Обмеження на використання функцій Facebook за порушення правил

Facebook прагне до підтримання безпечної, надійної середовища, в якій люди можуть краще зрозуміти знайомих з реального світу.

Нижче наведені додаткові відомості про системи безпеки і ключових принципах соціальної мережі, які дозволяють всім приємно використовувати сайт.

Які дії порушують правила Facebook

 • Порушення Правил Facebook: Публікація контенту, що містить наготу, загрози, пропаганда ненависті або графічне зображення насильства, а також використання сайту для переслідування іншої особи.
 • Надмірне використання функцій: Існують ліміти, що обмежують частоту, з якою ви можете використовувати функції на сайті. Надмірне використання функції не допускається, оскільки може дратувати і турбувати інших користувачів.

Чому соціальна мережа вводить обмеження

Обмеження введені для запобігання зловживань при використанні функції сайту, а також для захисту від спаму і випадків хуліганства.

Які граничні обмеження

На жаль, дати яких-небудь конкретних даних щодо встановлених меж частоти – неможливо. Ліміти використання конкретних функцій Facebook, після досягнення яких служба надсилає попередження, визначаються не на основі конкретного числа випадків використання функції, а на підставі цілого ряду різноманітних факторів, таких як частота, тривалість і кількість випадків.

Які типи змісту заборонені на Facebook

Зміст видаляється з сайту, якщо порушує Правила Facebook.

Деякі типи вмісту, публікація яких заборонена:

 • Матеріали із зображенням оголеного тіла;
 • Мова пропагує ненависть, що містить погрози або пряме напад на людину або групу;
 • Зміст, зображує членоушкодження та зловживання насильством;
 • Фішинг або шахрайство;
 • Спам.

Як подивитися віддалене вміст

З технічних причин, а також міркувань безпеки Facebook не може надати опису або копій віддаленого змісту, якщо раніше воно не було прикріплено до повідомлення з попередженням.

Поради щодо безпечного використання Facebook

Використовуйте особисті дані

Facebook є спільнотою, в якому користувачі надають зміст і спілкуються з реальними даними. Коли всі використовують справжні імена та прізвища, завжди знаєш, з ким маєш справу. Це рішення не тільки полегшує знаходження шуканих людей, але також підвищує рівень безпеки спільноти.

Якщо ви помітили в стрічці користувачів, які можуть видавати себе за іншу особу або користуватися вигаданими іменами і прізвищами, повідомте про це.

Якщо ви хочете представляти на Facebook компанію, бренд, тварина, ідею або організацію, Вас можуть зацікавити сторінки на Facebook.

Якщо ви хочете тільки поговорити про спільні інтереси та ідеї з родиною, друзями або однодумцями, спробуйте використовувати групи на Facebook.

Ставтеся до інших з повагою

Так як соціальна мережа – це місце, де люди повинні почувати себе вільно, надаючи зміст і формуючи контакти, не допускається дій, які можуть призвести до втрати почуття безпеки.

Заборонено використовувати сайт для налагодження контакту з незнайомими людьми через небажані повідомлення, запити на додавання в друзі або інші дії. Незважаючи на те, що деякі програми зовнішніх розробників можуть до цього заохочувати, тим не менш це несумісно з принципами Facebook.

Для того, щоб Ваші дії не були визнані, що порушують правила, зверніть увагу на частоту і характер відправлених вами повідомлень, запити на додавання в друзі, коментарі та посилання, які Ви публікуєте на сайті.

Крім того, хоча Facebook дозволяє користувачам відкритий обмін матеріалами, зверніть увагу, що деякі дії порушують Заява про права та обов’язки:

 • Матеріали, що зображують оголених людей;
 • Зміст безпосередньо небезпечне для людини або групу;
 • Зміст, зображує незаконне використання наркотичних речовин;
 • Зміст, містять де занадто багато насильства.

Спілкуйся з людьми, яких ви знаєте

Коли хтось стає Вашим другом на Facebook, ви відкриваєте цій людині доступ до своєї стрічці профілю. Тому спочатку подумайте, чи хочете ви надавати даній особі свою інформацію.

Користувачі, чиї запити на додавання в друзі ви відхиляєте, ніколи не будуть про це поінформовані, тому немає ніяких причин, щоб відчувати себе некомфортно, відкидаючи запрошення від когось, кого погано знаєш. Використовуйте пошук друзів, щоб знайти справжніх друзів на Facebook.

Використовуйте налаштування конфіденційності

Facebook має в своєму розпорядженні точними налаштуваннями конфіденційності, які дозволяють користувачам налаштовувати способи використання та обміну інформацією.

Наприклад, якщо ви отримуєте занадто багато повідомлень від зовсім незнайомих людей, ви можете знизити свою видимість в пошуку або заборонити особам, які не є Вашими друзями, можливість надсилання повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради