Помилки і проблеми авторизації на Facebook з мобільного пристрою

Як увійти в Facebook на мобільному пристрої

Якщо ви хочете отримати доступ до Facebook допомогою смартфона, ви можете:

 • Використовувати спеціальний сервіс для мобільних телефонів;
 • Завантажити мобільний додаток на Facebook;
 • Активувати SMS-повідомлення.

Як вийти з Facebook на мобільному пристрої

Можна вийти з Facebook, використовуючи головне меню вашого аккаунта:

 1. Активуйте сенсорне меню в лівому верхньому куті сторінки;
 2. Перейдіть до нижньої частини меню;
 3. Виберіть Вийти і Аккаунт / Налаштування ? Вийти.

Інші телефони

Якщо ви використовуєте Facebook на своєму мобільному телефоні, ви можете вийти з системи, перейшовши до нижній частині будь-якої сторінки і виберіть вийти з системи.

Проблеми при вході з мобільного телефону

Якщо у вас є проблеми зі входом, пам’ятайте, що ви повинні ввести повний номер телефону з кодом країни. Крім додаткового нуля або інших спеціальних символів. Якщо ви все ще не можете увійти або забули свій пароль, зверніться за допомогою в службу підтримки соціальної мережі.

Помилки і проблеми авторизації на Facebook з мобільного пристрою
Джерело фото: Johan Larsson / CC BY

Додаток Facebook для iPhone

Спочатку переконайтеся, що у вас остання версія програми:

 1. Відкрийте сторінку в App Store на iPhone;
 2. Перевірте вміст розділу оновлень.

Якщо виявлена нова версія додатка Facebook в списку оновлень – завантажте його. Якщо це не вирішить проблему, відправте повідомлення в Довідковий центр для мобільних пристроїв.

Щоб перейти в Довідковий центр для мобільних пристроїв:

 1. Відкрийте додаток Facebook для iPhone;
 2. Натисніть Довідковий центр (в нижній частині екрану завантаження).

Facebook програми для Android

По-перше, переконайтеся, що у вас остання версія програми Facebook для Android. Магазин ? Мої програми ? Оновлення. Якщо є нова версія програми Facebook, воно буде доступно в списку оновлень для завантаження.

Якщо у вас виникли проблеми з додатком, перевірте веб-сайт Facebook для Android, щоб отримати останню інформацію про відомих проблеми і нових релізах. Якщо проблеми з якою ви зіткнулися немає в списку надішліть повідомлення в Довідковий центр для мобільних пристроїв.

Забув номер телефону, e-mail або змінилися дані

Якщо ви не пам’ятаєте адресу електронної пошти для входу або номер мобільного телефону, або дана інформація змінилася за останній час:

 1. Спробуйте увійти, використовуючи ваші ім’я користувача та пароль. Якщо ви забули ім’я користувача, попросіть друга, щоб він подивився вашу особисту сторінку і знайшов його.
 2. Спробуйте використовувати інший адресу електронної пошти або телефонних номерів, які були раніше додані до вашого особистого кабінету.
 3. Попросіть одного з ваших друзів Facebook, щоб він отправли адреса електронної пошти, які містяться у вашій облікового запису. Щоб отримати доступ до вашої електронної пошти, попросити друга:
  • Перейти в розділ інформація;
  • Перейдіть до вкладки Контактна інформація та копій ваших адрес електронної пошти.
 4. Якщо після застосування зазначених вище рад, ви все ще не можете увійти в свій аккаунт, спробуйте скинути пароль.

Не можу ввійти, використовуючи свій номер мобільного телефону

Люди, які зареєстровані на Facebook за допомогою мобільного телефону можуть використовувати свій номер телефону і пароль, який створили при реєстрації для входу в систему за допомогою комп’ютера або телефону.

Якщо у Вас є проблеми зі входом, пам’ятайте, що ви повинні ввести повний номер телефону з кодом країни, крім додаткового нуля, знаку + та інших спеціальних символів.

Як використовувати Facebook на Windows Phone

У співпраці з Facebook, Microsoft пропонує програма для поліпшення використання Facebook на вашому телефоні Windows Phone, ви можете завантажити його з магазину Windows Store.

Примітка: Це додаток Facebook відрізняється від аналогічних для iPhone і Android.

Ви можете також отримати доступ до Facebook, використовуючи браузер мобільного телефону з Windows Phone. Натисніть кнопку Довідка в нижній частині сторінки, щоб відвідати Довідковий центр для мобільних пристроїв.

Якщо ви використовуєте Facebook з допомогою веб-браузера Windows Phone, дотримуйтесь інструкцій в розділі часті запитання по категорії «інші телефони».

Моя довідка - Корисні поради