Перевірка номера телефону на Facebook – помилки перевірки облікового запису

Як підтвердити акаунт Facebook

Після входу в систему ви можете додатково підтвердити свій обліковий запис, додавши номер свого мобільного телефону. Введіть номер свого мобільного телефону з кодом країни (наприклад, 7 для Росії).

Ви отримаєте текстове повідомлення з кодом підтвердження. Введіть цей код в потрібне місце, щоб підтвердити свій аккаунт. Ви також можете зробити це через налаштування Облікового запису ? Налаштування облікового запису ? Facebook Mobile).

Перевірка номера телефону на Facebook – помилки перевірки облікового запису

Примітка: один мобільний телефон може бути використаний для перевірки одного облікового запису.

Після перевірки Вашого рахунку, у вас є можливість використовувати Додаткові функції Facebook. Наприклад, після перевірки вашого облікового запису, ви можете налаштувати URL-адреса вашої сторінки, додавши ваше ім’я користувача до вашого аккаунту.

Після перевірки вашого облікового запису, ви зможете насолоджуватися розширеними можливостями Facebook. Наприклад, перевіривши аккаунт, ви можете додавати фільми і персоналізувати URL-адресу вашої персональної сторінки, додавши ваше ім’я користувача до вашого аккаунту.

Помилки підтвердження облікового запису Facebook

Не приходить код підтвердження

Якщо у вас є проблеми з отриманням коду для підтвердження свого облікового запису, ви можете відправити запит на новий код.

Існує два способи зробити це:

  • Натисніть посилання, щоб перевірити під captcha (слова в полі), яку ви будете бачити, коли надсилаєте запрошення на одного.
  • Введіть номер свого мобільного телефону на сторінці підтвердження мобільного телефону. Виберіть код країни, а потім введіть номер телефону без спеціальних символів (+ або -) і нулі перед номером.

Примітка: Якщо ви зіткнулися з обмеженням відправки кодів, почекайте кілька днів і повторіть спробу.

Номер телефону зареєстрований на інший обліковий запис

Якщо ви спробуєте додати номер телефону до вашого облікового запису на Facebook і отримаєте повідомлення про помилку, у якому сказано, що номер телефону був зареєстрований раніше, зв’яжіться зі Службою підтримки Facebook. Не забудьте вказати в запиті номер мобільного телефону з кодом країни.

Це захід безпеки, покликана гарантувати що Facebook залишається місцем, яке об’єднує людей, що використовують свою справжню особистість для того, щоб спілкуватися з іншими людьми і ділитися інформацією.

Якщо ви втратите свій пароль, ви зможете відновити доступ до облікового запису за допомогою телефону. Щоб отримати доступ до Facebook аккаунту, дотримуйтесь інструкцій на сторінці, щоб додати свій номер телефону.

Моя довідка - Корисні поради