Не приходить СМС код підтвердження Фейсбук на телефон

Користувачі соцмережі нерідко стикаються з ситуацією, коли в процесі реєстрації або інших дій не приходить код підтвердження Фейсбук на телефон. Причиною може бути збій сервера, неправильний номер телефону або інші проблеми, що перешкодили повідомленням дістатися до адресата. Нижче докладно розглянемо, як діяти в таких обставинах, і в чому може бути причина затримки SMS.Не приходить СМС код підтвердження Фейсбук на телефон

Причини

Відправка коду підтвердження на телефон користувача Фейсбук — міра, спрямована на захист системи від створення безлічі фейкових акаунтів і створена для зручності самого користувача. Після введення номера людина може відновити доступ до профілю, налагодити повідомлення про важливі події або скористатися іншим функціоналом.

Але бувають ситуації, коли в Facebook не приходить СМС з кодом. Цій події може бути кілька пояснень:

 1. Повідомлення класифіковано як спам і видалений. Це можливо, якщо на смартфоні встановлена програма, що перевіряє вхідні СМС і видаляє «зайві» оповіщення. Спробуйте на час відключити програму.
 2. Включений режим польоту. Часто код підтвердження Фейсбук не приходить, якщо телефон перебуває в режимі “У літаку”. Якщо так, поверніть пристрій до нормального стану.
 3. Збій сервера. Не виключено, що труднощі виникли і на самому сервері Facebook. У такій ситуації є два шляхи — дочекатися нормалізації ситуації або звернутися в підтримку соцмережі з питанням.
 4. Помилка в зазначенні номера. Поширена причина, чому не приходить код підтвердження в Фейсбук — помилка в номері телефону. Ще раз зайдіть у налаштування і переконайтеся, що дані вказані правильно.

Не приходить СМС код підтвердження Фейсбук на телефонЯкщо розглянуті кроки не допомогли, спробуйте переставити СІМ-карту в інший телефон і снувати подати запит на отримання коду підтвердження від Фейсбук. Якщо і в цьому випадку комбінація не приходить, виконайте наведені нижче кроки.

Читайте також:
Стажування у facebook співробітників - вся інформація

Що робити, якщо не приходить код підтвердження

Якщо ви зіткнулися зі збоєм перевірки безпеки Фейсбук, коли СМС приходить, скористайтеся рекомендаціями самої соцмережі.

Пройдіть такі етапи:

 1. Перейдіть по посиланню facebook.com/confirmemail.php, щоб подивитися введений телефон. Якщо в ньому помилки, тисніть на посилання «Невірний номер?». Після цього введіть правильні дані і натисніть Додати.
 2. Увійдіть у вказаній вище посиланню і тисніть на рядок «Ви не отримали SMS?». Після цього клікніть Зателефонувати і дочекайтеся дзвінка від сервера Фейсбук.
 3. Натисніть на посилання «Ви не отримали SMS?» і запросіть його відправку ще раз.
 4. Використовуйте електронну адресу і додайте його. Якщо не приходить код підтвердження на Фейсбук, спробуйте підтвердити дані не через телефон, а за допомогою e-mail.

У більшості випадків розглянуті кроки допомагають з вирішенням проблеми.Не приходить СМС код підтвердження Фейсбук на телефон

Додаткові рішення

При виникненні труднощів з доставкою СМС в Фейсбук з кодом підтвердження зробіть наступні кроки:

 1. Почистіть історію повідомлень на телефоні. Бувають ситуації, коли не приходить SMS з-за переповнення пам’яті пристрою. Після видалення зайвої інформації перезавантажте пристрій. Якщо все нормально, код підтвердження має надійти автоматично.
 2. Почекайте кілька годин, а згодом знову запитаєте перевірку. Якщо з другої спроби все пройшло нормально, значить, причиною були збої на стороні сервера.
 3. Вимкніть всі програми, які потенційно могли б блокувати надходження повідомлення. Перевірте смартфон на факт вірусів і видаліть шкідливе ПЗ, якщо воно було знайдено.
 4. Напишіть в техпідтримку. Якщо попередні кроки не дають результату, напишіть лист адміністрації та детально викладіть суть проблем. Перед виконанням подальших кроків дочекайтеся відповіді та роз’яснень фахівців.

Розглянуті кроки повинні допомогти у вирішенні ситуації. В кінцевому підсумку код підтвердження завжди приходить на телефон і дозволяє завершити розпочатий процес.

Читайте також:
Як розблокувати рекламний акаунт у Фейсбук

Не приходить код підтвердження при налаштуванні СМС-повідомлень від Фейсбук

Перевірочні дані часто не приходять при налаштуванні SMS-повідомлень від Facebook. Якщо ви недавно купили номер телефону в іншого оператора, логічно, що дані не надійдуть. У разі, коли номер не змінювався, скористайтеся такими рекомендаціями:

 • переконайтеся, що повідомлення оговтується на правильний номер;
 • приберіть будь-які підписки у кінці повідомлень, що відправляються в Фейсбук (можливо, причина саме в цьому);
 • спробуйте відправити SMS зі словом Fb або On по телефону 32665;
 • почекайте 24 години (іноді саме це необхідно для доставки СМС адресату).

Якщо проблему не вдається вирішити розглянутими методами, пишіть в техпідтримку. Детальну інформацію можна отримати за посиланням facebook.com/help/186570224871049.

Підсумки

Тепер ви знаєте, в чому можуть бути причини ситуації, коли не приходить код підтвердження Фейсбук на телефон. З урахуванням результатів перевірки приймайте рішення про подальші дії. У більшості випадків проблема з доставкою виникає із-за неправильно введеного номера або збоїв на сервері. Якщо ж ситуація не вирішується, на допомогу завжди приходить техпідтримка Facebook.

Моя довідка - Корисні поради