Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Багато великі інтернет майданчики вводять систему навчання і сертифікації фахівців з реклами. Світ SMM дуже широкий і часто в цій області люди працюють в абсолютно різних напрямах. Сертифікація допомагає внести певний порядок в ці ряди, підтвердити рівень знань і полегшити маркетологу професійне просування…….Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

У фейсбуці діє освітня система BluePrint, на основі отриманих знань можна пройти іспит і отримати підтверджуючі документи. Розглянемо, як отримати сертифікат facebook blueprint і що для цього потрібно.

Що таке BluePrint

Система навчання від корпорації Facebook – це унікальна можливість абсолютно безкоштовно отримати знання по всіх напрямках цифрового маркетингу.

Головні принципи системи:???

 • Онлайн курси розроблені у вигляді модулів: уроки скомпоновані на теми, а теми включені в серії. Можна вибирати напрямки в залежності від інтересів і рівня підготовки. Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки
 • Стати учасником програми можуть всі бажаючі, для цього необхідно мати лише акаунт у фейсбуці.
 • Реєструючись в BluePrint, користувач отримує особистий кабінет, в якому може відстежувати власний прогрес.
 • Темп навчання користувач вбирає самостійно, виходячи з власних можливостей.
 • За підсумком кожного тематичного розділу необхідно пройти тестування – це проміжний контроль, він не дає право на сертифікат.

Як почати тестування ??? — посилання Тут

Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Для чого

Навчання на фейсбук – це можливість вивчити розробку, планування, налаштування, купівлю і розміщення реклами на таких майданчиках, як Facebook, Instagram і Messenger «з перших рук».

Крім того, офіційні сертифікати фейсбук по рекламі BluePrint високо цінуються у світі маркетингу (особливо в зарубіжних компаніях).Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Такий документ говорить багато про професіоналізм свого власника, його достовірність легко перевірити онлайн.

Читайте також:
Як видалити сторінку (аккаунт) у Фейсбук назавжди | Віддалитися в Facebook

Електронний варіант можна додати в портфоліо і розмістити на своїй сторінці.

Які іспити

В даний час список доступних іспитів суттєво розширився. З моменту появи системи були доступні сертифікати фейсбук двох видів: для планувальників і фахівців по закупівлі реклами.

Сьогодні можна здавати іспити по п’яти напрямах:???

 1. Facebook Certified Media Planning Professional. Оцінює рівень підготовки в розробці стратегії та маркетингового плану. Випробування триває 105 хвилин.
 2. Facebook Certified Media Buying Professional. Відбір кращих кандидатів в області купівлі реклами. Іспит розрахований на 105 хвилин.
 3. Facebook Certified Ads Product Developer I. Розробник рекламних продуктів першого рівня. Інтеграція маркетнговых рішень: піксель, стандартні події, налаштовані конверсії.
 4. Facebook Certified Ads Product Developer II. Рекламний розробник другого рівня. Ступінь володіння передовими рішеннями: SDK/події в додатку, динамічна реклама, оффлайн-конверсії.
 5. Facebook Certified Ads Product Developer III. Розробник третього рівня. Налаштування та усунення неполадок з інтеграціями API.Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Іспити для розробників включають в себе тестову частину і завдання по кодуванню. Тривають 90 хвилин.

Як підготуватися

Для того щоб успішно пройти перевірку необхідно:

 1. Повністю освоїти навчальний матеріал за своїм профілем. У завданнях зустрічаються специфічні питання на теми, рідко зустрічаються в повсякденній роботі маркетолога.
 2. Мати хороший рівень англійської мови. Ні один з іспитів не приймається російською. Професійна сертифікація фейсбук для планувальників і закупівельників доступна ще на китайською, японською, німецькою, португальською та іспанською. Розробники ж їх здають тільки по-англійськи. У зв’язку з цим має сенс проходити навчання по-англійськи, щоб легко орієнтуватися в складних специфічних термінах.
 3. Для перевірки своїх сил є можливість пройти пробне тестування.
 4. Обов’язково переконайтеся в тому, що ПІБ в вашому профілі повністю відповідає даним у документах, у іншому випадку за 24 години до іспиту необхідно зареєструвати новий акаунт, з точними даними.
 5. Перш ніж оплачувати участь у випробуваннях, необхідно перевірити відповідність девайса і технічного оснащення (камера, мікрофон) технічним вимогам. Це можна зробити тут.
 6. В момент подачі заявки на іспит стане відома ціна. Вона відрізняється в різних країнах. У Росії зараз встановлена вартість $75.
Читайте також:
Що означає блокування аккаунта в Фейсбук, як відключити або видалити обліковий запис

Раджу глянути ?

Як проходить і правильні відповіді

Процес складання іспиту не можна назвати простим:

 1. Для початку необхідно пройти онлайн співбесіду із співробітником компанії англійською мовою.
 2. У ході бесіди потрібно продемонструвати водійське посвідчення або закордонний паспорт.
 3. По веб-камері спеціаліст огляне кімнату, в якій ви знаходитесь. Присутність інших людей або шпаргалок відразу ж анулює результати.
 4. Всі сторонні програми на комп’ютері повинні бути відключені, тестування проходить у захищеному браузері.
 5. Список питань строго засекречений, кожен новий випробуваний одержує індивідуальні завдання.
 6. Успішна сертифікація facebook blueprint можлива, якщо правильні відповіді становлять не менше 70 % від загального числа питань.
 7. Результати видно відразу ж Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки !!!
 8. Перескладання можлива через 5 днів. Кількість спроб не обмежена, але кожна буде оплачуватися за повною ціною. Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Нагорода:

У разі успішної здачі вам буде присвоєно цифровий значок, що підтверджує рівень компетенції. Такий сертифікат дійсний протягом одного року. Після закінчення терміну його доведеться підтверджувати знову. Це легко пояснити стрімким розвитком ринку і технологій, а також частими оновленнями у самому фейсбуці. Офіційна сертифікація від Facebook за рекламу і не тільки

Моя довідка - Корисні поради