Не можу зареєструватися в Facebook – чому і що робити?

Для створення сторінки у Фейсбук потрібно вказати коректні реєстраційні дані і підтвердити поштову скриньку. Проблеми можуть виникнути вже на першому етапі. Деякі користувачі не можуть зареєструватися в Фейсбук внаслідок некоректної імені або неправильно введеного адреси електронної пошти.

Не можу зареєструватися в Facebook   чому і що робити?Для успішної реєстрації потрібно ввести коректні дані.

Чому не виходить зареєструватися в Фейсбук

На сайті Фейсбук при відкритті головної сторінки з’являється поле для реєстрації.

Для створення сторінки потрібно вказувати наступні дані:

  • ПІБ;
  • номер телефону або поштова скринька;
  • дату народження;
  • стать.

Найпоширеніші проблеми на першому етапі реєстрації – це неприпустимий адресу пошти і невірно введене ім’я. І якщо з цим все в порядку, то далі можна зіткнутися з тим, що не приходить лист для підтвердження або при використанні посилання спливає помилка.

Не можу зареєструватися в Facebook   чому і що робити?Заповнення всіх полів у формі реєстрації.

Проблема може бути і в повільному інтернет-з’єднанні. Потрібно перезавантажити модем, а якщо використовується мобільний інтернет, то вимкнути і включити знову. Ще один можливий варіант – проблема з браузером. Потрібно спробувати пройти реєстрацію з іншого ПК або телефону. Важливо переконатися і в тому, що реєстрація відбувається на офіційному сайті, а не шахрайський, який створюється з метою отримати особисті дані, такі як пароль і логін. Адреса офіційної сторінки Фейсбук виглядає так – www.facebook.com. Перед тим як вводити свій пароль та логін, завжди потрібно дивитися на URL.

Неприпустимий адресу електронної пошти

Адреса поштової скриньки потрібно вводити в правильному форматі. Спочатку йде безпосередній адресу, потім символ ” @ ” та доменне ім’я сайту – mail.ru, gmail.com. На прикладі останнього це повинно виглядати так – vashaddress@gmail.com.

Читайте також:
Редагування дати народження в профілі на Фейсбук

Проблема може бути в тому, що вводиться адреса вже використовується, тому повторно зареєструвати на нього сторінку не вийде. В такому випадку можна відновити доступ до вже існуючого профілю і видалити його. Після цього адресу буде вільний для реєстрації.

Неправильне ім’я

У мережі Фейсбук прийнято використовувати правдиві дані, щоб користувачам було просто знайти друзів і знайомих. Для забезпечення безпеки деякі імена блокуються з метою запобігання спаму та шкодочинності облікового запису.

В іменах можна використовувати символи, зайві прогалини, підкреслення, смайлики. Писати можна латинськими і українськими літерами. На сторінці найчастіші запитання у Фейсбук можна докладніше ознайомитися з правилами соц мережі, включаючи заповнення інформації про себе.

Не можу зареєструватися в Facebook   чому і що робити?При реєстрації потрібно вводити своє справжнє ім’я.

Проблеми з підтвердження аккаунта

Для підтвердження аккаунта на вказану при реєстрації електронну пошту надсилається лист з посиланням для перевірки профілю та завершення реєстрації. Воно приходить миттєво або протягом 1-3 хвилин.

Не приходить лист з підтвердженням реєстрації

Якщо лист довго не приходить, потрібно обов’язково перевірити папку «Спам». Деякі повідомлення блокуються провайдерами як спам і шкідлива розсилка. Іноді листи можуть потрапляти туди випадково.

Друга проблема – невірно вказану адресу. У налаштуваннях профілю потрібно перевірити правильність написання пошти. Якщо виявлена помилка, її потрібно виправити.

Якщо і це не допомагає, потрібно спробувати пошту від іншого провайдера. Трапляється й таке, що деякі сайти блокуються і листи не приходять навіть в папку «Спам».

При підтвердженні реєстрації з’являється помилка

При переході по посиланню з листа може спливати помилка. Тоді реєстрація не підтверджується. У такому випадку потрібно скопіювати посилання з листа і вставити в пошукову рядок браузера.

Читайте також:
Огляд Facebook VS Instagram | Що краще Instagram або Фейсбук?

Якщо не вийшло підтвердити номер мобільного, потрібно перевірити правильність його написання. У разі виявлення помилки його можна без проблем змінити і подати запит на повторну відправку повідомлення з кодом підтвердження. Коли проблема не вирішується і не приходить SMS, потрібно написати в службу підтримки.

Що робити, якщо інший видає себе за вас

В Фейсбук є зручна форма для відправлення скарги на користувача, який видає себе за іншу людину. Заповнити її може кожен без необхідності попередньо реєструвати свою сторінку.

Потрібно зайти в довідковий центр і на сторінці «Поскаржитися на аккаунт самозванця» вибрати проблему з представлених варіантів – «Хтось використовує мій ел. адреса», «Хтось створив сторінку мого підприємства», «Хтось створив профіль, який видає себе за мене або одного». Користувач не буде відразу заблокований. Для перевірки потрібно буде надіслати документи, що підтверджують особу, інакше Фейсбук не стане розглядати скаргу.

Моя довідка - Корисні поради