Побачити свій профіль у Фейсбуці в якості відвідувача

Власник особистого профілю в Facebook бачить свою сторінку з додатковими блоками, статистикою, рекламою. Для інших користувачів вона виглядає інакше. Щоб подивитися, як бачать мою сторінку у «Фейсбуці» інші користувачі, потрібно виконати кілька простих дій.

Побачити свій профіль у Фейсбуці в якості відвідувачаФейсбук вхід.

Як переглянути сторінку «Фейсбук» в якості відвідувача

Побачити, як виглядає для інших сторінка, можна тільки в браузерній версії сайту. У мобільному додатку це недоступно. Скористатися цією функцією допоможе будь-браузер комп’ютера або смартфона.

Для перегляду в якості відвідувача потрібно виконати наступні дії:

  1. Зайти на сторінку в якості адміністратора.
  2. Зайти в налаштування у вигляді трьох точок, розташованих під обкладинкою.
  3. У випадаючому меню натиснути на функцію «Переглянути як відвідувач».

Після цього сторінка буде показана так, як її бачать відвідувачі. Після вивчення потрібно в тому ж блоці натиснути на «Повернутися назад до свого поданням для управління».

Перегляд особистого профілю

Особистий аккаунт можна проглядатися як гість і як людина, що є в друзях. Його можна побачити очима будь-якого користувача в інтернеті, навіть тих, хто не зареєстрований в цій соціальній мережі. Це корисно для того, щоб перевірити налаштування приватності для окремого одного і оцінити привабливість свого особистого облікового запису.

Щоб побачити профіль, як його видно іншим користувачам, потрібно зробити наступне:

  1. Зайти на свою сторінку Facebook.
  2. Праворуч на обкладинці натиснути на три точки.
  3. У випадаючому меню натиснути на «Подивитися як…».

Після цих дій з’явиться список, де можна вибрати два варіанти. Перший – подивитися профіль, як його бачать всі. У такому випадку з’явиться вся інформація, доступна для публічного перегляду.

Побачити свій профіль у Фейсбуці в якості відвідувачаФейсбук моя сторінка.

Другий варіант – подивитися, як виглядає аккаунт для окремої людини, який знаходиться в списку друзів. В цьому випадку можна побачити свій профіль очима будь-якої людини, що є в соціальній мережі. Така функція дозволяє дізнатися, правильно стоять налаштування приватності, коли деяку інформацію потрібно приховати.

Читайте також:
Шкідливі скрипти на Facebook – як захистити себе від шахраїв

Після перегляду очима іншої людини потрібно натиснути на хрестик у сірому блоці ліворуч. Ця дія поверне до перегляду аккаунта, як він є для власника.

Коли стоять налаштування приватності для окремих людей зовнішній вигляд профілю для них буде відрізнятися. Щоб побачити очима однієї людини, потрібно вибирати в списку його. Якщо сторінка прихована налаштуваннями приватності від тих, хто не зареєстрований в Facebook, їм не буде видно ніяка інформація, навіть ім’я і фото при пошуку людей.

Прихована інформація буде доступна аудиторії, на яку не поширюються налаштування приватності. При цьому людина в «Фейсбуці» бачить її в будь-якому місці (хроніці та інших місцях на Facebook, як стрічка і результати пошуку).

Можна приховувати від користувачів окремі публікації та фото, а також друзів. Якщо потрібно сховати інформацію від однієї людини, що є на «Фейсбуці», потрібно пам’ятати, що як гість, вийшовши з свого аккаунта, він зможе бачити цю інформацію. Коли ж приховати її від усіх, крім друзів або окремого списку користувачів, доступ до неї буде обмежений для незареєстрованих і тих, хто не увійшов в «Фейсбук».

Є ще один простий варіант, щоб подивитися свою особисту сторінку очима будь-якого, включаючи незареєстрованого користувача в соціальній мережі. Потрібно вийти з «Фейсбуку». Тепер можна бачити свій профіль так, як його видно всім. Зручна функція «Переглянути профіль як…» дозволяє надійно приховувати інформацію від окремого кола осіб. Якщо правильно налаштувати доступ до своїх даних, можна не переживати, що вони стануть загальнодоступними.

Моя довідка - Корисні поради