Помилки при створенні облікового запису Facebook, підтвердження e-mail або номер телефону

Ми включили список найбільш поширені проблеми при реєстрації на сайті Facebook. Адміністрація соціальної мережі працюємо над їх вирішенням, але ви можете допомогти, використовуючи посилання звітності і відправивши більш докладну інформацію про виниклі у Вас помилки.

Помилки створення облікового запису на Facebook

У повідомленні вказується, що адреса електронної пошти неприпустимий

Переконайтеся, що ви вводите Ваш дійсний адресу електронної пошти та відсутні типові помилки, які відбуваються після символу @. Якщо ви вводите адресу електронної пошти і раніше отримуєте повідомлення про помилку про те, що адреса невірний, повідомте про проблему в службу підтримки Facebook.

З моїм адресою електронної пошти вже пов’язаний аккаунт

Якщо у вас вже є особистий аккаунт у соціальній мережі, прив’язаний до теперішнього адресою електронної пошти, натисніть кнопку Помилки при створенні облікового запису Facebook, підтвердження e mail або номер телефону, щоб запросити новий пароль для вашого облікового запису. Якщо ви не власник облікового запису і намагаєтесь зареєструвати, пам’ятайте, що для кожної адреси електронної пошти, ви можете налаштувати тільки один обліковий запис Facebook. Багато веб-сайти пропонують безкоштовні адреси електронної пошти (наприклад, Yahoo!, Gmail).

Неправильно набраний адресу електронної пошти при реєстрації

Якщо ви увійшли в систему через свій акаунт на Facebook, ви можете змінити свою адресу електронної пошти через налаштування облікового запису.

Читайте також:
Як додати адміністратора на сторінку в Фейсбук

Помилки при створенні облікового запису Facebook, підтвердження e mail або номер телефону

У заголовку адресу електронної пошти, натисніть кнопку Редагувати. Якщо ви створили обліковий запис на основі адреси електронної пошти, який вам не належить, і ви не можете увійти в Facebook, створіть новий обліковий запис з дійсним адресу електронної пошти.

Повідомлення на e-mail про новому акаунті Facebook

Можливо, хтось випадково ввів вашу адресу електронної пошти при реєстрації. Не натискайте на посилання, що містяться в електронній пошті. Якщо ви не натиснете на посилання, обліковий запис залишиться не перевіреної, а непідтверджені акаунти будуть мати доступ до сайту тільки обмежена кількість часу.

Якщо Ви ще не являєтесь зареєстрованим користувачем на Facebook, ви можете повідомити адміністрації соціальної мережі, що хтось реєструється за допомогою електронної пошти.

Моє ім’я було відмовлено в реєстрації

Керівництво соціальної мережі Фейсбук вимагає від членів використання реальних імен. Це дозволяє іншим людям знати, до кого вони звертаються. Для забезпечення безпеки і довіри, використання деяких імен при створенні облікового запису заблоковано. Це допомагає запобігти створення помилкового або шкідливого аккаунта, які можуть вплинути на задоволення від обміну контентом з друзями.

Якщо ви хочете зареєструвати обліковий запис для використання в якості особистого щоденника:

  • Переконайтеся, що ви вказуєте своє ім’я у відповідності з правилами імен Facebook.

Якщо ви хочете створити офіційну сторінку для компанії, продукту, домашнього вихованця чи громадського діяча:

  • Facebook акаунти, створені для того, щоб дозволити реальним людям обмінюватися інформацією. Якщо Ви хочете представляти на Facebook щось інше, ніж себе (наприклад, вашу команду, компанію або тварини), ви можете створити сторінку на Facebook.

Підтвердження адреси електронної пошти

Не можу знайти лист з підтвердженням реєстрації Facebook

Перевірте вашу спам-фільтр і папку небажаної пошти в додатку електронної пошти. Деякі повідомлення електронної пошти можуть бути заблоковані постачальником послуг Інтернету (ISP).

Читайте також:
Як додати аудіо в фейсбук - в 3 кліка

Помилки при створенні облікового запису Facebook, підтвердження e mail або номер телефону

Також переконайтеся, що ви реєструєтеся використовуючи дійсний адресу електронної пошти. Якщо Ви все ще не може знайти підтвердження електронною поштою зв’яжіться зі службою підтримки Фейсбук.

При підтвердженні відображається повідомлення про помилку

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:

  1. По-перше, увійдіть на сайт, використовуючи адресу електронної пошти, який використовується для реєстрації).
  2. Якщо вхід не представляється можливим, скопіюйте і вставте в адресний рядок браузера повний URL (веб-адреса) посилання відправленої для підтвердження на e-mail.

Я не отримав SMS-код підтвердження

Переконайтеся, що обліковий запис Facebook пов’язана з відповідним номер мобільного телефону. Якщо ви введете невірний номер телефону, введіть правильну інформацію і попросити надіслати SMS.

Деяким людям доведеться чекати, щоб отримати код від 2 до 12 годин (в деяких країнах). Адміністрація соціальної мережі, разом з операторами мобільного зв’язку, працює над вирішенням цієї проблеми.

Інші проблеми реєстрації

Не можу отримати доступ до аккаунту без e-mail або телефону

Нові користувачі повинні підтвердити свою адресу електронної пошти або номер телефону, перш ніж зможуть використовувати Facebook. Деякі користувачі можуть отримати швидкий доступ до Facebook на короткий час, але вони втратять доступ, якщо не підтвердять обліковий запис.

Підтвердження облікового запису дає впевненість в тому, що ви реальна людина. Таким чином, Facebook забезпечує безпеку роботи користувачів і захищає їх від спаму.

Не підтримуваний адресу електронної пошти

Тепер ви можете імпортувати ваші контакти з Facebook в інші сервіси. При спробі імпортувати контакти Facebook, ви можете побачити повідомлення про відсутність підтримки таких адрес електронної пошти.

Це залежить від наявності такої функції у провайдера електронної пошти.

Моя довідка - Корисні поради