Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності

Панель активності показує події, які ви можете побачити на Facebook в режимі реального часу.

  • Будьте в курсі подій у режимі реального часу.
  • Слухайте музику з друзями.
  • Натисніть або установіть покажчик миші над цією подією, щоб приєднатися до розмови.

Пам’ятайте: Інші люди можуть бачити лише повідомлення, коментарі і мітки Мені подобається, якими Ви ділитеся з ними. Тому, якщо ви діліться з друзями, тільки вони побачать це на панелі активності.

Які події з’являються на панелі активності

На панелі активності виникають події в режимі реального часу, наприклад, зміна статусу, пропозиції дружби, фотографії, відео, посилання, активність в додатках, що використання кнопки ” Like і коментарі.

Цю активність можна побачити в інших місцях на Facebook. Панель активності інформує Вас про неї в режимі реального часу

Як приховати або змінити розмір панелі активності

Ви можете приховати панель активності або змінити її розмір двома способами, в залежності від того, відкрито панель чату або закрита.

Якщо бічну панель чату закрита, Ви можете приховати панель активності, натиснувши на значок Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності в правому верхньому куті панелі активності. Повторне натиснення на піктограмі відобразить панель активності.

Якщо бічна панель чату відкрита, Ви можете збільшити або зменшити панель активності, перетягуючи прямокутник між індикатором активності і чатом вгору або вниз. Потягніть його вгору, щоб приховати панель активності.

Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності

Чому не бачу панель активності Facebook

Якщо ви не бачите панелі активності в акаунті Facebook, перевірте, чи не була вона прихована або зменшена до мінімуму.

Читайте також:
Реклама в Instagram: як налаштувати рекламу Instagram через Фейсбук

Щоб відобразити панель активності, якщо панель чату закрита, натисніть Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності Відображення активності в правому верхньому куті новини.

Панель активності Facebook – використання й параметри конфіденційності

Якщо бічна панель відкрита, Ви можете збільшити або зменшити розмір панель активності, перетягуючи прямокутник між індикатором активності і чатом вгору або вниз. Перетягніть рядок вгору, щоб приховати панель активності або вниз, щоб відкрити панель активності.

Ви також можете не мати з’єднань з людьми або сторінками, які часто використовують, тому кількість активності не достатньо для того, щоб панель активності була для Вас корисною. Панель активності бачать тільки люди, на акаунтах яких є певна кількість активності.

Якщо ви хочете бачити більше активності, Ви можете:

  • Додати людей, яких знаєте, друзі.
  • Відкрийте для себе додатка в Facebook.
  • Підпишіться на сторінки Facebook, які Вам подобаються.

Чому панель активності іноді перестає оновлюватися

Панель активності перестає оновлюватися після 15 хвилин бездіяльності користувача. Коли система помічає, що Ви використовуєте сторінки, стрічка активності знову почне оновлюватися.

Панель активності та конфіденційність

Користувачі, що входять в аудиторію посади, можуть побачити ваш коментар або лайк у стрічці новин або на панелі активності і в інших місцях на Facebook. Коло аудиторії поста Ви можете переглянути, перейшовши до нього, і, встановивши курсор на значок вибору аудиторії.

Наприклад, ви можете коментувати фотографії членів вашої родини, опубліковані тільки для членів сім’ї. Тоді ваш друг, який не відноситься до числа одержувачів фотографії, не побачить інформацію про коментарях на панелі активності і в стрічці новин.

Моя довідка - Корисні поради