Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook

Хто може бачити мою фотографію

Ваші фотографії профілю є загальнодоступними. Коли ви додаєте або редагуєте свої фотографії профілю, вони з’являться в кількох місцях:

 • У вашій Хроніці буде опубліковано згадка про цей факт, який може відображатися у стрічці Новин ваших друзів.
 • Фотографія потрапить в альбом Фотографії профілю.
 • Ескіз фотографії відображається поруч з вашим ім’ям та прізвищем у різних місцях на Facebook. Таким чином, ваші друзі можуть легше розпізнавати ваші повідомлення та коментарі на Facebook.

Хто може переглядати мої контактні дані

Ви можете вказати, хто може бачити ваші контактні дані, за допомогою Хроніки:

 1. Перейти до вашій стрічці та натисніть кнопку Редагувати профіль, поруч з фото профілю.
 2. Знайдіть розділ «Контактна інформація» та натисніть кнопку Змінити.

  Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook

 3. Використовуйте іконки вибору аудиторії праворуч від окремих контактних даних, щоб визначити, кому ви їх хочете надавати.

Профіль Facebook в пошукових системах

Налаштування результатів відкритого пошуку дозволяє вказати на те, чи може людина, яка введе ваше ім’я та прізвище в пошук, побачити посилання на ваш профіль Facebook.

Однак, ці відомості можуть бути збережені в кеш-пам’яті або пам’яті пошуку вашого браузера. До оновлення системи пошуку і видалення старої посилання він може бути видно, але не буде працювати.

Facebook не має контролю за вмістом в кеші пошукових систем інтернету. Якщо ви хочете отримати негайне видалення цього профілю, зверніться безпосередньо в службу підтримки компанії, яка адмініструє пошукову систему.

Читайте також:
Facebook база акаунтів і всіх даних

Коментарі на Facebook з’являються в пошуку

Налаштування доступності профілю для пошукових систем застосовується тільки до індексації через загальні пошукові системи попереднього перегляду вашого профілю на Facebook. Ваші коментарі, які були додані на загальнодоступних сторінках, як і раніше будуть з’являтися в результатах пошуку. Якщо ви не хочете, щоб коментарі були проіндексовані пошуковими системами, будь ласка, видаліть їх.

На жаль, Facebook не має ніякого контролю над змістом кешу пошукових систем. Якщо ви хочете видалити посилання на вашу конфидициальную інформацію, зверніться безпосередньо в службу підтримки пошукових систем. З жалем повідомляємо, що Facebook не може посилати запити від імені користувачів.

Хто може надсилати запити на додавання в друзі

За замовчуванням кожен користувач Facebook може запросити в друзі. Якщо ви хочете змінити налаштування, які визначають, хто може надсилати запити на додавання в друзі:

 1. Натисніть на значок Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook в правому верхньому кутку будь-якої сторінки Facebook і виберіть Параметри.
 2. Натисніть Конфіденційність в лівій колонці.
 3. Натисніть Змінити і знайдіть позицію Хто може надсилати мені запити на додавання в друзі?

  Пошук і усунення проблем, що стосуються конфіденційності на Facebook

 4. Виберіть коло користувачів у спливаючому меню.

Чому хтось отримав від мене запрошення

Коли Ви імпортуєте контакти з інших онлайн сервісів (наприклад, облікові записи електронної пошти) на Facebook, ви можете вибрати опцію відправлення запрошення приєднатися до сайту Facebook. Якщо хто-то отримав запрошення, яке було надіслано ненавмисно, повідомте про проблему адміністрації Facebook.

На жаль, повернути надіслані запрошення неможливо, але Ви можете заборонити відправляти нагадування цим людям в майбутньому.

Моя довідка - Корисні поради