Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

На форумах і в пошукових запитах часто зустрічається питання, чому не працює Фейсбук сьогодні, і що робити в такій ситуації. Експерти виділяють кілька причин появи такої повідомлень — збої на стороні сервера, забруднення кешу, дія вірусів або відсутність підключення до Мережі. Розглянемо, як діяти, якщо Фейсбук раптом перестав працювати саме сьогодні і зараз, а наявних знань недостатньо для усунення проблеми.Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

Чому не працює Facebook сьогодні — причини й рішення

На практиці існує декілька причин, чому користувач не може увійти в Фейсбук і авторизуватися під своїми даними для спілкування з друзями. Виділимо основні.

Відсутність Інтернету

Поширена причина, чому не працює Facebook сьогодні — відсутність підключення до Інтернету. У такому випадку потрібно перевірити факт з’єднання з Мережею шляхом входу на будь-який інший сайт (наприклад, Гугл). Якщо не вдається зайти ні на один ресурс, причин може бути багато — неправильне налаштування або несправність роутера, збої в підключенні комп’ютера, проблеми у провайдера і т. д. Це окрема тема, тому вникати в неї не будемо.

Якщо сьогодні не працює тільки цікавить соцмережа, проблема в іншому. У ситуації, коли інші сайти нормально завантажуються, а Facebook немає, перевірте ПК на віруси (про це піде мова нижче).Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

Дія вірусного ЗА

Користувачі часто панікують, якщо не можуть увійти в улюблені соцмережі. Вони запитують, що трапилося з Фейсбуком, чому не можу зайти, адже у інших людей сьогодні все працює нормально. Якщо браузер не «пускає» на конкретний сайт (у тому числі Facebook) і пише, що немає можливості відобразити сторінку або потрібно пройти активацію по SMS, причина — вірус у ПК. Висока ймовірність, що якась шкідлива програма дісталася до файлу host і внесла в неї зміни.

Щоб вирішити проблему сьогодні і отримати доступ до соцмережі, зробіть такі кроки:

  • увійдіть в Мій комп’ютер, а далі — Диск;
  • перейдіть в папку Windows і знайдіть там документ System 32;

Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

 • натисніть на папку Drivers, перейдіть в Ect;
 • знайдіть там документ Host.

Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

Натисніть на файл правою кнопкою миші і виберіть відкриття за допомогою Блокнота або Notepad. Вивчіть зміст документа і видаліть з нього всі зайві посилання на сайти, що в першу чергу Facebook.com. Будьте уважні, адже вірус може додати написи, які зовні схожі на назву Фейсбуку, але відрізняються однією або декількома буквами.

Після видалення зайвих даних збережіть зміни в Host і закрийте папку. Тепер перевірте, чи працює Фейсбук чи ні. Проробіть цю операцію прямо сьогодні. Можливо, у вказаному файлі вже є заблоковані сайти. Надалі, щоб уникнути проблеми захисту ПК від вірусів. Встановіть ліцензійне ПЗ, а також включіть брандмауер Віндовс. Для вирішення завдання увійдіть в меню Пуск, далі Панель управління. Там виберіть Безпека брандмауер Windows, увійдіть в розділ і тисніть на кнопку включення.Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

Якщо після виконаних дій Фейсбук не працює, причина в іншому, наприклад, у збоях самого постачальника послуги.

Збої в роботі сервера

Якщо офіційний сайт і месенджер Фейсбук не працюють сьогодні у багатьох людей, це може свідчити про проблеми на стороні сервера. Останні події показали, що такі випадки не є рідкістю. Тільки в 2019 році відбулося кілька серйозних подій:

 1. 13 березня користувачі почали скаржитися, мовляв, сьогодні не працює Фейсбук. Збої у соцмережі почалися в 16.00 і продовжилися на наступний день (14 березня). Адміністрація не дала остаточної відповіді про причини ситуації, але за неофіційними даними, це сталося через DDoS-атак або дій хакерів. З часом з’явилася нова версія, що збої викликані технічними неполадками.
 2. 29 травня з’явилися чергові скарги від клієнтів, що не працює Фейсбук на телефоні і ПК. Найбільше постраждали жителі Парижа, Берліна, Мілана і Лондона. Ряд повідомлень виходило і від жителів РФ і України.
 3. 3 липня відбувся більш глобальний збій, який торкнувся і інші сервіси — ВотсАп і Инстаграмм. Фейсбук та інші соцмережі не працювали в багатьох країнах світу — РФ, США, Польщі, України і т. д. Причиною стали проблеми в роботі DNS-сервера — найбільшої компанії Cloudfire, що захищає від атак і забезпечує безпечний доступ до сайтів. З-за технічних збоїв Фейсбук б закритий для доступу півгодини.

Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)Якщо з якоїсь причини Фейсбук не працює, можна поставити запитання на російському форумі або поспілкуватися у спеціальних темах ВКонтакте. Якщо інші користувачі сьогодні зіткнулися з такою ж проблемою, вона має глобальний характер. В такому випадку необхідно почекати, поки компанія вирішить проблеми, що виникли.

Що ще можна зробити?

Якщо сьогодні раптом не працює Фейсбук, можна зробити додаткові кроки. Розглянемо їх докладніше:

 1. Спробуйте увійти на сайт через VHOD.cc. Це спеціальний ресурс, призначений для відвідування різних соціальних мереж. Фейсбук входить у загальний перелік. Сервіс можна використовувати в якості стартової сторінки для відвідування соцмережі. Якщо раніше цей портал давав нормальний доступ, а сьогодні не працює, причина більш серйозна (відсутність Мережі, збій сервера, віруси).
 2. Почистіть кеш і куки. Для цього можна скористатися внутрішнім функціоналом браузеру використовувати спеціальні додатки або програми. Бувають ситуації, коли Фейсбук не працює або гальмує через забруднення кеша. Після чищення ситуація може нормалізуватися. Але навіть при відсутності збоїв варто час від часу здійснювати чистку.
 3. Оновіть браузер і антивірусне програмне забезпечення. Це додаткова міра, яка дозволяє захистити ПК від вірусів та уникнути збоїв в роботі соціальної мережі.

Якщо сьогодні не працює Фейсбук, не потрібно панікувати. Причина може лежати на поверхні. У багатьох випадках це банальна відсутність Інтернету. В інших ситуаціях причиною може бути дія вірусів або збої в роботі сервера. В останньому випадку доведеться набратися терпіння і дочекатися, поки що проблеми будуть усунені. Судячи з практики, на відновлення системи йде не більше кількох годин.

Не працює Фейсбук сьогодні на телефоні або ПК (Вирішено!)

Моя довідка - Корисні поради