Неможливо увійти в Фейсбук: чому і що робити

Часто власники акаунтів в Facebook стикаються з проблемою неможливості входу на свою сторінку. Після декількох невдалих спроб вони реєструються заново або пишуть в техпідтримку: «Не можу зайти в «Фейсбук». Проте вийти з даної ситуації можна, не вдаючись до сторонньої допомоги і не заводячи нової сторінки.

Неможливо увійти в Фейсбук: чому і що робитиВхід у Фейсбук.

Технічні неполадки

«Фейсбук» може бути недоступний з технічних причин. Не слід забувати, що він є найпопулярнішою соціальною мережею на планеті: щодня на сайт заходить близько 500 млн осіб. Але є дні, коли ця цифра збільшується в кілька разів, у результаті чого зростає навантаження на сервер, «Фейсбук» стає недоступний для відвідувачів.

Найчастіше на вирішення такої проблеми у програмістів компанії йде від 10 до 15 хвилин. Тому якщо ви не можете зайти на сайт, необхідно почекати деякий час, після чого знову спробуйте завантажити сторінку.

Якщо обліковий запис не заблокували, відновити доступ можна, знаючи номер телефону, закріпленого за аккаунтом. Техпідтримка «Фейсбуку» не змінює пароль на прохання зареєстрованої особи, тому користувач повинен самостійно відновити його.

Сервісне обслуговування

У мережу буває неможливо зайти, коли фахівці займаються технічним обслуговуванням. В такому випадку ви побачите напис: «Facebook скоро знову буде з вами». Причому одні люди можуть заходити на сайт вільно, а для інших доступ закритий, але це не говорить про те, що людина заблокований.

Можна спробувати зайти на сторінку з іншого браузера. Часто такий прийом дозволяє вирішити проблему.

Як почистити файл hosts

Спочатку користувачеві потрібно зайти в «Мій комп’ютер». Далі необхідно натиснути на «Диск C», вибрати папку Windows, потім System32 і перейти на вкладку Drivers. Після цього слід вибрати Etc і відкрити Host за допомогою програми «Блокнот», клікнувши на файл правою кнопкою миші. В Host необхідно видалити всі рядки, що містять назву сайту.

Слід бути уважним, тому що назви деяких рядків можуть бути тільки візуально схожі на Facebook. Після видалення необхідно закрити Host, а потім зберегти всі зміни.

Почистити кеш і куки (cookies)

Відновити доступ до свого аккаунту може допомогти чистка кеша, cookies. Для цього необхідно відкрити браузер на комп’ютері, зайти в налаштування і вибрати кнопку «Видалити всі тимчасові файли». Вони можуть заважати коректної роботи сайту.

Читайте також:
Як запустити відеотрансляцію на Facebook – правила і обмеження

Неможливо увійти в Фейсбук: чому і що робитиПочистити кеш і куки.

Відсутність підключення до мережі інтернет

Якщо неможливо зайти в Facebook, потрібно перевірити, чи є доступ в інтернет. При зміні роутера або модему може статися збій. Тоді при вході на свою сторінку з’являється напис «Доступ заборонений». Вирішити проблему можна, відключивши пристрою від мережі і перезавантаживши їх. У більшості випадків проблема вирішується.

Блокування IP-адреси

У рідкісних випадках в акаунт не можна зайти з-за того, що зроблена блокування IP-адреси. Є країни, в яких Facebook не працює. Так, люди, які приїхали, наприклад, у Китай, де закритий доступ до соцмережі, не зможуть зайти на свої сторінки.

У Росії можуть обмежити доступ місцеві провайдери. Організації часто блокують IP-адреси, щоб працівники не заходили на особисті сторінки в соцмережі і не відволікалися від справ.

Теоретично, щоб обійти блокування, можна скористатися анонімайзер. Додаток маскує IP-адресу і дозволяє користувачам зайти з іншого IP. Але на робочому місці цей метод навряд чи допоможе, тому що служба безпеки, найімовірніше, виявить спробу входу на сайт, і у працівника, який користується соцмережами в робочий час, можуть бути неприємності. З цієї причини на роботі заходити в «Фейсбук» можна тільки з особистого телефону або ноутбука.

Перевірити на віруси

Якщо не вдається увійти на свою сторінку, причина може полягати в вірусній атаці. Встановлений антивірус не дає гарантії того, що комп’ютер не заражений шкідливими програмами. Користувач часто сам дозволяє вкорінитися в ПК вірусів, відвідуючи ненадійні сайти.

Ознаки, що вказують на зараження комп’ютера:

  1. Facebook попереджає, що ПК ймовірно заражений;
  2. Користувачі бачать повідомлення про можливої вірусної атаки з інформацією про те, що можна відправити SMS, щоб розблокувати обліковий запис.
Читайте також:
Як видалити фейсбук обліковий запис з телефону Назавжди -100%

В такому випадку слід спочатку запустити антивірус. Він перевірить систему та очистити комп’ютер від вірусів. SMS відправляти не потрібно. Коли програма закінчить роботу, користувач зможе відкрити свою сторінку на «Фейсбуці».

Моя довідка - Корисні поради