Обмеження для профілю Facebook без підтвердження e-mail

Як підтвердити електронну пошту на Facebook

Для завершення реєстрації на Facebook Ви повинні підтвердити, що у вас є адреса електронної пошти, вказану при реєстрації вашого облікового запису.

Щоб підтвердити свою адресу електронної пошти, натисніть на посилання в листі з підтвердженням реєстрації на Facebook. Якщо ви не можете знайти відповідне повідомлення електронної пошти і підтвердити свій аккаунт, зв’яжіться зі Службою підтримки Facebook.

Обмеження для профілю Facebook без підтвердження e mail

Різниця підтвердження e-mail і перевірки облікового запису

Як тільки ви створили свій аккаунт Вам потрібно підтвердити свою адресу електронної пошти, щоб адміністрація соціальної мережі була впевнена, що посилає інформацію про вашому акаунті на правильну адресу. Знайдіть повідомлення електронної пошти від Facebook і натисніть на посилання в ньому, щоб підтвердити свою адресу електронної пошти.

Після підтвердження адреси електронної пошти, ви можете підтвердити свій аккаунт. Верифікація облікового запису підвищує рівень довіри необхідний для виконання певною діяльністю на Facebook, наприклад, реєстрація імені користувача.

Чому я отримав запит на підтвердження по електронній пошті

Після того як ви зареєстрували акаунт на Facebook або додали новий адресу електронної пошти в існуючий особистий кабінет, Facebook надсилає вам запит по електронній пошті. Це дозволяє переконатися, що адреса електронної пошти, пов’язану з вашим акаунтом належить вам.

Обмеження для профілю Facebook без підтвердження e mail

Для того щоб підтвердити адресу, просто натисніть на посилання в повідомленні електронної пошти. Якщо ви реєструвалися на Facebook і отримали запит на підтвердження електронною поштою на помилку, ви можете деактивувати свій обліковий запис, натиснувши на посилання в нижній частині електронної пошти.

Обмеження для непідтвердженого облікового запису Facebook

Надсилання повідомлень або запису в Хроніці

До підтвердження облікового запису електронної пошти не можете відправляти повідомлення, залишати записи на дошках друзів, додавати повідомлення в обговоренні, знаходити друзів, прикріплювати теги друзів на фотографіях чи примітках, писати коментарі за змістом, вступати в групи.

Це обмеження було введено з міркувань безпеки. Для підтвердження адреси електронної пошти, натисніть на посилання в листі з підтвердженням реєстрації на Facebook.

Що буде, якщо не підтвердити реєстрацію на Facebook

Непідтверджені акаунти будуть діяти протягом трьох днів. Через три дні, ви не з можете увійти в свій аккаунт.

Виправлення адреси електронної пошти:

  1. Натисніть кнопку Параметри електронної пошти, яка відображається на правій стороні жовтої рядка у верхній частині головної сторінки.
  2. У новий адресу електронної пошти, введіть дійсну адресу електронної пошти.
  3. Введіть ваш пароль і натисніть Підтвердити.
  4. Підтвердження буде надіслано на новий адресу електронної пошти. Щоб підтвердити свій обліковий запис, натисніть на посилання для підтвердження, содержащеюся в повідомленні.
Моя довідка - Корисні поради