Однокласники через Фейсбук моя сторінка | OK.ru Facebook

Користувачі Мережі часто запитують щодо взаємодії таких «елементів» — Однокласники, Фейсбук, моя сторінка. Іншими словами, люди цікавляться, як зареєструватися в Однокласниках через Facebook, і можна це зробити. Нижче розглянемо, як правильно увійти в свій профіль, можна ділитися інформацією через Fb, і в чому головні відмінності соціальних мереж.

Особливості реєстрації через Фейсбук

Для реєстрації в Однокласниках можна використовувати профіль у Facebook. Для цього виконайте такі кроки:

  1. Увійдіть на сторінку Однокласники.
  2. Натисніть на значок «F» у синьому квадраті.

Однокласники через Фейсбук моя сторінка | OK.ru Facebook

  1. Введіть дані для входу в Фейсбук (логін і пароль).

Однокласники через Фейсбук моя сторінка | OK.ru Facebook

  1. Підтвердіть свою згоду, що додаток отримає фото і e-mail вашого облікового запису. Тут же можна натиснути кнопку Редагувати для внесення правок.
  2. Заповніть поля, які пропонують Однокласники (дату народження), ПІБ, стать і тисніть далі.

Після цього користуйтеся новоствореним профілем. При бажанні можна внести додаткові відомості на сторінку, щоб іншим людям було простіше знайти. Після реєстрації для входу в Однокласники достатньо буде натиснути значок Facebook, щоб система автоматично перенесла користувача в особистий кабінет ОК. Це швидкий і зручний спосіб авторизації в соціальній мережі Однокласники через Фейсбук.

Як поділитися з Fb в ОК

Соціальна мережа Fb дозволяє клієнтам ділитися інформацією. Після додавання посту можна натиснути на кнопку Поділитися, після чого вибрати один з доступних варіантів:

  • поділитися в своїй хроніці або хроніці одного;
  • поділитися в групі чи заході;
  • поділитися на сторінці, на якій ви керуєте або в особистому повідомленні.

Однокласники через Фейсбук моя сторінка | OK.ru FacebookВсі можливості обмежені однією соціальною мережею Fb. При цьому багато хто питає, як з Фейсбуку поділитися картинкою, відео або іншою інформацією в Однокласниках.

Безпосередньо такої можливості немає, але можна копіювати посилання на посаду і поділитися нею на своїй сторінці в ОК.

У чому відмінності соцмереж?

На завершення коротко зазначимо, ніж Фейсбук відрізняється від Однокласників.

Читайте також:
Як створити бізнес акаунт у фейсбук - Покроково

Fb — це сервіс, який прийшов до Росії з США. Спочатку він застосовується для спілкування студентів в американських ВУЗах, а згодом поширився на весь світ. На сьогодні аудиторія соцмережі перевищує 800 млн осіб, які мають зареєстровані акаунти. При цьому 750 мільйонів чоловік входить на сторінку щодня. Крім того, майже кожна компанія має сторінку в Fb.

Якщо виходити з російськомовної аудиторії, поки що вона обмежується 5-6 мільйонів людей. Сервіс володіє приємним інтерфейсом і великими можливостями для користувачів. Тут безліч людей викладають інформаційний контент, який корисний мільйонам людей. Передбачено багато розважальних постів і навіть можливість заробітку.

ОК — російська соцмережа, яка працює з 2006 року. Її власником є великий бренд Mail.ru. Головні користувачі сторінок — жителі країн СНД, а загальне число зареєстрованих користувачів становить 250 млн чоловік. Велика частина клієнтів соцмережі — люди у віці від 30 років. Інтерфейс ОК більш убогий, ніж у конкурента. Є можливість створення груп за інтересами, доступно багато розваг, а також можливість для заробітку. Сервіс відрізняється швидкою реєстрацією і зручним входом через сторінки інших соцмереж (у тому числі Fb).

Моя довідка - Корисні поради