Пороги білінгу фейсбук реклами – 100%

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Так як платежі списуються вже після фактичного розміщення реклами, була розроблена системи захисту, де біллінг грає роль обмеження розміру заборгованості за рекламу в фейсбук, свого роду інструмент створення надійної платіжної репутації. Від величини порога білінгу залежить, як часто буде приходити рахунок на оплату реклами.

 

Що це таке і як змінити

Для того, щоб дізнатися, який поріг встановлений для облікового запису, потрібно:

 1. Перейти в Ads Manager.
 2. Вибрати «Налаштування платежів».Пороги білінгу фейсбук реклами  100%
 3. Розділ «Наступний рахунок» містить: суму витрат, дату списання, нижче дати – «Рахунок буде виставлений, коли ви витратите». Це і є поріг білінгу.Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

 

Який ліміт і способи підвищити — Відповідь

При першому створенні рекламного аккаунта перший поріг оплати встановлюється в розмірі $2 !!!

При своєчасній оплаті рахунків поріг буде постійно збільшуватися поступово: $3, $5, $7, $10, $15, $25, $35, $50, $75, $125, $175, $250, $400, $600, $900.

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Чи є спосіб, як збільшити поріг білінгу для рекламного аккаунта в фейсбук самостійно? Від користувача тут мало що залежить. Це свого роду ступінь довіри системи платоспроможності клієнта.

Фінансові параметри, доступні для налаштування у особистому кабінеті:???

 • бюджети всіх рівнів;
 • ліміт витрат.

Єдиний спосіб, який дозволяє вирішити, як налаштувати біллінг, це своєчасно оплачувати всі рахунки, виставлені в фейсбук, при цьому витрати на рекламу повинні постійно збільшуватися. За запитом в контактний центр такі регулювання не виробляються.

Реклама на фейсбук – популярний засіб просування бізнесу. На початку рекламної компанії необхідно розібратися у всіх нюансах: які бюджетів обліковуються, що означає таке поняття, як ліміт білінгу реклами в фейсбук, від чого він залежить і як керувати своїми витратами.

 

Як налаштувати

Для оплати реклами фейсбук використовує постоплатную систему розрахунків, тобто з рахунку знімається сума, на яку було вироблено певну кількість показів.

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

При цьому тут варто розрізняти наступні основні поняття:

 1. Бюджет реклами – загальна сума, яку рекламодавець готовий витратити.
 2. Денний бюджет – середня денна сума, яку готовий витратити рекламодавець.
 3. Витрати – фактично витрачена сума.

Списання грошей з рахунку можливе двома способами:???

 1. У вигляді автоматичних платежів – списання відбувається кожен раз, коли витрати досягають значення встановленого для запису ліміту, який називається порогом білінгу. Також при такій системі встановлюється щомісячна дата списання. Незалежно від того, чи досягла сума витрат порогу білінгу, вона буде списана на дату, встановлену в фейсбук як дата платежу.
 2. Неавтоматичні платежі. Баланс на сайті фейсбук поповнюється коштами, з яких відбувається списання рекламних витрат не частіше, ніж один раз в день. Тут не існує ніяких лімітів. Такий спосіб розрахунків діє не для всіх країн і національних валют. У Росії можливе поповнення через Qiwi і Yandex.

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Важливо, що спосіб оплати реклами можна вибрати тільки при створенні рекламного облікового запису і в подальшому змінити не можна.

 

Особливості автоматичного способу

Якщо було вибрано автоматичне списання, важливо правильно налаштувати рекламний кабінет.

Часовий пояс валюта платежів, країна, цілі рекламної компанії – обов’язкові поля, які не можна пропускати. Також необхідно прив’язати платіжний засіб, для Росії підходять наступні варіанти:

 • банківські карти, підійде як кредитка, так і дебетова картка VISA, Master Card, American Express;
 • Pay Pal;
 • QIWI, Яндекс-переклади і Yandex-гаманець.Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Важливо, щоб засіб платежу і рекламний акаунт були оформлені на одне і те ж ім’я, крім цього, мають збігатися валюта списань в кабінеті і валюта платіжного засобу. На момент прив’язки на карті повинна бути сума не менш $1.

 

Як відстежувати свої витрати

У Ads Manager в лівій частині сторінки, вибрати рядок «Повідомлення». Тут перераховані всі випадки, за яких система буде надсилати інформаційні повідомлення, з можливістю відключення небажаних повідомлень.

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Рекламна кампанія – процес жвавий і безперервний, не завжди є доступ до комп’ютера, тому було розроблено мобільний додаток «Менеджер реклами на Facebook». Воно доступно для скачування як на PlayMarket, так і на AppStore. Тут відображається вся інформація по білінгу, що і в веб-версії: ліміт, витрати, спосіб оплати, транзакції, дата наступного рахунку.

Пороги білінгу фейсбук реклами  100%

Також в мобільному додатку зручно налаштовувати повідомлення: схвалено чи ролики, початок перших реакцій на рекламу, списання з рахунку, наближення до ліміту і багато іншого.

У додатку доступна лише регулювання параметрів, створення рекламного облікового запису і самої реклами проводиться тільки в веб-версії.

Моя довідка - Корисні поради