все, кожен лист буде потрапляти до різних спеціалістів, і тут в вашу користь може зіграти людський фактор. Один співробітник може порахувати проблему незначною, а інший – поставиться з розумінням і знайде спосіб допомогти.
Читайте також:
Як оплатити рекламу в Instagram через "Фейсбук" | Оплата Instagram

До речі:

  • Якщо працівник пише по-англійськи, то краще відправляти скріншоти рекламного кабінету в англомовній версії сайту. Так вас швидше зрозуміють.

Іноді співробітники не обмежуються листуванням і можуть вийти на зв’язок через WhatsApp або Viber. У таких випадках також не завадять знання англійської мови.

Порада: якщо у вашому обліковому записі відбуваються регулярні списання, з якими ви не згодні, не потрібно витрачати час на листування зі службою підтримки. Перевірте всі налаштування і підключення функції. Якщо причину списань з’ясувати не вдається, краще відв’язати платіжний засіб або зробити тимчасову блокування картки до з’ясування.

Якщо ваш рекламний акаунт разом з зарахованої сумою був заблокований з причин недотримання правил (неналежний вміст цільової сайт з забороненим вмістом), повернути гроші фейсбук, швидше за все, відмовиться.

Куди приходять кошти

У разі позитивного рішення, вам буде надіслано листа з повідомленням і зазначенням схваленої до повернення суми. Вона буде зарахована на баланс рекламного кабінету протягом декількох днів. Серед користувачів ще ніхто не заявляв, що фейсбук повернув мені гроші на картку, так як у всіх відомих випадках повернення, як правило, відбувався всередині системи.

Єдиний спосіб повернути саме на карту – це звернутися в банк-емітент. Необхідно написати заяву з проханням повернути гроші за операції, на які ви не давали своєї згоди. Такі звернення фінансові організації передають у платіжну систему, де і відбувається подальший розгляд.

Моя довідка - Корисні поради