Огляд Facebook Device | Куди ввести код для телевізора

У Мережі часто задаються питання з приводу Facebook Device і особливостей користування цим сервісом. З допомогою опції можна розширити функціонал соцмережі і входити в свій профіль з інших пристроїв, у тому числі з телевізора. Нижче розглянемо, у чому особливості інструменту, як він працює, і де вводити код для телевізора.

Що це таке

Facebook Device (для пристроїв) — опція, що дозволяє використовувати аккаунт в соцмережі для доступу до служб або додатками на камерах, Смарт ТВ, принтерах або іншому устаткуванні. Інструмент підходить для входу, розміщення матеріалів та вирішення інших завдань. Крім того, з його допомогою можна переглядати відео та інтегрувати вхід через Фейсбук, щоб люди могли зайти в додаток або сервіс через свій профіль.Огляд Facebook Device | Куди ввести код для телевізора

Як дивитися відео з Fb на Смарт ТВ за допомогою Facebook Device

Багато користувачів дивляться відеоролики з Fb на телевізорі. Для цього можна використовувати один з двох методів.

Спосіб №1:

  1. Переконайтеся, що ТБ підключений до мережі Вай-Фай або пристрої для трансляції (Самсунг ТБ, Хромкаст або інше).
  2. Увійдіть у додаток Fb на смартфон або ПК, а після відшукайте потрібне відео.
  3. Доторкніться до значку передачі на ТБ праворуч угорі ролика.
  4. Виберіть телевізор для перегляду відео.

Спосіб №2:

  1. Скачайте програму Facebook Watch для телевізора через магазин додатків для свого телевізора.
  2. Увійдіть в програму і натисніть Продовжити на Fb.
  3. Перейдіть на додаток соцмережі в телефоні текст повідомлення та натисніть Підтвердити. Розглядаючи, куди ввести код Фейсбук девайс можна використовувати і інший метод — відразу перейдіть за посиланням Facebook Device на ПК або смартфоні посилання facebook.com/device введіть код вручну і натисніть Продовжити.
Читайте також:
Як зробити замітки в Фейсбук і опублікувати?

Огляд Facebook Device | Куди ввести код для телевізораЗазначене вище додаток доступний на різних платформах ТВ — Амазон Фаєр, Андроїд, Окулус, Самсунг Смарт та інших.

Інтеграція в Facebook за допомогою Facebook Device

Систему Facebook Device можна використовувати для налаштування свого сервісу та можливості переходу на нього інших користувачів. Мова йде про входження людини на інтернет-майданчик через особистий профіль в соцмережі.

Для налаштування інтерфейсу користувача зробіть наступне:

  1. Оформіть заклик до дії. Для початку необхідно запропонувати користувачеві увійти через Fb на сервіс. Для цього створіть кнопку, на якій буде відповідний напис (наприклад, Вхід або Підключення через Fb).
  2. Інформуйте людини про те, що йому потрібно перейти на певний сайт і вказати код. Для цього необхідно оформити повідомлення з рекомендацією переходу за посиланням facebook.com/device, а там вказати, як ввести код для телевізора. Тут же вказується набір символів, що складається з 6-12 знаків.
  3. Встановіть поруч кнопку Закрити або Скасування, що дозволяє скасувати вхід.

Огляд Facebook Device | Куди ввести код для телевізора

Людина натискає на кнопку і проходить процес авторизації. Як тільки він потрапляє на сторінку facebook.com/device необхідно ввести код. Після зазначення цього набору символів і натискання кнопки Продовжити користувач вибирає дозвіл, яке він надає додатком. У разі успішного входу з’являється відповідне повідомлення на сторінці. При цьому створюється зручне середовище для роботи з Facebook Device. Надалі можна вийти з профілю.

Підсумки

Із сказаного видно, що Facebook Device використовується для вирішення двох завдань — перегляду відео, а також входу на інші ресурси через свій профіль. Таке можливо при правильній настройці з боку користувача сайту. Введення коду для ТБ здійснюється за посиланням facebook.com/device. При переході по ній користувачам доступно спеціальне поле. Там необхідно ввести кілька цифр, а після слідувати інструкції.

Читайте також:
Як увійти в фейсбук без логіна та пароля - Легко

Моя довідка - Корисні поради